home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 02.04.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1008 Cena prodejních stánků CK Martin Tour
Rovina V.kat. - 1618 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIGHT, 4 55,0 Jana Bečková     4 Vítek František 30
2. MAARTY, 4 60,5 Dušan Andrés     2 Andrés Josef 60
3. VIP, 5 56,0 Jaroslav Donoval     13 Neuberg Filip 60
4. VLATENA, 4 57,5 Radek Žalud     12 Barbořík Jiří 80
5. LURID BEAM, 4 58,0 Miroslava Přibylová     3 Jelen Jaroslav 40
6. GROBIÁN, 5 55,0 Robert Panc     7 Faltová Oliva 80
7. STEFFI, 4 58,5 Zuzana Schmiedová     8 Suchánek Jiří 80
8. LOUISIA, 4 51,0 Jiřina Andrésová     10 Pátková Renata 90
9. BON, 6 48,0 Radana Fabrisová     6 Šimek Jaroslav 300
10. BASIKA, 4 52,0 Markéta Horáková     11 Sýkorová Marcela 110
11. LADY TALOR, 4 53,0 Pavel Ježek     5 Faltová Oliva 70
12. LIZARD, 4 50,0 Martina Luková     9 Vinklárek Vladimír 300
Čas: 01:49,81, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-hlava-9-nos-1-3/4-3/4-3

Majitel: Seli Lysá n.Labem, Trenér: Vítek František, Chov: Vítová V.

2. dostih, start
1009 Cena spokojených turistů
Rovina III.kat. - 1618 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIZNIT(FR), 3 55,5 Jiří Chaloupka     11 Chaloupka Václav 30
2. ORLICE(IRE), 3 53,0 Radek Koplík     7 Horáková Lenka 130
3. HAVANA CUBA, 3 57,5 Ivan Kub     14 Hanousek Ladislav 110
4. BOCCELI(SLO), 3 58,0 Dušan Andrés     4 Kubišta Ladislav 60
5. DISSIANA(IRE), 3 55,0 František Vávra     13 Holčák František 60
6. PALEINE(FR), 3 53,5 Radek Žalud     12 Holčák František 100
7. MUHAAJIM(IRE), 3 57,0 Jan Demele     3 Vraj Radek 35
8. INDIGO, 3 58,0 Allan Petrlík     9 Petrlík Allan 60
9. JESMINA(IRE), 3 53,0 Lenka Pišlová     8 Fedorowicz Vladislav 90
10. CELESIT, 3 56,0 Marie Zobalová     10 Suchánek Jiří 100
11. MONA MONEXA(IRE), 3 53,0 Jana Bečková     6 Vítek Roman 80
12. HABIT STAR(IRE), 3 54,5 Martin Srnec     5 Suchánek Martin 80
13. STENDAR, 3 56,0 Martin Knauer     2 Hedbávná Kateřina 110
14. GANÁH, 3 55,5 Ilona Kykalová, MUDr.     1 Dvořák Karel 150
Čas: 01:48,42, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-2-2 1/4-2 1/4-3/4-2-1 3/4-1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (HAVANA CUBA)Stáj Pavlíny Vítů

Majitel: Stáj CTX sdružení, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Ecurie Maulepaire

4. dostih, start
1010 Cena usměvavých průvodců
Rovina IV.kat. - 2225 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FARON, 4 62,0 Ramil Děmidov     10 Šilhavý Ladislav 40
2. RAYAH, 5 52,0 Jan Palík     4 Kotáb Eduard 100
3. GENEVIEVE, 5 56,5 Jan Demele     6 Kinský Pavel 130
4. BRUTUS, 4 64,0 Martin Koleňák     11 Růžičková Martina 60
5. VISTAT, 4 48,0 Šárka Strelcová     7 Pejšková Ivana 130
6. RINALDO, 6 59,0 Miroslav Fencl     9 Fencl Miroslav 40
7. VAIKI(GB), 4 56,0 Martin Knauer     1 Knauer Martin 70
8. FERGAS, 4 59,5 Helena Blažková     14 Sýkorová Marcela 100
9. MARCELI(POL), 5 53,0 Dagmar Křupková     5 Andrés Josef 120
10. ESPERADOS, 4 56,5 Karol Šarina     12 Vítek František 60
11. ALICE, 4 55,0 Martin Srnec     8 Janíček Stanislav 60
12. RIVERSDALE FLYER(GB), 4 56,0 Blanka Šarinová     3 Šatra Tomáš 100
Čas: 02:33,92, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-1 1/2-krk-1 1/2-3/4-10-nos-5

Majitel: Nekton-Vrňata, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Hřebčín Napajedla

5. dostih, start
1011 Cena TICKETPRO ON-LINE dostih I
Rovina II.kat. - 1418 m, cena,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COOL SPECIAL(POL), 3 58,5 Allan Petrlík     7 Petrlík Allan 35
2. SUPERINTENDANT, 3 61,0 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav 120
3. PUKETA, 3 56,5 Lucie Herková     10 Dvořák Karel 120
4. GLARCAN, 3 55,0 Martin Knauer     14 Hedbávná Kateřina 60
5. NIKI, 3 55,0 Ilona Třešňáková     5 Kinský Pavel 200
6. PASQUINUS(FR), 3 55,0 Jiří Chaloupka     12 Chaloupka Václav 90
7. VAGANT, 3 58,0 Ivan Kub     13 Špelda Lubomír 90
8. GLADIOLKA, 3 58,5 Josef Bartoš     11 Bartoš st. Josef 160
9. VODOPÁD, 3 58,0 Marie Zobalová     3 Suchánek Jiří 50
10. JESLADY(IRE), 3 55,5 Lukáš Kasal     8 Šatra Tomáš 40
11. INTERSTICE(GB), 3 55,0 Jaroslav Kovařík     1 Michal Jiří 90
12. VEI SHALL, 3 55,0 Martin Srnec     4 Janíček Stanislav 120
13. DAMAH STORM(IRE), 3 55,0 František Vávra     6 Holčák František 60
14. LUCKY DAY, 3 57,0 Libor Šindar     2 Barbořík Jiří 100
Čas: 01:33,53, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-1/2-1-hlava-hlava-1/2-3 1/4-hlava
Maj. prémie:
3 500 Kč (SUPERINTENDANT)Stáj Erika F.
2 100 Kč (PUKETA)Dostihová stáj Obříství
1 400 Kč (GLARCAN)Rarita Eurocat

Majitel: Gabriel, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Matis A.

6. dostih, start
1012 GOMBA HANDICAP CK MARTIN TOUR
Rovina I.kat. - 1218 m, handicap,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TARICTIC(GER), 6 52,5 Radek Koplík     9 Koplík Zdeno 50
2. BELLABOY(FR), 6 61,5 Kamil Píchal     12 Holčák František 30
3. SUN SHINE CLARE(GB), 5 55,0 Lukáš Kasal     11 Vítek František 30
4. DANCING ICON(IRE), 5 51,0 Lucie Herková     7 Šatra Tomáš 110
5. VARNAS, 4 49,0 Renata Pátková     6 Pátková Renata 120
6. DUBROVNIK ES(GB), 5 48,0 Pavel Ježek     4 Hurt Jiří 110
7. GOLDPALOMA, 4 55,0 Martin Knauer     8 Héč Karel 70
8. PLANAREZ(FR), 5 51,0 Jaroslav Kovařík     3 Vraj Radek 110
9. CENTMON, 5 56,0 Karol Šarina     2 Vítek František 60
10. DASHING MARIANNE(GB), 4 48,0 Dagmar Křupková     5 Uhl Jiří 300
11. DURAR(GB), 5 50,5 Radek Žalud     1 Šatra Tomáš 130
Čas: 01:16,13, Mezičasy:
Výrok: BOJ hlava-1 1/2-3/4-1 1/4-4-krk-3/4-2
Maj. prémie:
6 000 Kč (VARNAS)Sedlářství Jan Hauzr

Majitel: Vofotronix Trade, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Gest.Wiedingen

7. dostih, start
1013 Cena 120-ti koní pod kapotou
Rovina IV.kat. - 1218 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAFAGA(FR), 5 53,5 Jaroslav Kovařík     4 Vítek Roman 25
2. CENTURY DAY, 4 61,5 Tomáš Hurt     10 Růžičková Martina 140
3. SOLVA MIST(GB), 7 53,5 Michaela Šenková     5 Petrlík Allan 50
4. DAY IN LOVE, 6 54,0 Martin Srnec     2 Hurt Jiří 300
5. IRSKÁ ŠIPKA(IRE), 4 53,0 Ivan Kňažík     8 Šatra Tomáš 30
6. WENDY RA, 6 60,0 Marek Drtina     11 Kinský Pavel 100
7. ASTRO LADY (IRE), 4 57,0 Jan Demele     12 Vraj Radek 60
8. DESAVA, 4 56,0 Pavel Boček     6 Héč Karel 100
9. ANDROMEDAE(IRE), 5 58,5 Dušan Andrés     3 Uhl Jiří 110
10. QUEEN ANN(IRE), 6 58,5 Jiřina Andrésová     9 Pátková Renata 150
11. SILVERINA(POL), 9 55,0 Miroslava Přibylová     7 Jelen Jaroslav 200
12. SEATBEATH, 5 62,0 Ramil Děmidov     1 Šilhavý Ladislav 50
Čas: 01:20,53, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-3/4-3-3-3/4-nos-nos-6

Majitel: Swiss Fans-Vítek, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Mme Schonwalder J.

8. dostih, start
1014 Cena TICKETPRO ON-LINE dostih II
Rovina IV.kat. - 1318 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHANGILA, 3 56,5 Radek Koplík     2 Horáková Lenka 50
2. DOBRÁ VODA, 3 58,0 Ivan Kub     12 Hanousek Ladislav 90
3. TANEČNICE, 3 57,5 Allan Petrlík     13 Petrlík Allan 50
4. CHARLIE`S RISK, 3 55,5 Šárka Pulpánová     14 Drlík Jaroslav 50
5. THÁLIE, 3 58,0 Lukáš Kasal     1 Váňa Tomáš 70
6. OPERETA, 3 57,0 Jan Demele     9 Pejšková Ivana 50
7. SIRAH, 3 56,0 Josef Bartoš     4 Bartoš st. Josef 100
8. LUCKY MARY, 3 53,0 Jana Bečková     10 Vítek František 100
9. CHALINE, 3 58,0 Ramil Děmidov     11 Stráský Josef 80
10. MAURA, 3 55,5 Radek Žalud     6 Svoboda Josef 100
11. GLORIA MUNDI, 3 57,0 Vratislav Kubát     5 Fedorowicz Vladislav 60
12. LADY BOSS, 3 57,0 Karol Šarina     3 Fencl Miroslav 60
13. BONANZA, 3 54,5 Adéla Klepetková     7 Čapková Marcela 90
14. FEBRUARY, 3 52,5 Jan Palík     8 Karel Břetislav 150
Čas: 01:28,16, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/4-2 3/4-hlava-3/4-2 1/2-1 3/4-2 1/4-3

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Vanda V.

10. dostih, start
1015 Cena TICKETPRO ON-LINE dostih III
Rovina III.kat. - 1818 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CEDR, 4 56,0 Josef Bartoš     10 Špelda Lubomír 50
2. NECTILAR(GER), 4 56,0 Libor Šindar     1 Kotáb Eduard 100
3. ROY BLUSH(FR), 6 51,0 Radek Žalud     8 Holčák Radek 150
4. GIOM, 6 55,5 Jana Havelková     14 Pejšková Ivana 100
5. LANDIRAL(SPA), 4 56,0 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav 70
6. LUCRETIA DE BORGIA(IRE), 4 56,0 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš 40
7. NORTHERN JET(FR), 5 53,0 Lucie Herková     5 Duchoň Tomáš 90
8. APATYKA, 4 55,0 Miroslava Přibylová     12 Jelen Jaroslav 130
9. EVERET, 4 54,0 Monika Petruková     13 Mareš Miroslav 300
10. COMPACT, 6 57,0 Ivan Kub     2 Vítek František 150
11. DNIESTR(POL), 4 61,0 Kamil Píchal     6 Holčák František 60
12. SERIOUS NESS, 5 57,0 Martin Pišl     4 Fedorowicz Vladislav 60
Čas: 02:01,96, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-2 1/4-3/4-1-6-3-3-hlava
Maj. prémie:
2 500 Kč (CEDR)Akvagast Thurn
1 500 Kč (GIOM)Stáj Helena-Pejšková

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Špelda Lubomír, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: