home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 26.03.2000 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1001 Uvítací cena
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARGENTINA ARC(IRE), 5 53,0 Zdenko Šmida     11 Piruch Jozef  
2. SAKFORT(POL), 5 59,0 Marek Stromský     5 Moravec Zdeněk  
3. FLETCHER, 6 57,0 Vitalij Storož     9 Vinklárek Vladimír  
4. SOULAD, 6 56,0 Roman Tůma     3 Štěpánek Milan  
5. ROSE ROTE, 5 59,5 Jan Demele     12 Vraj Radek  
6. MISS MINI, 4 55,0 Radek Žalud     13 Janíček Stanislav  
7. VALANGO, 4 58,0 Ivan Kub     6 Špelda Lubomír  
8. HIRSCH, 4 59,0 Tomáš Ševčík     7 Popelka Stanislav  
9. DASHING MARIANNE(GB), 4 55,0 Taťána Ballnerová     1 Uhl Jiří  
10. LOGA, 4 55,5 František Vávra     10 Holčák Radek  
11. IKONA, 4 56,0 Lukáš Kasal     14 Štěpánek Milan  
Čas: 01:50,30, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 7-2-3-krk-1/2-2 1/2-hlava-6
Maj. prémie:
2 000 Kč (FLETCHER)Jitka Kojatín-MOS Ondráček
1 200 Kč (SOULAD)Ševců
800 Kč (ROSE ROTE)Stáj Eremiáš

Majitel: Software PC Translator, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Cullen K. and Mrs

1002 Cena nováčků
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHISTLER, 3 56,0 Peter Huťťa     11 Váňa Jaroslav  
2. MOMENTO, 3 55,0 Taťána Ballnerová     6 Uhl Jiří  
3. POLLY MEY, 3 54,0 Dana Zajíčková     3 Okleštěk Miloslav  
4. HODNOST, 3 58,0 Radek Vrzal     1 Popelka Stanislav  
5. NORDEN, 3 55,5 Radek Žalud     4 Lisek Jan  
6. MESCALERO, 3 58,0 Dušan Andrés     10 Uhl Jiří  
7. DISA(SLO), 3 56,5 Marie Zobalová     14 Zobal František  
8. KAYLOSZ, 3 58,0 Kamil Píchal     15 Holčák František  
9. MARY ROSE, 3 56,5 Martin Knauer     2 Héč Karel  
10. KALTA, 3 56,0 Josef Sovka     5 Kroutilík Jaroslav  
11. NITELLA, 3 56,5 Jan Demele     9 Vraj Radek  
Čas: 01:54,60, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1/2-1 1/2-3-10-1 1/2-krk-6-3/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (WHISTLER)Stall Scarab
1 200 Kč (MOMENTO)Rokyta-advokát Bílovec
800 Kč (POLLY MEY)Stáj El Halem Okleštěk

Majitel: Stall Scarab, Trenér: Váňa Jaroslav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1003 Cena ZNZ Valašské Meziříčí
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHUCK ., 3 56,5 Rudolf Švejda     9 Podhányi Jan  
2. APAČ, 3 56,0 Pavel Míča     6 Ševčík Miroslav  
2. LAMBO, 3 58,0 Kamil Píchal     7 Holčák František  
4. SHERCANA, 3 56,5 Jan Demele     10 Vraj Radek  
5. SECRET STORY, 3 58,0 Vitalij Storož     2 Vinklárek Vladimír  
6. MACARENA, 3 56,0 Lukáš Kasal     1 Štěpánek Milan  
7. HAPPY DREAM(SLO), 3 56,0 Marie Zobalová     4 Zobal František  
8. LAMBUS, 3 57,5 Radek Žalud     3 Lisek Michal  
9. SELCAR, 3 58,0 Ivan Kub     5 Špelda Lubomír  
S INDAR, 3 54,5 Martin Srnec     8 Hurt Jiří  
Čas: 01:13,47, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 6-současně-1-2 1/2-nos-hlava-4 1/2-18
Maj. prémie:
2 000 Kč (CHUCK .)Krásno-Podhányi
1 000 Kč (APAČ)Vox Ševčík Vlachovice
1 000 Kč (LAMBO)Autosalon Škoda Jičín

Majitel: Krásno-Podhányi, Trenér: Podhányi Jan, Chov: Pilčík K.

1004 Handicap Skeleta
Rovina V.kat. - 1100 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TARFI, 4 59,0 Ivan Siegl, Ing.     7 Vymazal Josef  
2. AGÁTA, 4 54,0 Pavel Míča     2 Piruch Jozef  
3. HORTENZIE, 5 54,0 Martin Srnec     6 Hurt Jiří  
4. RAMPOUCH, 4 58,0 Veronika Musilová     5 Svoboda Josef  
5. CORABEL(SLO), 6 55,0 Jana Kramerová     3 Kramerová Jana  
6. OGAWA, 4 56,0 Jan Demele     4 Vraj Radek  
7. SLOGANA, 3 60,0 Adéla Klepetková     1 Čapková Marcela  
Čas: 01:16,19, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 8-1-krk-kr.hlava-hlava-3

Majitel: TJ Brno Dvorska, Trenér: Vymazal Josef,

1005 Handicap Flita
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOTRANTA, 4 55,5 František Vávra     1 Holčák František  
2. MAXMILIÁN, 6 58,0 Dušan Andrés     10 Uhl Jiří  
3. IMITARRA, 5 57,5 Martin Srnec     11 Hurt Jiří  
4. NOISY(SLO), 7 64,0 Martin Pišl     9 Sousedík Pavel  
5. NADEMA, 5 55,0 Jaroslav Kovařík     5 Hanáček Pavel  
6. TERRY, 5 50,0 Leona Hloužková     3 Vymazal Josef  
7. MONAGUA, 4 59,0 Tomáš Ševčík     6 Popelka Stanislav  
8. LUCILLIUS, 7 65,0 Roman Tůma     12 Štěpánek Milan  
9. CALAMITY JANE, 8 57,0 Petra Šebestíková     8 Pindur Evžen  
10. RAMA, 9 56,5 Adéla Klepetková     2 Čapková Marcela  
11. SALAMIS, 4 49,0 Věra Sedláková     15 Vanda Vítězslav  
Čas: 02:09,74, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-5-6-1-7-nos-1/2-3

Majitel: Liberty Stables, Trenér: Holčák František, Chov: Hřebčín Napajedla

1006 Velká cena ZNZ Valašské Meziříčí
Rovina I.kat. - 1600 m, cena,
120000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LACCARIA, 3 58,0 Martin Knauer     5 Héč Karel  
2. COMPLETA, 3 58,0 Karol Šarina     2 Štěpánek Milan  
3. ESDARA, 3 58,0 Ramil Děmidov     4 Stráský Josef  
4. CERCARA, 3 58,0 Lukáš Kasal     1 Hartmann Antonín  
5. CASSIE, 3 58,0 Jan Demele     6 Vraj Radek  
6. SI SHALL, 3 58,0 Martin Srnec     8 Janíček Stanislav  
7. BÁJEČNÁ, 3 58,0 Jaroslav Kovařík     7 Vrba Pavel  
8. NATÁLKA, 3 58,0 Dušan Andrés     3 Uhl Jiří  
9. SIGNETTA, 3 58,0 Martin Pišl     9 Sousedík Pavel  
Čas: 01:51,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-5-1-1-9-7-7-4

Majitel: Agroklas Slavkov, Trenér: Héč Karel, Chov: Hřebčín Napajedla

1007 Cena Azata
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIRANDA, 5 65,0 Jozef Piruch     14 Piruch Jozef  
2. SVATOPLUK, 7 67,5 Marek Stromský     7 Moravec Zdeněk  
3. CHRISTIAN, 5 65,5 Pavel Míča     6 Ševčík Miroslav  
4. IMAGE IN, 7 66,5 Radek Havelka     10 Váňa st. Josef  
5. HENIKA, 5 63,5 Radek Vrzal     9 Popelka Stanislav  
6. DORETTA, 4 60,0 Ivan Siegl, Ing.     13 Zajíček Miloslav  
7. SOLIS (POL), 8 66,5 Lucie Baluchová     11 Hrbáček Vít  
8. TOAST(POL), 8 70,0 Vladislav Snitkovskij     3 Holčák František  
9. EVERTON, 6 67,5 Jiří Kameníček     8 Olehlová Monika  
10. ZANTARA, 5 64,5 Roman Tůma     1 Vízdalová Marta  
11. VOLTÍK, 6 66,5 Stanislav Seďa     15 Uhl Jiří  
12. SEVIORA, 5 64,5 Josef Sovka     2 Kroutilík Jaroslav  
13. SLIM, 10 67,5 Pavel Kašný     12 Ministr Antonín  
14. BAGATELLA, 5 64,5 Petra Šebestíková     4 Pindur Evžen  
ZN MUDDY'S BOY(POL), 4 61,5 František Vávra     5 Holčák Radek  
Z MENSY, 4 63,0 Tomáš Hurt     16 Hurt Jiří  
Čas: 03:26,50, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 7-2 1/2-6-1-8-9-1 1/2-2 1/2

Majitel: Polyprofil, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: