home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 12.11.2000 - Praha
stav dráhy: ( / )
1568 Handicap a.s. Bioveta
Rovina V.kat. - 1611 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZIMOLA, 3 60,0 Ivan Kub     7 Vítek František 20
2. CES DUR, 4 60,5 Michaela Šenková     1 Vítek Roman 50
3. FIFEJDA, 3 53,0 Jaroslav Kovařík     2 Vítek František 100
4. ODYSEA, 3 54,5 Jana Havelková     10 Pejšková Ivana 50
5. VINDOWS, 3 48,0 Adéla Klepetková     8 Fialka Petr 200
6. LAKRYMA, 3 55,5 Iveta Steuerová     3 Vítek František 70
7. BEACH STAR, 6 59,0 František Koucký     9 Štěpánek Milan 80
8. LIMONKA, 3 50,0 Petra Egerová     4 Knauer Martin 250
9. BASIKA, 4 53,0 Markéta Horáková     6 Sýkorová Marcela 150
S MARQUISE, 5 56,5 Petra Přívozníková     5 Vítek František 100
Čas: 01:47,85, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4 3/4-2 3/4-3/4-2-2 1/4-2 1/2-kr.hlava-krk

Majitel: Listav, Trenér: Vítek František, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

1569 Handicap a.s. Lybar
Rovina IV.kat. - 1811 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHAILAND, 3 54,5 Jana Havelková     3 Růžičková Martina 50
2. SIRAH, 3 57,5 Josef Bartoš     11 Bartoš st. Josef 70
3. ECOLA, 3 54,0 Martin Knauer     4 Knauer Martin 70
4. VENITA, 3 53,0 Iveta Steuerová     5 Vítek František 70
5. SLOGANA, 3 51,5 Adéla Klepetková     6 Čapková Marcela 40
6. HAWAIIAN STAR, 4 55,5 Radek Koplík     9 Vraj Radek 120
7. SEDRIK, 4 58,0 Ramil Děmidov     1 Šilhavý Ladislav 40
8. MODEMANN, 6 63,5 ž. Robert Panc     12 Štípa Ladislav 100
9. BRIGONA, 3 59,5 Ivan Kub     10 Vítek František 50
10. VISTAT, 4 59,0 Markéta Horáková     2 Pejšková Ivana 120
11. DEVIL`S TOWER, 3 50,0 Petra Egerová     7 Ščevlík Marian 400
Čas: 02:00,23, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-4 1/4-1-1 1/4-1 1/4-1 3/4-1 3/4-2

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Vanda V.

1570 Cena předsedy předs. a.s. Label design
Rovina III.kat. - 1811 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WENKE(GER), 2 54,5 Jaroslav Donoval     8 Neuberg Filip 40
2. DEUX DECEMBRE(FR), 2 58,0 Jan Rája     6 Vítek Pavel 70
3. DHAULAGHIRI(GB), 2 57,0 Ivan Kub     10 Vítek František 20
4. CELEBRIT, 2 57,0 Ramil Děmidov     14 Šilhavý Ladislav 300
5. VARINIA, 2 55,0 ž. Robert Panc     9 Suchánek Jiří 100
6. MAXIM, 2 53,5 Šárka Pulpánová     4 Drlík Jaroslav 150
7. GOGOLIN(POL), 2 56,0 Lucie Větrovcová     1 Horák František 300
8. ZENON, 2 56,0 Martin Knauer     5 Pejšková Ivana 120
9. ÉRA, 2 53,5 Lucie Herková     12 Zajíček Miloslav 250
10. IBIŠEK, 2 53,5 Pavel Hlavatý     11 Faltová Oliva 250
11. SHARIA, 2 54,0 Radek Koplík     2 Koplík Zdeno 180
12. CENKEENA, 2 55,0 Michaela Šenková     13 Petrlík Allan 50
13. NOCTURNO, 2 56,0 Karol Šarina     7 Koplík Zdeno 80
S SWEETY SHALLOT, 2 52,5 Ilona Třešňáková     3 Jelínek Zbyněk 90
Čas: 02:01,50, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ nos-1 1/4-1 1/4-1 3/4-3 1/2-1 1/4-3-10
Maj. prémie:
2 000 Kč (CELEBRIT)MHM
1 200 Kč (VARINIA)Hřebčín Napajedla a.s.

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Dr.Burmester Ch.

1571 Cena a.s. Léčiva
Rovina IV.kat. - 1411 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HATCHER, 3 59,0 Karol Šarina     10 Drlík Jaroslav 40
2. GLARCAN, 3 60,0 Martin Knauer     4 Hedbávná Kateřina 50
3. PIZZERIA, 4 57,0 Josef Bartoš     5 Jelínek Zbyněk 70
4. PLANAREZ(FR), 5 54,5 Radek Koplík     13 Vraj Radek 60
5. BOLD SEC, 3 55,5 Lucie Větrovcová     8 Pechát Theodor 60
6. STEFFI, 4 54,5 Martin Šťastný     3 Suchánek Jiří 150
7. MISTER PROMPT, 4 57,5 Radka Blažková     12 Štípa Ladislav 200
8. HELENA, 3 57,5 ž. Robert Panc     1 Štípa Ladislav 60
9. CRASICA, 5 60,5 Ivan Kub     11 Vítek Roman 60
10. SEA WALK(SWI), 6 54,5 Anna Hržičová     2 Bezstarosta Zdeněk 150
11. CHIERI, 4 55,0 Daniel Havle     9 Kouba Pavel 400
Čas: 01:31,95, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-3 1/4-2 3/4-1-1 1/2-hlava-kr.hlava-2 1/4

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Dastych-Bénová


Dostihová komise: