home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 30.10.1999 - Lysá nad Labem
stav dráhy: ( / )
1498 MEMORIÁL VÁCLAVA ŠPAČKA 1.oddělení
Rovina III.kat. - 1700 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARITMIK, 2 55,5 Ilona Třešňáková     3 Mareš Miroslav 70
2. NESPRA, 2 56,0 Martin Knauer     8 Bezstarosta Zdeněk 60
3. PESEKT, 2 56,0 Lucie Baluchová     1 Ministr Antonín 60
4. MISTR SPORTU, 2 56,0 Hana Opatřilová     4 Šimuni Peter 80
5. SPEKULANT, 2 57,0 Jaroslav Kovařík     5 Horák František 60
6. LAKRYMA, 2 53,0 Jana Bečková     6 Vítek František 90
ZN RENEVAL, 2 53,5 Pavel Ježek     2 Chovancová Alena 90
S GADYT, 2 55,5 Lucie Herková     10 Dvořák Karel 20
Čas: 01:59,05, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1-1-daleko-3 1/2

Majitel: Mareš-Tachlovice, Trenér: Mareš Miroslav, Chov: Mareš M.,SGT

1499 CENA PSP STARÝ PLES
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIGHT, 3 53,0 Jana Bečková     8 Vítek František 50
2. GLORIFIKACE, 3 48,0 Pavel Ježek     4 Lisek Jan 70
3. IRISH BEAUTY(POL*), 3 54,5 Miroslava Přibylová     9 Jelen Jaroslav 80
4. VAN DAMME, 4 64,0 Lukáš Sloup     3 Pozděna Miloš 30
5. COME BACK, 4 58,5 Martin Knauer     5 Fialka Petr 60
6. JACOMBA, 3 64,0 Zuzana Biniová     2 Váňa Tomáš 60
7. TARFI, 3 59,0 Ivan Siegl, Ing.     1 Vymazal Josef 80
8. TERRY, 4 62,0 Leona Hloužková     10 Vymazal Josef 80
9. FREEDOM, 3 56,5 Ramil Děmidov     6 Karel Břetislav 60
10. LIZARD, 3 50,0 Martina Luková     7 Vinklárek Vladimír 100
Čas: 02:32,41, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-4-1/2-1-9-10-3-6

Majitel: Seli Lysá n.Labem, Trenér: Vítek František, Chov: Vítová V.

1500 CENA ERIKA FOLTÝNA 2.oddělení
Rovina III.kat. - 1700 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUESTER, 2 55,5 Martin Pišl     3 Lisek Jan 50
2. MRAZÍK, 2 54,0 Pavel Ježek     4 Popelka Stanislav 80
3. BAJKONUR, 2 56,0 Martin Knauer     6 Knauer Martin 50
4. LADY BOSS, 2 52,5 Radek Koplík     10 Fencl Miroslav 80
5. SIRAH, 2 52,5 Jan Palík     8 Bartoš st. Josef 60
6. SWALLOW, 2 52,5 Linda Gahlertová     9 Papoušek Jan 80
7. SEA JAY, 2 54,0 Jaroslav Kovařík     7 Vítek František 80
8. CELESTÍN, 2 58,0 Štěpánka Sedláčková     1 Horák František 30
9. RADARA, 2 52,5 Lucie Baluchová     5 Bezstarosta Zdeněk 70
10. NEDU, 2 54,5 Ivan Siegl, Ing.     2 Vymazal Josef 60
Čas: 01:56,50, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-2 1/2-1/2-3 1/2-5-1/2-krk-5

Majitel: Jitka Kojatín-MOS Ondráček, Trenér: Lisek Jan, MVDr., Chov: Sako s.r.o.

1501 CENA FIRMY DEKONTA PRAHA
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAKERO, 8 58,5 Petra Krejčová     4 Krejčí Pavel 60
2. FERGAS, 3 59,0 Marek Drtina     2 Sýkorová Marcela 80
3. AVANI, 3 62,0 Martin Knauer     9 Vavroušek Josef 90
4. POMPEY, 3 53,0 Radka Hovadová     12 Tomek Martin 80
5. LENTIUS, 3 62,0 Tomáš Hurt     8 Váňa Tomáš 50
6. CO CHCEŠ, 3 64,0 Libor Šindar     3 Kub Petr 60
7. MONAGUA, 3 54,0 Pavel Ježek     7 Popelka Stanislav 70
8. MERKURY, 8 64,0 Petra Peťulová     10 Peťulová Petra 40
9. ESPERADOS, 3 56,5 Jana Bečková     6 Vítek František 80
10. RAMA, 8 54,5 Adéla Klepetková     13 Čapková Marcela  
11. SILVERINA(POL), 8 50,5 Jaroslav Kovařík     11 Jelen Jaroslav 90
12. BAGATELLA, 4 56,5 Pavel Míča     1 Pindur Evžen 60
Čas: 01:47,22, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-2 1/2-2-krk-2-1 1/2-2-2

Majitel: Bohemia Lignum-Krejčí, Trenér: Krejčí Pavel, Chov: ZD Březůvky

1502 CENA DRUŽSTVA HIPODROM
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ATHOS, 8 65,0 Václav Luka 2, Ing.     3 Horák František 40
2. PIERO, 6 59,5 Jana Bečková     9 Vítek Roman 60
3. FOLKLÓR, 6 55,5 Radka Hovadová     2 Hovadová Jana 70
4. ČIP, 6 60,5 Tomáš Hurt     1 Tichá Dana 60
5. VAHRAM, 5 59,0 Marcel Novák     6 Bezstarosta Zdeněk 150
ZN CHEPOS, 4 53,5 Roman Zemek     4 Zajko Karel 150
PN ARSAD, 6 61,0 Ramil Děmidov     8 Horák František 30
Čas: 01:47,38, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/2-1 1/2-4-daleko
Maj. prémie:
1 750 Kč (ATHOS)Václav Luka
1 050 Kč (PIERO)La Festa Cappuccino
700 Kč (FOLKLÓR)Stáj Dolly

Majitel: Václav Luka, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Hř.Albertovec

1503 CENA ČESKÉ ASOCIACE STEEPLECHASE
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERIOR, 7 69,0 Igor Deščík     12 Neuberg Filip 60
2. FOLK, 8 69,0 Jiří Kameníček     14 Šilhavý Ladislav 30
3. SLIM, 9 66,0 Pavel Kašný     8 Ministr Antonín 60
4. TRYTOL, 4 62,5 Lukáš Sloup     1 Pozděna Miloš 80
5. HORST, 12 67,5 Jaroslav Kafka     7 Vítek František 90
6. HENIKA, 4 63,5 Radek Vrzal     6 Popelka Stanislav 60
7. SIR HARLOW, 6 65,0 Štěpánka Sedláčková     15 Valášek Josef 60
8. ZAUBERIN, 4 60,0 Radovan Konečný     9 Kašpar Miroslav 150
9. SALVA, 8 66,5 Václav Luka 2, Ing.     11 Bartoš st. Josef 40
10. GRACIOUS LADY, 5 63,0 Lukáš Kasl     3 Bezstarosta Zdeněk 120
11. NAZIR, 10 65,0 Marek Stromský     13 Zajko Karel 130
12. CONFIDENCE, 9 63,0 Ludvík Haris     10 Váňa Jaroslav 80
Z KING JERRY, 4 65,0 Jan Kroczek     4 Janatka Ivan 150
Z VANESA, 7 66,5 Dušan Andrés     5 Fencl Miroslav 70
Čas: 04:50,50, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 15-2-3-1/2-12-4-4 1/2

Majitel: Stall Jacky-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

1504 CENA OBCE BYŠIČKY
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY TURADA(IRE), 6 67,5 Petr Hochman     8 Erban Jaroslav 40
2. DOBROMYSL(IRE), 6 66,5 Zdeněk Matysík     1 Horáková Lenka 30
3. BATIK, 8 69,5 Václav Luka 2, Ing.     9 Horák František 30
4. BARBAKAN(POL), 10 68,0 Dušan Andrés     7 Valášek Josef 60
5. MEVRIK, 4 63,5 Ivan Siegl, Ing.     4 Vymazal Josef 80
6. ANJALIS(IRE), 5 63,5 Štěpánka Sedláčková     6 Váňa st. Josef 80
7. NARSIL(GER), 8 66,0 Pavel Kašný     5 Hurt Jiří 90
8. BON SAUVAGE(FR), 7 63,0 Tomáš Hurt     2 Hurt Jiří 120
PN CITELA(FR), 5 61,5 Marcel Novák     10 Dyntarová Marcela 120
ZN LITTLE HORSE(IRE), 7 64,5 Pavel Peprna     3 Hanáček Jaroslav 60
Čas: 03:39,72, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-3-6-4-daleko-1-2 1/2

Majitel: Erban, Trenér: Erban Jaroslav, Chov: Miss Murphy T.


Dostihová komise: