home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 24.10.1999 - Praha
stav dráhy: ( / )
1479 CENA SPOLEČNOSTI ZNOVÍN ZNOJMO
Rovina III.kat. - 1614 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIOM, 5 57,0 Jana Havelková     14 Pejšková Ivana 90
2. NORTHERN JET(FR), 4 56,5 Lucie Herková     8 Horák František 50
3. BLACK TIROL(IRE), 7 60,5 Karol Šarina     12 Fencl Miroslav 50
4. FANIKA, 5 55,0 Martin Knauer     11 Vraj Radek 80
5. RUSTOX(FR), 3 53,0 Blanka Šarinová     7 Vraj Radek 90
6. FLETCHER, 5 55,5 Martin Pišl     1 Lisek Jan 100
7. GRAND PIERRE(IRE), 6 54,0 Radek Koplík     4 Koplík Zdeno 110
8. VENTIL, 3 52,5 Taťána Ballnerová     2 Uhl Jiří 130
9. LESA BERY (FR), 3 57,5 Olga Vítková, Ing.     13 Vítek Pavel 90
10. ICE PRIDE(IRE), 3 53,5 Jaroslav Kovařík     5 Horák František 80
11. LADARON, 4 60,5 Ramil Děmidov     3 Šilhavý Ladislav 70
12. ATHOS, 8 60,5 Libor Šindar     10 Horák František 90
13. EVENING QUEEN(GER), 3 51,0 Pavel Ježek     6 Vítek František 160
Čas: 01:44,98, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/4-1 1/4-1 1/2-2-1 3/4-krk-krk-1 1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (GIOM)Femat
1 200 Kč (FANIKA)Fatra Napajedla

Majitel: Femat, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Schmuchová D.

1480 DHL HANDICAP
Rovina IV.kat. - 1814 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FARIZEJ, 4 57,0 Jiří Chaloupka     8 Chaloupka st. Jiří 40
2. PRINCESS OF SUN, 3 53,5 Linda Gahlertová     9 Vinklárek Vladimír 100
3. DELIKT, 3 58,5 Robert Panc     1 Machain Vladimír 70
4. WANDA RED, 3 55,0 Kamila Bartošová     12 Bartoš st. Josef 60
5. VITESE, 4 55,5 Marie Zobalová     2 Švásta Jiří 100
6. IRISH WIN(GB), 7 54,0 Šárka Pulpánová     6 Drlík Jaroslav 70
7. PARDON JIMMY, 5 61,0 Jaroslav Donoval     10 Šatra Tomáš 90
8. LUCILLIUS, 6 58,5 František Koucký     4 Štěpánek Milan 40
9. WINNIPEG, 3 59,5 Martin Knauer     7 Váňa Tomáš 50
Čas: 01:59,12, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-3/4-2 1/4-2 1/4-hlava-7-hlava-2 1/2

Majitel: Xaverov holding a.s., Trenér: Chaloupka st. Jiří, Ing., Chov: Xaverov

1481 HANDICAP ZüRICH POJIŠŤOVNY
Rovina V.kat. - 2214 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUARTIER, 5 57,5 Karol Šarina     5 Minařík Ferdinand 20
2. VERSAD, 3 55,0 Jana Bečková     7 Vítek František 60
3. HONKY-TONKY, 7 48,0 Hana Opatřilová     3 Machain Vladimír 80
4. COME BACK, 4 48,0 Šárka Strelcová     6 Fialka Petr 90
5. CANNES, 5 48,0 Pavel Ježek     2 Fialka Petr 40
6. LEADER, 3 57,0 Martin Koleňák     1 Faltová Oliva 50
7. GROBIÁN, 4 55,5 Robert Panc     8 Faltová Oliva 60
8. NISANA, 8 55,0 Anna Koláčková     4 Dostál Jaromír 100
Čas: 02:31,57, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-hlava-hlava-2 1/2-8-5-kr.hlava

Majitel: Ranný-Mikrofórum, Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: Equi Bořeň Svinčice

1482 CENA VELKOPOPOVICKÉHO KOZLA
Rovina IV.kat. - 1214 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUEEN ANN(IRE), 5 55,5 Jaroslav Kovařík     3 Pátek Michal 60
2. VALANGO, 3 56,5 Martin Koleňák     7 Špelda Lubomír 60
3. DESAVA, 3 57,5 Karol Šarina     4 Héč Karel 60
4. QUADARA, 3 56,0 Martin Pišl     9 Lisek Jan 60
5. CENTURY DAY, 3 56,5 Alena Karásková     11 Růžičková Martina 80
6. PIERO, 6 60,0 Ramil Děmidov     5 Vítek Roman 20
7. OGAWA, 3 48,0 Lenka Černocká, Ing.     2 Vraj Radek 200
8. JACOMBA, 3 57,5 Martin Knauer     8 Váňa Tomáš 80
9. LUCANIA, 4 53,0 Pavel Ježek     6 Jelen Jaroslav 110
10. PRINCE ANSHAN, 3 52,0 Radek Koplík     10 Vraj Radek 100
11. GENEVIEVE, 4 56,0 Lucie Herková     12 Dvořák Karel 70
12. MELITA, 3 51,0 Leona Hloužková     1 Vymazal Josef 150
Čas: 01:16,97, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-krk-3/4-3/4-kr.hlava-6-1-1

Majitel: Are You Ready-Pátková, Trenér: Pátek Michal, Chov: O`Callaghan N.

1483 MEMORIÁL JOSEFA ŠACHA
Rovina II.kat. - 1314 m, cena,
54000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FER, 3 55,0 Jaroslav Donoval     8 Minařík Ferdinand 70
2. TARICTIC(GER), 5 57,5 Radek Koplík     11 Koplík st. Zdeněk 60
3. CENTMON, 4 60,0 Karol Šarina     9 Vítek František 30
4. ROSE ROTE, 4 54,0 Martin Knauer     10 Vraj Radek 110
5. TWILIGHT FANTASY, 3 54,0 Radek Žalud     7 Lisek Jan 160
6. RABÍN, 3 55,0 Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav 80
7. VELVET ZE ZAHÁJÍ, 3 54,0 Lucie Herková     4 Kinský Pavel 160
8. TERCIEL, 5 59,0 Tomáš Nehasil     6 Švásta Jiří 90
9. SEATBEATH, 4 54,5 Martin Koleňák     3 Šilhavý Ladislav 100
10. SUN SHINE CLARE(GB), 4 58,0 Libor Šindar     5 Petrlík Allan 30
11. EXPECTATION REN(IRE), 3 52,5 Blanka Šarinová     12 Vítek Roman 50
S BALLANTINA(IRE), 4 54,0 Jaroslav Kovařík     1 Vítek František 80
S DURAR(GB), 4 55,5 Robert Panc     13 Lisek Jan 80
Čas: 01:21,53, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/4-1/2-2 1/4-1/2-3 1/4-1 1/4-hlava-2
Maj. prémie:
3 000 Kč (FER)Xaverov holding a.s.
1 800 Kč (CENTMON)Joly
1 200 Kč (ROSE ROTE)Stáj Eremiáš

Majitel: Xaverov holding a.s., Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: Xaverov

1484 JULIUS MEINL HANDICAP
Rovina IV.kat. - 1414 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAGOS, 4 51,5 Radek Žalud     6 Minařík Ferdinand 30
2. ZLATÝ MĚSÍC, 3 58,5 Libor Šindar     2 Pátková Renata 60
3. KLEMATIS, 4 58,5 Karol Šarina     3 Vraj Radek 50
4. ANHARI, 6 53,5 Radek Koplík     4 Duchoň Tomáš 40
5. DILEN, 3 59,0 Ivan Siegl, Ing.     1 Vymazal Josef 70
S SYMPATIKA, 3 51,0 Blanka Šarinová     5 Vítek Roman 40
Čas: 01:29,77, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4-kr.hlava-1 3/4-17

Majitel: Ranný Architects, Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: Equi Bořeň Svinčice

1485 CENA VELKOOBCHODU MANHART
Rovina III.kat. - 1414 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCKY DAY, 2 55,0 Martin Knauer     5 Horák František 50
2. LACCARIA, 2 53,0 Hana Havránková     2 Héč Karel 80
3. FAMILIE SECTORI, 2 51,5 Radek Žalud     13 Lisek Jan 120
4. GLORIA MUNDI, 2 54,0 Vratislav Kubát     7 Fedorowicz Vladislav 80
5. TAUNUS(IRE), 2 55,0 Robert Panc     1 Lisek Jan 50
6. AQUILA, 2 50,5 Hana Opatřilová     3 Fedorowicz Vladislav 60
7. ROSE PANTHER, 2 52,5 Adéla Klepetková     8 Sýkorová Marcela 60
8. NIGA, 2 52,0 Linda Gahlertová     12 Vinklárek Vladimír 130
9. WITOMA, 2 54,0 Jana Bečková     4 Vítek Roman 70
10. LIVREE(IRE), 2 54,0 Marie Zobalová     9 Zobal František 60
11. SHANNON, 2 54,0 Blanka Šarinová     6 Török Dalibor 80
12. INDIAN SUMMER, 2 55,0 Ramil Děmidov     14 Vítek Roman 50
13. VINDOWS, 2 51,5 Pavel Ježek     11 Fialka Petr 150
14. HANČA, 2 51,5 Lenka Pišlová     10 Lisek Jan 100
Čas: 01:33,21, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/4-8-1/2-3-1 1/4-kr.hlava-hlava-2
Maj. prémie:
2 000 Kč (LUCKY DAY)Stáj Fitmin
1 200 Kč (LACCARIA)Agroklas Slavkov
800 Kč (FAMILIE SECTORI)Tofi-Kubík-Liška-Ševčík

Majitel: Stáj Fitmin, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: