home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 17.10.1999 - Praha
stav dráhy: ( / )
1464 CENA CK MARTIN TOUR
Rovina III.kat. - 1314 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DECROSS, 2 56,0 Dalibor Török     6 Pokorný Antonín 40
2. GLARCAN, 2 55,0 Martin Knauer     7 Hedbávná Kateřina 80
3. EGYPŤAN, 2 57,0 Jaroslav Kovařík     2 Vítek Roman 20
4. COWLEY, 2 57,0 Robert Panc     10 Nolč Tomáš 40
5. NEUTRON, 2 55,0 Martin Koleňák     14 Faltová Oliva 60
6. LANNY BUDD(IRE), 2 55,0 Karol Šarina     12 Šatra Tomáš 80
7. MONTE CARLO, 2 55,0 Jiří Chaloupka     13 Chaloupka Václav 80
8. VERANT, 2 55,0 Ramil Děmidov     4 Vítek František 90
9. MISTR SPORTU, 2 52,5 Pavel Ježek     8 Šimuni Peter 110
10. DIRK, 2 55,0 Vratislav Kubát     1 Minařík 2 Ferdinand 120
11. SLOGANA, 2 51,5 Adéla Klepetková     11 Čapková Marcela 90
12. LENNOX, 2 52,5 Kamila Protivínská     5 Vanda Vítězslav 110
13. VIŠNIČKA, 2 53,5 Ilona Třešňáková     9 Bezstarosta Zdeněk 130
Čas: 01:23,78, Mezičasy:
Výrok: BOJ kr.hlava-1-5-hlava-3 1/4-1-3 1/4-kr.hlava
Maj. prémie:
2 000 Kč (DECROSS)Fokus-H s.r.o.Třebíč
1 200 Kč (GLARCAN)Rarita
800 Kč (EGYPŤAN)Česká spořitelna-Pegas

Majitel: Fokus-H s.r.o.Třebíč, Trenér: Pokorný Antonín, Chov: Firma WAK

1465 CENA SPOLEČNOSTI ZNOVÍN ZNOJMO
Rovina III.kat. - 1400 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JESLADY(IRE), 2 55,0 Karol Šarina     7 Šatra Tomáš 30
2. VOKALA, 2 55,5 Robert Panc     9 Pokorný Antonín 50
3. ALFAABA, 2 55,0 Martin Knauer     1 Šilhavý Ladislav 60
4. CHARLIE`S RISK, 2 54,0 Šárka Pulpánová     6 Drlík Jaroslav 20
5. VLÁSENKA, 2 55,0 Jaroslav Kovařík     3 Vítek František 130
6. NÁDHERNÁ, 2 55,0 Dalibor Török     4 Török Dalibor 70
7. FIFEJDA, 2 54,0 Jana Bečková     12 Vítek František 130
8. VENITA, 2 55,0 Blanka Šarinová     5 Vítek Roman 110
9. DELA VEGA, 2 52,5 Kamila Protivínská     13 Paulík Karel 130
10. NESPRA, 2 55,0 Radek Žalud     8 Bezstarosta Zdeněk 90
11. MAURA, 2 54,0 Ivan Siegl, Ing.     14 Svoboda Josef 80
12. JASFITA, 2 56,0 Jan Demele     11 Foukal Milan 100
13. LUCKY MARY, 2 55,0 Martin Koleňák     10 Vítek František 110
14. BONANZA, 2 52,5 Adéla Klepetková     2 Čapková Marcela 90
Čas: 01:31,60, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-2 1/4-2 1/2-1 1/2-3 1/4-3 1/4-hlava-1 1/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (VOKALA)Turf Club Opatov
1 200 Kč (ALFAABA)Hrubý
800 Kč (CHARLIE`S RISK)Quayle-England

Majitel: Stáj Jeso, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Mrs Finegan Ph.

1466 HANDICAP GROUP 4 SECURITAS
Rovina III.kat. - 1414 m, handicap,
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEM, 6 54,0 Lucie Herková     10 Dymešová Renata 130
2. PIZZERIA, 3 56,0 Kateřina Sudová     1 Jelínek Zbyněk 140
3. PIKÁDA, 4 56,0 Jan Demele     7 Vraj Radek 70
4. CONVEY, 4 59,0 Karol Šarina     9 Fedorowicz Vladislav 100
5. SUMMER, 3 51,5 Jaroslav Kovařík     4 Šimuni Peter 50
6. CO CHCEŠ, 3 59,5 Libor Šindar     8 Kub Petr 120
7. READING BELLE(IRE), 3 53,0 Radek Žalud     13 Lisek Jan 130
8. IRONIC, 5 62,5 Kamil Píchal     6 Holčák František 50
9. QUADARA, 3 51,0 Jan Palík     2 Lisek Jan 140
10. VAIKI(GB), 3 57,5 Martin Knauer     5 Knauer Martin 70
11. CRASICA, 4 57,0 Jaroslav Donoval     12 Vítek Roman 80
12. NIVON, 5 58,0 Robert Panc     3 Drlík Jaroslav 50
13. LAKOTA DANCE(GER), 5 54,5 Radek Koplík     11 Koplík st. Zdeněk 40
Čas: 01:30,02, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ krk-nos-1-kr.hlava-krk-2 1/2-2 3/4-nos
Maj. prémie:
1 750 Kč (NEM)Restaurace U Platilů
1 050 Kč (PIZZERIA)Faltejsek
700 Kč (PIKÁDA)Marko-Zlín

Majitel: Restaurace U Platilů, Trenér: Dymešová Renata, Chov: St.st.Zákupy

1467 HANDICAP VELKOPOPOVICKÉHO KOZLA
Rovina V.kat. - 1614 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KASTER, 3 56,5 Daniel Havlíček     1 Janatka Ivan 80
2. RAYAH, 4 59,5 Jan Seiml     9 Kotáb Eduard 40
3. LOTRANTA, 3 53,0 Klára Mičaníková     8 Holčák František 70
4. EVERET, 3 53,0 Monika Petruková     7 Mareš Miroslav 40
5. CESARION, 4 52,5 Lucie Světlá     12 Pátek Michal 120
6. ODERKA, 4 56,0 Helena Blažková     6 Foukal Milan 80
7. BASIKA, 3 48,0 Hana Opatřilová     13 Sýkorová Marcela 150
8. SANTINI, 4 50,0 Šárka Strelcová     4 Šusta Miroslav 60
9. MARZAM, 10 55,5 Petra Egerová     3 Héč Karel 70
10. LOUISIA, 3 51,0 Jan Palík     10 Pátek Michal 40
11. ANONYM LAW, 3 59,0 Radek Koplík     14 Vraj Radek 80
12. CROSS, 5 51,0 Anna Hržičová     5 Minařík Ferdinand 60
13. SORTA, 3 50,0 František Drozda     2 Barbořík Jiří 120
Čas: 01:46,29, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-1 1/4-1-2-1 1/4-2 1/4-kr.hlava-3 1/2

Majitel: Mattoni Karlovy Vary, Trenér: Janatka Ivan, Chov: Špaček Jaroslav

1468 HANDICAP AUTOVARS a.s.
Rovina IV.kat. - 1614 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERY TIMES, 4 57,0 Jana Havelková     6 Pejšková Ivana 50
2. BEACH STAR, 5 48,5 Pavel Ježek     5 Štěpánek Milan 140
3. LIGONA, 4 52,5 Lucie Větrovcová     13 Minařík Ferdinand 150
4. SELENIT, 3 53,5 Jaroslav Kovařík     1 Vítek Roman 60
5. MODEMANN, 5 56,5 Martin Koleňák     10 Růžičková Martina 40
6. LIBVERDA ZE ZAHÁJÍ, 3 53,0 Radek Koplík     8 Šusta Miroslav 40
7. ZLATÝ MĚSÍC, 3 54,0 Jiřina Andrésová     2 Pátková Renata 100
8. CES DUR, 3 53,0 Blanka Šarinová     9 Vítek Roman 100
9. FERGAS, 3 59,5 Marek Drtina     7 Sýkorová Marcela 70
10. RECLAIMED(GB), 6 61,5 František Koucký     11 Drlík Jaroslav 70
11. HOLY BLOSSOM(GB), 6 60,5 Jiří Chaloupka     4 Chaloupka Václav 70
12. VIKTON, 8 49,5 Věra Sedláková     3 Hála Josef 200
Čas: 01:44,04, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ 3/4-1 1/2-1/2-1 1/2-4-hlava-3 1/2-1 1/4

Majitel: J+H, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Stáj A 1/1 Košťál

1469 CENA ČESKOSLOVENSKÉ OBCHODNÍ BANKY
Rovina III.kat. - 2214 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHIMKENT(UKR), 6 55,0 Jana Bečková     14 Vítek Roman 100
2. LANDIRAL(SPA), 3 55,0 Karol Šarina     7 Šilhavý Ladislav 60
3. FILLIS, 3 51,0 Radek Žalud     4 Švásta Jiří 110
4. BRUTUS, 3 55,0 Martin Koleňák     3 Růžičková Martina 80
5. SERIOUS NESS, 4 58,0 Dušan Andrés     5 Andrés Josef 80
6. AROGANCE, 3 57,5 Martin Knauer     6 Seménka Zdeněk 150
7. QUICKSTEP(SWI), 4 57,0 Jan Faltejsek     2 Jelínek Zbyněk 40
8. NECTILAR(GER), 3 55,5 Jan Palík     12 Kotáb Eduard 120
9. FAWLEY, 3 55,5 Jaroslav Kovařík     13 Vítek František 80
10. DELINKA, 4 56,0 Jan Demele     8 Vraj Radek 110
S WIDMON, 4 59,0 Šárka Pulpánová     9 Drlík Jaroslav 80
S FLORETA, 3 52,5 Pavel Míča     10 Petrlík Allan 40
S SOULAD, 5 59,0 Libor Šindar     11 Štěpánek Milan 50
Čas: 02:27,96, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1-krk-1/2-8-kr.hlava-2 3/4-hlava
Maj. prémie:
2 000 Kč (FILLIS)Stáj Kmoníček
1 200 Kč (BRUTUS)Conseq
800 Kč (SERIOUS NESS)Autocamp Kateřina

Majitel: Česká spořitelna-Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Hř.Onufrijevskij

1470 HANDICAP CCS a.s.
Rovina IV.kat. - 2214 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAPELY HEART, 3 60,5 Martin Pišl     12 Šilhavý Ladislav 50
1. LAZAIRE(GER), 4 60,5 Jan Palík     2 Kotáb Eduard 70
2. ARBEK, 3 53,5 Dalibor Török     9 Pátek Michal 70
3. HABANA, 3 59,5 František Jasinský     5 Novák Antonín 90
4. SAPIN, 4 55,5 Karol Šarina     7 Minařík Ferdinand 40
6. SIR EDWARD (GER), 5 51,0 Radek Žalud     14 Švásta Jiří 90
7. CHETIT, 3 53,0 Blanka Šarinová     4 Váňa Jaroslav 80
8. NIKOLESA, 3 55,0 Martin Knauer     6 Knauer Martin 100
9. VAN DAMME, 4 52,5 Pavel Ježek     1 Pozděna Miloš 90
10. VALINSKA, 3 54,0 Jaroslav Donoval     11 Neuberg Filip 100
10. PANENKA, 4 53,0 Lucie Herková     3 Janatka Ivan 70
12. KREDIT, 5 53,0 Jaroslav Kovařík     13 Jíra Čestmír 150
Čas: 02:27,64, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 3/4-1 3/4-1 1/4-1 1/4-4 1/4-3/4-krk

Majitel: T+T Vrňata, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Špaček Jaroslav
Majitel: Kavex-Granit, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Steigenberger A.

1471 CENA ČS ŽIVNOSTENSKÉ POJIŠŤOVNY
Rovina IV.kat. - 2414 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCANGEES, 3 59,0 Jan Demele     5 Foukal Milan 70
2. BONA FIDE, 3 56,0 František Jasinský     7 Novák Antonín 20
3. VISTAT, 3 57,5 Robert Panc     9 Pejšková Ivana 40
4. SAL REI, 3 58,0 Martin Knauer     1 Kinský Pavel 50
5. LIGHT, 3 53,0 Jana Bečková     2 Vítek František 100
6. LADY TALOR, 3 55,0 Martin Koleňák     4 Faltová Oliva 80
7. KUMARI, 3 55,0 Jaroslav Kovařík     8 Jíra Čestmír 120
8. GLORIFIKACE, 3 53,0 Ilona Třešňáková     10 Lisek Jan 120
9. IKONA, 3 55,0 Lucie Větrovcová     3 Minařík Ferdinand 70
S PARTNER JOHN, 3 59,0 Karol Šarina     6 Šatra Tomáš 60
Čas: 02:42,44, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-3/4-3/4-10-6-3 3/4-1-10

Majitel: DS J+P Nedoma CZ, Trenér: Foukal Milan, Chov: Holub J.


Dostihová komise: