home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2001 2000 1999 1998 1997 07.11.1999 CH 30.10.1999 LL 30.10.1999 MR 28.10.1999 CH 24.10.1999 CH 23.10.1999 PE 17.10.1999 CH 16.10.1999 BV 16.10.1999 MO 10.10.1999 PE 09.10.1999 PE 03.10.1999 CH 02.10.1999 TO 26.09.1999 CH 25.09.1999 LL 25.09.1999 MO 19.09.1999 SL 19.09.1999 CH 18.09.1999 PE 12.09.1999 BR 12.09.1999 CH 11.09.1999 KO 05.09.1999 MO 04.09.1999 LL 29.08.1999 CH 28.08.1999 PE 27.08.1999 PE 22.08.1999 SL 15.08.1999 KV 14.08.1999 SH 08.08.1999 MO 07.08.1999 BV 01.08.1999 KV 25.07.1999 SL 24.07.1999 KO 18.07.1999 KV 11.07.1999 MO 11.07.1999 SL 06.07.1999 LL 04.07.1999 KV 03.07.1999 NE 27.06.1999 CH 26.06.1999 BV 20.06.1999 PE 20.06.1999 CH 19.06.1999 PE 13.06.1999 HV 13.06.1999 SL 13.06.1999 CH 12.06.1999 KO 06.06.1999 BR 05.06.1999 MO 30.05.1999 SL 30.05.1999 CH 29.05.1999 PE 23.05.1999 CH 22.05.1999 MO 16.05.1999 CH 15.05.1999 BV 09.05.1999 SL 09.05.1999 CH 08.05.1999 PE 07.05.1999 PE 02.05.1999 CH 01.05.1999 LL 25.04.1999 CH 18.04.1999 CH 11.04.1999 CH 05.04.1999 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 09.10.1999 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1438 CENA REKLAMNÍHO SERVISU RS PARDUBICE II.
Rovina I.kat. - 1100 m, cena,
180000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LASCAR, 3 58,0 Tomáš Váňa     3 Váňa Tomáš  
2. CENTMON, 4 59,0 Jaroslav Kovařík     13 Vítek František  
3. SUN SHINE CLARE(GB), 4 57,5 Jan Demele     2 Petrlík Allan  
4. PIERO, 6 59,0 Ramil Děmidov     7 Vítek František  
5. DURAR(GB), 4 59,0 Petr Kubík     4 Lisek Jan, MVDr.  
6. MIDAS GOLD(GB), 6 59,0 John D. Hillis     12 Kainz Friedrich  
7. DASHING MARIANNE(GB), 3 56,5 Martin Knauer     8 Uhl Jiří  
8. TWILIGHT FANTASY, 3 58,0 Radek Žalud     6 Lisek Jan, MVDr.  
9. GHIMAMAH(GB), 4 57,5 Ivan Kub     11 Holčák František  
10. FILARIA(GB), 4 57,5 Jana Bečková     1 Vítek Roman, MVDr.  
S DINEFOS(FR), 4 59,0 Jan Rája     10 Sokol Samuel  
Čas: 01:05,43, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-krk-6-nos-3/4-3/4-1 1/4-hlava
Maj. prémie:
10 000 Kč (LASCAR)RIF ČR a.s.
6 000 Kč (CENTMON)Joly
4 000 Kč (PIERO)Nikolas

Majitel: RIF ČR a.s., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla


1439 CENA ELZO CHRUDIM - IV.ročník
Rovina I.kat. - 1750 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GENEVELLE(IRE), 2 58,0 Ivan Kub     7 Holčák František  
2. CERCARA, 2 58,0 Jan Rája     10 Matysík Metoděj  
3. SAILY(GB), 2 58,0 Günther Schadler     3 Hanáček Jaroslav  
4. CASSIE, 2 58,0 Martin Knauer     9 Vraj Radek, Ing.  
5. MISS FAIR, 2 58,0 Jan Demele     1 Piruch Jozef  
6. PUKETA, 2 58,0 Dalibor Török     4 Dvořák Karel, Ing.  
7. DIAMOND LAKE, 2 58,0 Petr Kubík     8 Kašný Pavel  
8. STUDIE, 2 58,0 Marcel Novák     6 Novák Aleš  
9. ZLATÁ ŠIPKA(IRE), 2 58,0 Jaroslav Kovařík     12 Lisek Jan, MVDr.  
10. VALENTINKA, 2 58,0 Ramil Děmidov     11 Šilhavý Ladislav  
S BRENEGA, 2 58,0 Robert Panc     5 Váňa Tomáš  
Čas: 01:53,98, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4-2 1/4-1 3/4-krk-6-4 1/2-4-7
Maj. prémie:
6 000 Kč (CERCARA)DS Dvorce
3 600 Kč (CASSIE)Marko-Zlín
2 400 Kč (MISS FAIR)Software PC Translator

Majitel: FCC Folprecht Brno, Trenér: Holčák František, Chov: O`Connor J.


1440 CENA DOMEC PARDUBICE
Rovina I.kat. - 1750 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VASUN, 2 58,0 Petr Kubík     5 Hanousek Ladislav  
2. TIZNIT(FR), 2 58,0 Jiří Chaloupka     1 Chaloupka Václav, Ing.  
3. VODOPÁD, 2 58,0 Dalibor Török     6 Suchánek Jiří  
4. CHANSON, 2 58,0 Jaroslav Kovařík     12 Horák František, MVDr.  
5. SUPERINTENDANT, 2 58,0 Karol Šarina     3 Šilhavý Ladislav  
6. BROOKLYN, 2 58,0 Tomáš Nehasil     4 Votavová Jitka  
7. CATAPULT, 2 58,0 Tomáš Váňa     9 Petrlík Allan  
7. EN SHALL, 2 58,0 Roman Mališka     10 Janíček Stanislav  
9. APAČ, 2 58,0 Roman Tůma     11 Ševčík Miroslav, Ing.  
10. ANGEL OF THUNDER(IRE), 2 58,0 Günther Schadler     8 Hanáček Jaroslav  
11. HOKY(SLO), 2 58,0 Jan Rája     7 Šara Ludovít  
12. SELCAR, 2 58,0 Ivan Kub     2 Kašný Pavel  
Čas: 01:52,90, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-kr.hlava-2 1/2-3/4-3/4-krk-současně-4

Majitel: Heřman & Haris, Trenér: Hanousek Ladislav, Chov: Frnka J.


1441 CENA BRITSKÝCH PŘÁTEL
Proutky I.kat. - 2800 m, cena,
150000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KINLEY`S, 3 64,0 Pavel Kašný     13 Mazáčová Světlana  
2. LENTIUS, 3 64,0 Ludvík Haris     2 Váňa Tomáš  
3. JUBIL(POL), 3 64,0 Jiří Kameníček     12 Olehla Čestmír, MVDr.  
4. CEDR, 3 64,0 Vlastimil Špalek     11 Špelda Lubomír  
5. LÍSKOVÝ OŘÍŠEK, 3 64,0 Stanislav Seďa     4 Havlíčková Zdena, Ing.  
6. CZATA(POL), 3 62,0 Dušan Andrés     9 Holčák František  
7. NAPOLI(POL), 3 64,0 Marek Stromský     10 Moravec Zdeněk  
8. TÝNA, 3 62,0 Lucie Baluchová     6 Hrbáček Vít, MVDr.  
9. JANITA, 3 62,0 Jan Rája     8 Olehla Čestmír, MVDr.  
PN CHRISTBALL, 3 64,0 Petr Hochman     7 Erban Jaroslav  
Z CHILLI, 3 62,0 Tomáš Nehasil     3 Ševčík Miroslav, Ing.  
Z LIBRA STORY(FR), 3 62,0 František Vávra     14 Holčák František  
Z ESPERADOS, 3 64,0 Lukáš Sloup     15 Vítek František  
PN WITTY ROSE(GB), 3 62,0 Roman Tůma     16 Vocásková Helena  
Čas: 03:17,24, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 6-hlava-8-4-5-2-1 1/4-daleko

Majitel: Inpost-TJ Monty-Uh.Hradiště, Trenér: Mazáčová Světlana, Chov: TJ Monty Kunovice


1442 CENA MĚSTA DONCASTER
Rovina CH - 1900 m, cena,
270000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEAR DANCER(IRE), 5 60,5 Karol Šarina     2 Šatra Tomáš  
2. DARK MARBLE(GB), 3 58,0 Günther Schadler     9 Hanáček Jaroslav  
3. CERTINGO, 3 58,0 Jan Demele     5 Vraj Radek, Ing.  
4. SADOMIS(POL), 4 60,5 Jan Rája     8 Kubišta Ladislav  
4. TWIST RUNNER(GER), 4 60,5 Ramil Děmidov     7 Váňa st. Josef  
6. EMLAH(USA), 5 59,0 Ivan Kub     12 Vítek František  
7. AMERIKA, 3 56,5 Radek Žalud     13 Lisek Michal  
8. BRILIANT, 5 60,5 Dušan Andrés     10 Suchánek Martin  
9. MICK, 5 60,5 Tomáš Váňa     6 Petrlík Allan  
10. PRINC, 3 58,0 Petr Kubík     4 Tichá Dana  
11. LURAMO, 3 58,0 Jaroslav Michna     1 Jelínek Zbyněk, Ing.  
12. SAFAGA(FR), 4 59,0 Jaroslav Kovařík     11 Vítek Roman, MVDr.  
Čas: 02:00,37, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 7-1-1 1/2-současně-1 1/2-1/2-1/2-hlava
Maj. prémie:
15 000 Kč (CERTINGO)Manďák a.s.Kroměříž
9 000 Kč (AMERIKA)Sectori-Ševčík,Vlach.
6 000 Kč (BRILIANT)Edoc Brno

Majitel: Stavební a nové izolace, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Mrs Headon B.A.


1443 BUDĚJOVICKÝ BUDVAR ST.LEGER
Rovina CH - 2900 m, cena,
1080000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GALTEE(IRE), 7 61,5 M. Rulec     5 Stoltefuss Uwe  
2. APERITIF(AUT), 3 58,0 John D. Hillis     4 Kainz Friedrich  
3. POLYNÉSIA, 4 60,0 Jan Demele     6 Pindur Evžen  
4. NAZIR(POL), 5 61,5 Roman Mališka     1 Kubišta Ladislav  
5. MONOPOLY(IRE), 4 61,5 Martin Knauer     9 Váňa st. Josef  
6. DAN(IRE), 5 61,5 Artur Resulov     13 Šavujev Arslangirej  
7. TAMBARAN(IRE), 3 58,0 Günther Schadler     11 Hanáček Jaroslav  
8. CANDERELI(IRE), 5 61,5 Marie Zobalová     10 Horáková Lenka  
9. DANSEAUSE ANNA(IRE), 5 60,0 Jaroslav Kovařík     2 Vítek František  
10. CHAMILL, 4 61,5 Dalibor Török     12 Suchánek Martin  
11. BELLABOY(FR), 5 61,5 František Vávra     3 Holčák František  
12. VSACAN, 4 61,5 Tomáš Váňa     8 Piruch Jozef  
Čas: 03:05,73, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-2 1/2-2-2 1/4-1 3/4-1/2-1 1/4-3
Maj. prémie:
60 000 Kč (POLYNÉSIA)Nicole TJ Monty UH

Majitel: Pereira Alexander, Trenér: Stoltefuss Uwe, Chov: Gest.Römerhof



Dostihová komise: