home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 25.09.1999 - Most
stav dráhy: ( / )
1402 CENA EDOC BRNO
Rovina III.kat. - 1400 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KING`S BARA, 2 55,0 Jiří Chaloupka     7 Chaloupka st. Jiří 30
2. INDIGO, 2 56,0 Jan Demele     10 Petrlík Allan 70
3. MILLI VANILLY, 2 55,0 Jaroslav Donoval     11 Neuberg Filip 90
4. NEUTRON, 2 53,5 Radek Koplík     9 Faltová Oliva 50
5. QUESTER, 2 56,0 Martin Pišl     6 Lisek Jan 100
6. SUBARU, 2 56,0 Ramil Děmidov     14 Šilhavý Ladislav 40
7. KENEGA, 2 55,0 Jaroslav Kovařík     1 Kub Petr 70
8. GLARCAN, 2 56,0 Martin Knauer     13 Hedbávná Kateřina 70
9. MACARENA, 2 57,0 Ivan Kub     2 Chaloupka Václav 70
10. THÁLIE, 2 54,0 Jan Palík     8 Stráský Josef 80
11. BEST OF BEAMS, 2 56,0 Dalibor Török     4 Suchánek Martin 70
12. PRÉRIJNÍ RŮŽE, 2 54,0 Josef Bartoš     3 Kub Petr 90
Čas: 01:32,25, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-3/4-1 1/2-1 1/2-4-3/4-4-daleko

Majitel: Stáj Chaloupka, Trenér: Chaloupka st. Jiří, Ing., Chov: Xaverov

1403 CENA SAID TP spol.s r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TEREZINO, 3 57,5 Jiří Chaloupka     1 Chaloupka st. Jiří 40
2. FERGIE, 3 57,0 Jan Demele     9 Petrlík Allan 60
3. SAPIN, 4 58,0 Karol Šarina     7 Minařík Ferdinand 50
4. MONAGUA, 3 59,5 Dušan Andrés     3 Popelka Stanislav 90
5. LA ZAYYATTE, 3 55,5 Petr Kalina     6 Chaloupka Václav 70
6. VIKITA, 4 57,5 Radek Koplík     5 Váňa Libor 70
7. CANNES, 5 48,0 Pavel Ježek     10 Fialka Petr 80
8. KASTER, 3 55,0 Martin Knauer     8 Janatka Ivan 100
9. LOUISIA, 3 50,0 Jan Palík     2 Pátek Michal 30
10. JACOMBA, 3 57,5 Tomáš Váňa     4 Váňa Tomáš 90
11. VITINUS, 3 49,0 Lenka Pišlová     11 Stráský Josef 150
Čas: 01:45,11, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 6-1 1/4-3 3/4-1 3/4-1 3/4-1 1/4-2 1/4-nos

Majitel: Xaverov holding a.s., Trenér: Chaloupka st. Jiří, Ing., Chov: Xaverov

1404 CENA CoNETSys spol.s r.o.
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VINCOLN, 4 65,0 Zdeněk Matysík     12 Horáková Lenka 40
2. PEACEFUL GENTLEMAN(USA), 9 65,5 Martina Polzerová     14 Zajko Karel 50
3. DOBROMYSL(IRE), 6 65,5 Tomáš Ševčík     7 Horáková Lenka 90
4. COMMON AFFAIR (IRE), 6 65,5 Tomáš Nehasil     3 Koplík st. Zdeněk 90
5. WHIPPET(GDR), 10 68,0 Josef Váňa st.     10 Váňa st. Josef 30
6. MEVRIK, 4 65,0 Jiří Plzák     2 Vymazal Josef 110
7. SALVA, 8 63,5 Josef Bartoš     11 Bartoš st. Josef 70
8. VESTNIK(RUS), 4 66,0 Jurij Feodosiadij     1 Prachov V.P. 100
9. BAM (MOV), 6 65,5 Miroslav Hanuš 2     9 Mudrová Radka 130
ZN HOLY BLOSSOM(GB), 6 63,5 Jaromír Štohanzl 2     4 Chaloupka Václav 50
ZN JORDAN (SLO), 6 65,5 Martin Pišl     8 Lisek Jan 150
PN LYS (FR), 7 64,5 Pavel Szikora     13 Baštová Pavlína 80
Čas: 03:36,57, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 12-10-3/4-9-4-4-16

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Vanda Vítězslav

1405 CENA MUS-UNISERVIS spol.s r.o.
Rovina II.kat. - 3000 m, handicap,
63000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONOPOLY(IRE), 4 59,0 Martin Knauer     7 Váňa st. Josef 80
2. TROPICAL TERN(FR), 4 56,5 Ivan Kub     3 Holčák František 30
3. LYKRA, 4 49,0 Zdenko Šmida     10 Mičánek Aleš 40
4. CZARDA(POL), 4 57,0 Dušan Andrés     9 Kubišta Ladislav 50
5. NIKETA, 5 48,0 Lenka Pišlová     1 Kotáb Eduard 40
5. VAROM, 4 50,0 Jaroslav Kovařík     2 Vítek František 60
6. PICADELA, 5 48,0 Pavel Ježek     4 Fialka Petr 70
7. ČAMBAL, 7 48,0 Renata Pátková     11 Pátková Renata 120
8. SHEFFIELD, 5 50,0 Adéla Klepetková     8 Barbořík Jiří 200
Čas: 03:18,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-1 3/4-3/4-1 1/4-současně-12-1/2-daleko
Maj. prémie:
3 500 Kč (LYKRA)Gabanna
1 750 Kč (NIKETA)Horák,Adámek
1 750 Kč (VAROM)Jan Červenka

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Malmuth M.

1406 CENA DENÍKU MOSTECKA
Steeplechase V.kat. - 3300 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D VERIOR, 7 66,5 Igor Deščík     9 Neuberg Filip 30
1. HENIKA, 4 61,0 Radek Vrzal     5 Popelka Stanislav 50
2. RAYAH, 4 66,5 Dušan Andrés     11 Kotáb Eduard 60
D LYBOS, 9 67,5 Miroslav Hanuš 2     6 Mudrová Radka 40
3. HORTENZIE, 4 62,0 Tomáš Hurt     10 Hurt Jiří 80
4. ZAUBERIN, 4 62,0 Radovan Konečný     3 Kašpar Miroslav 80
Z GOLDEN LADY, 4 62,0 Josef Bartoš     1 Bartoš st. Josef 60
SN CHEPOS, 4 63,0 Martina Polzerová     4 Zajko Karel 80
SN GEROK, 4 64,0 Tomáš Ševčík     7 Vymazal Josef 90
Čas: 04:18,66, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 8-3 1/2-daleko

Majitel: Hvozd-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

1407 CENA PŘEDNOSTY OKRESNÍHO ÚŘADU V MOSTĚ
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIRSCH, 3 58,0 Dušan Andrés     9 Popelka Stanislav 80
2. LOVOŠ, 4 59,0 Jan Demele     8 Faltová Oliva 80
3. BODENSEE (FR), 4 60,5 Petr Kalina     2 Hurt Jiří 80
3. TUMILA, 4 59,0 Jiří Chaloupka     1 Vítek František 50
5. LENTIUS, 3 61,5 Tomáš Váňa     16 Váňa Tomáš 90
6. RAYON, 4 57,0 Karol Šarina     6 Minařík Ferdinand 80
7. CHETIT, 3 50,0 Jaroslav Kovařík     15 Váňa Jaroslav 90
8. TOMÁŠ, 4 57,0 Martin Knauer     4 Peťulová Petra 100
9. EROTICA(FR), 3 52,5 Jan Palík     14 Kotáb Eduard 100
10. RIVERSDALE FLYER(GB), 3 55,0 Jaroslav Donoval     11 Šatra Tomáš 90
11. STAR, 4 54,5 Radek Koplík     5 Chaloupka Václav 100
12. VITROLLES(USA), 3 56,0 Šárka Pulpánová     13 Drlík Jaroslav 50
13. PANENKA, 4 51,5 Lucie Větrovcová     12 Janatka Ivan 80
14. KREDIT, 5 50,0 Markéta Michalová     7 Jíra Čestmír 160
15. SHAPELY HEART, 3 60,5 Ramil Děmidov     3 Šilhavý Ladislav 50
16. YOSEMITE PARK, 3 59,5 Josef Bartoš     10 Jelínek Zbyněk 60
Čas: 02:14,22, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ nos-3/4-současně-kr.hlava-kr.hlava-1 1/4-1/2-3
Maj. prémie:
2 000 Kč (HIRSCH)Hvozd-Popelka
1 200 Kč (LOVOŠ)Falun
800 Kč (TUMILA)Manželé Přikrylovi

Majitel: Hvozd-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

1408 PODZIMNÍ CENA ČESKÉ RAFINÉRIE I. kat.
Rovina I.kat. - 1800 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEAR DANCER(IRE), 5 61,5 Karol Šarina     8 Šatra Tomáš 20
2. BRILIANT, 5 61,5 Dušan Andrés     9 Suchánek Martin 90
3. QUICKSTEP(SWI), 4 61,5 Josef Bartoš     4 Jelínek Zbyněk 120
4. DANSEAUSE ANNA(IRE), 5 60,0 Jaroslav Kovařík     12 Vítek František 80
5. MICK, 5 61,5 Jan Demele     11 Petrlík Allan 30
6. FAN(GER), 5 61,5 Radek Koplík     10 Koplík st. Zdeněk 80
7. SORD, 4 61,5 Tomáš Nehasil     3 Votava Jaroslav 110
8. LANETTA, 3 56,5 Martin Knauer     5 Vítek František 110
9. PALOMIA(FR), 8 60,0 Ivan Kub     7 Chaloupka Václav 90
10. CELNÍK, 4 61,5 Dalibor Török     2 Suchánek Martin 80
11. LIBRILLA(FR), 5 60,0 Jiří Chaloupka     6 Chaloupka Václav 90
12. LAKOTA DANCE(GER), 5 61,5 Tomáš Váňa     1 Koplík st. Zdeněk 150
Čas: 01:57,14, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/2-1-hlava-1 1/4-1 1/4-hlava-1/2-1/4
Maj. prémie:
6 000 Kč (BRILIANT)Edoc Brno
3 600 Kč (MICK)Hradiště

Majitel: Stavební a nové izolace, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Mrs Headon B.A.


Dostihová komise: