home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 25.09.1999 - Lysá nad Labem
stav dráhy: ( / )
1409 CENA KATEŘINY FOLTÝNOVÉ - FOLSPOL PRAHA
Rovina III.kat. - 1000 m, cena,
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAMBUS, 2 57,0 Jan Rája     9 Lisek Jan  
2. GADYT, 2 54,5 Lucie Herková     11 Dvořák Karel  
3. SHAPELY FAIR, 2 57,0 Roman Tůma     2 Fedorowicz Vladislav  
4. GANÁH, 2 57,0 Lukáš Kasl     6 Dvořák Karel  
5. BRIGONA, 2 56,0 František Vávra     7 Vítek František  
6. ROSE PANTHER, 2 52,5 Hana Opatřilová     13 Sýkorová Marcela  
7. GENITURE, 2 55,5 František Jasinský     10 Novák František  
8. INDAR, 2 55,0 Martin Koleňák     5 Hurt Jiří  
9. LADY BOSS, 2 55,0 Pavel Míča     3 Fencl Miroslav  
10. RADARA, 2 53,0 Lucie Baluchová     8 Bezstarosta Zdeněk  
11. SATÉN, 2 56,0 Robert Panc     1 Moravec Zdeněk  
12. FIFEJDA, 2 53,0 Jana Bečková     12 Vítek František  
Čas: 01:01,68, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1-1 3/4-1 1/4-5-hlava-hlava-1 1/4
Maj. prémie:
1 750 Kč (LAMBUS)Xaverov holding a.s.
1 050 Kč (GADYT)Stáj Mlékojedy
700 Kč (SHAPELY FAIR)Kalina

Majitel: Xaverov holding a.s., Trenér: Lisek Jan, MVDr., Chov: Xaverov

1410 CENA VÝSTAVIŠTĚ LYSÁ NAD LABEM
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAGATELLA, 4 59,0 Pavel Míča     5 Pindur Evžen  
2. ITA, 4 56,5 Roman Tůma     9 Složil Pavel  
3. JOLANTA, 5 53,0 Jana Bečková     6 Krejčová Milena  
4. GIULIO, 6 61,5 Kamila Bartošová     2 Bartoš st. Josef  
5. AYRTON, 4 62,0 František Jasinský     11 Brablc Vladimír  
6. NAOMI, 4 52,0 Lucie Baluchová     10 Odl Roman  
7. TAJE, 3 52,0 Lucie Herková     8 Jelen Jaroslav  
8. MERAN, 4 55,0 Martin Koleňák     1 Hurt Jiří  
9. STEFANY, 4 58,0 Ivona Žváková     3 Vymazal Josef  
10. KING JERRY, 4 64,0 Jan Kroczek     7 Janatka Ivan  
Čas: 01:53,90, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 8-1 1/4-3 1/2-2-hlava-2-1 3/4-hlava

Majitel: *ZOD Kunovice, Trenér: Pindur Evžen, Chov: Xaverov

1411 CENA VELETRHU "KŮŇ 99"
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HELIS SILVER, 4 52,0 Lucie Baluchová     3 Derych Vladimír  
2. BATIK, 8 63,5 Václav Luka 2, Ing.     5 Horák František  
3. HABANA, 3 57,5 František Jasinský     1 Novák Antonín  
4. MARCELI(POL), 4 64,0 Vitalij Storož     4 Popelka st. Stanislav  
5. THE A LA JASMIN, 3 51,0 Lucie Herková     9 Růžičková Martina  
6. SAL REI, 3 59,0 Robert Panc     8 Kinský Pavel  
7. OSTŘICE, 9 48,0 Ivona Žváková     7 Vinklárek Vladimír  
8. LOX, 8 60,5 Kamila Bartošová     2 Bartoš st. Josef  
Čas: 02:46,37, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 1 3/4-3/4-1/2-8-4 1/2-3-5

Majitel: Stáj Théta, Trenér: Derych Vladimír, Chov: Vinklárek Antonín

1412 CENA SPOLEČNOSTI JOLY
Rovina III.kat. - 1000 m, cena,
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENTMON, 4 59,0 Lukáš Sloup     4 Vítek František  
2. DARENT(POL), 5 59,5 Marek Stromský     11 Moravec Zdeněk  
3. ROSE ROTE, 4 57,5 Jaroslav Michna     13 Vraj Radek  
4. NORTHERN GIRL(IRE), 5 56,0 František Vávra     3 Holčák František  
5. NEW KID IN TOWN(GB), 9 58,5 Stanislav Seďa     2 Paulík Karel  
6. CORADGO(FR), 3 54,5 Lucie Herková     1 Dvořák Karel  
7. APATYKA, 3 54,5 Miroslava Přibylová     12 Jelen Jaroslav  
8. DYPETA, 3 54,0 Jana Řezáčová     6 Brzobohatý Jiří  
Čas: 01:00,76, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-1 1/2-1/2-krk-4-2-daleko
Maj. prémie:
1 750 Kč (CENTMON)Joly
1 050 Kč (ROSE ROTE)Stáj Eremiáš

Majitel: Joly, Trenér: Vítek František, Chov: Hřebčín Napajedla

1413 CENA ČASCH stch c.c.
Steeplechase IV.kat. - 4200 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENTYS, 5 68,5 Radka Řezníčková 2     9 Zolman Jan  
2. HAPPY STAR, 8 66,5 Pavel Kašný     10 Ministr Antonín  
3. NÁVRAT DOMŮ, 5 69,5 Luboš Urbánek     6 Koplík Zdeno  
4. MONITOR, 10 70,5 Václav Luka 2, Ing.     4 Růžičková Martina  
5. CHALIF, 7 66,5 Martin Liška     7 Kanicz Melinda  
6. BLÍN, 4 68,0 René Vinklárek     2 Vinklárek Vladimír  
7. HORST, 12 67,5 Jaroslav Kafka     3 Vítek František  
8. SLIM, 9 69,0 Vlastimil Špalek     1 Ministr Antonín  
ZN BLAHÝ, 9 67,5 Rostislav Benš     5 Moravec Zdeněk  
ZN SUPERMAN, 4 67,5 Radim Petřík     8 Ministr Antonín  
Čas: 06:14,01, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-18-3/4-4-16-daleko-8

Majitel: Stáj Centys, Trenér: Zolman Jan,

1414 CENA VÝSTAVIŠTĚ "NÁŠ CHOV 99"
Rovina V.kat. - 1600 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FERGAS, 3 59,0 Marek Drtina     5 Sýkorová Marcela  
2. BONA FIDE, 3 57,0 František Jasinský     7 Novák Antonín  
3. JANITA, 3 55,0 Jan Faltejsek     4 Olehla Čestmír  
4. LADYNKA, 3 57,0 Jan Rája     3 Vašina Josef  
5. REVOLTA, 3 57,5 František Vávra     9 Fiala Rudolf  
6. BASIKA, 3 53,0 Markéta Horáková     13 Sýkorová Marcela  
7. VERSAD, 3 53,5 Jana Bečková     10 Vítek František  
8. MAARTY, 3 60,0 Vitalij Storož     6 Popelka st. Stanislav  
9. MEGHALAYA, 3 56,0 Martin Koleňák     1 Vacíková Světlana  
10. GLORIAN, 3 58,0 Pavel Tůma 2     11 Mrštík Michael  
11. FREEDOM, 3 56,0 Roman Tůma     8 Karel Břetislav  
12. HALINA, 3 54,5 Miroslava Přibylová     12 Jelen Jaroslav  
Čas: 01:47,91, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1 1/2-hlava-1 3/4-1 3/4-hlava-4-1/2

Majitel: Ozdoba CZ Dvůr Králové, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Jukl M.

1415 CENA HIPPODROMU LYSÁ NAD LABEM p.p.
Proutky IV.kat. - 2400 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARC D`HOUBLON(GER), 7 71,0 Luboš Urbánek     14 Koplík Zdeno  
2. FOLKLÓR, 6 71,0 Lukáš Sloup     8 Hovadová Jana  
3. JUBIL(POL), 3 63,0 Jiří Kameníček     4 Olehla Čestmír  
4. CZATA(POL), 3 60,5 František Vávra     5 Holčák František  
5. TÝNA, 3 60,0 Lucie Baluchová     12 Hrbáček Vít  
6. ANJALIS(IRE), 5 70,0 Václav Luka 2, Ing.     10 Váňa st. Josef  
7. CHRISTBALL, 3 60,5 Petr Hochman     7 Erban Jaroslav  
8. SKINING, 8 70,0 Pavel Tůma 2     3 Moravec Zdeněk  
9. SVATOPLUK, 6 71,0 Marek Stromský     13 Moravec Zdeněk  
10. MORLAND, 3 60,5 Stanislav Seďa     9 Horáková Lenka  
Z GUMÍDEK, 7 71,0 Karel Germič     2 Hurt Jiří  
Z KLONDIKE, 8 73,5 Miroslav Hanuš     11 Mudrová Radka  
Čas: 02:52,34, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-3-3-2 1/2-krk-4-1 3/4-3/4

Majitel: CTK Horse Club, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Eisemann R.


Dostihová komise: