home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 12.09.1999 - Praha
stav dráhy: ( / )
1363 CENA NA UVÍTANOU
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VAGANT, 2 55,0 Petr Kubík     5 Kašný Pavel 25
2. CHAILAND, 2 55,0 Blanka Šarinová     6 Růžičková Martina 70
3. SHERCANA, 2 54,0 Martin Knauer     4 Vraj Radek 30
4. TANEČNICE, 2 51,5 Radek Žalud     3 Lisek Michal 30
5. CIRKÁŠ, 2 55,0 Karol Šarina     1 Knotek Rudolf 70
6. COOL LADY, 2 54,0 Dalibor Török     7 Lisek Jan 70
Čas: 01:44,60, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4-2 1/2-1 3/4-8-7

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Kašný Pavel, Chov: Hřebčín Napajedla

1364 CENA MODRÉHO AUTA
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUMMER, 3 50,5 Jaroslav Kovařík     8 Šimuni Peter 90
2. ZLATÝ MĚSÍC, 3 48,5 Renata Pátková     7 Pátková Renata 60
3. MARQUISE, 4 60,0 Karol Šarina     6 Vítek František 60
4. RAYAH, 4 58,5 Libor Šindar     11 Kotáb Eduard 80
5. MARZAM, 10 54,0 Hana Havránková     5 Héč Karel 150
6. SAPIN, 4 56,5 Ferdinand Minařík 2     1 Minařík Ferdinand 90
7. VERY TIMES, 4 61,0 Jana Havelková     2 Pejšková Ivana 30
8. VALANGO, 3 58,5 Petr Kubík     10 Špelda Lubomír 90
9. HAWAIIAN STAR, 3 61,0 David Dovrtěl     4 Vraj Radek 60
10. ČERTOS(SLO), 6 63,5 František Koucký     3 Vízdalová Marta 70
11. SINCERA (SWI), 4 48,5 Pavel Ježek     9 Neuberg Filip 90
Čas: 01:40,91, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 7-krk-1/2-2-1-1 3/4-2 1/2-2

Majitel: Stáj Nerad-Jana, Trenér: Šimuni Peter, Mgr., Chov: Gross S.

1365 CENA VELKOPOPOVICKÉ DESÍTKY
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap,
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VARNAS, 3 59,0 Libor Šindar     10 Pátek Michal 80
2. BLACK TIROL(IRE), 7 63,0 František Koucký     7 Fencl Miroslav 60
3. ICE PRIDE(IRE), 3 5,0 Josef Bartoš     5 Horák František 60
4. TWILIGHT FANTASY, 3 57,0 Radek Žalud     9 Lisek Jan 50
5. LADARON, 4 60,0 Ramil Děmidov     8 Šilhavý Ladislav 70
6. STŘÍBRNÝ VÍTR, 3 56,5 Radek Koplík     6 Horáková Lenka 60
7. RUSTOX(FR), 3 53,5 Martin Knauer     4 Vraj Radek 80
8. CZARNOBÓR(POL), 4 58,0 Radka Hovadová     2 Hovadová Jana 100
9. VELVET ZE ZAHÁJÍ, 3 59,0 Petr Kubík     3 Kinský Pavel 90
10. EROTICA(FR), 3 51,5 Jan Palík     1 Kotáb Eduard 60
Čas: 01:26,77, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-2-1-2 1/4-1/2-2-1/2-2
Maj. prémie:
1 750 Kč (VARNAS)Friday
1 050 Kč (TWILIGHT FANTASY)Equus Team Mareček
700 Kč (LADARON)Andrea-MHM

Majitel: Friday, Trenér: Pátek Michal, Chov: Hřebčín Napajedla

1366 CENA "ZA ČISTOU PRAHU" Dostih žáků
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DESAVA, 3 48,0 Hana Opatřilová     1 Héč Karel 140
2. BASCO, 3 51,5 Jiřina Andrésová     7 Horáková Lenka 70
3. QUADARA, 3 59,0 Marek Drtina     3 Lisek Jan 70
4. CROSS, 5 48,0 Šárka Strelcová     4 Minařík Ferdinand 110
5. LIBVERDA ZE ZAHÁJÍ, 3 56,5 Radek Koplík     11 Šusta Miroslav 50
6. LUCANIA, 4 52,0 Anna Hržičová     9 Jelen Jaroslav 110
7. SYMPATIKA, 3 51,5 Iva Miličková     12 Vítek Roman 70
8. RECLAIMED(GB), 6 63,5 Michal Majer     8 Drlík Jaroslav 60
9. FERGIE, 3 56,0 Helena Blažková     10 Petrlík Allan 90
10. AME INDIENNE(FR), 5 54,5 Lucie Světlá     6 Hanáček Pavel 80
11. GIOM, 5 60,5 Jan Palík     2 Pejšková Ivana 50
Čas: 01:14,57, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-2-1 1/2-1-hlava-1 1/4-1 1/4-krk

Majitel: Agroklas Slavkov, Trenér: Héč Karel, Chov: Hřebčín Napajedla

1367 CENA VAN GANSEWINKEL
Rovina III.kat. - 1200 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLAR PRIDE(IRE), 2 54,0 Jaroslav Kovařík     3 Vítek František 60
2. COWLEY, 2 52,5 Linda Gahlertová     8 Nolč Tomáš 100
3. ZLATÁ ŠIPKA(IRE), 2 56,0 Karol Šarina     9 Lisek Jan 20
4. ARSAABA, 2 55,0 Ramil Děmidov     5 Šilhavý Ladislav 30
5. NÁDHERNÁ, 2 54,0 Dalibor Török     7 Török Dalibor 90
6. VELMOC, 2 54,0 Martin Knauer     2 Pejšková Ivana 50
7. NIKOTIN, 2 52,5 Radek Žalud     6 Vocásek 3 František 100
8. HATCHER, 2 53,5 Šárka Pulpánová     4 Drlík Jaroslav 70
9. VESELÁ MEDVĚDICE, 2 51,5 Lucie Větrovcová     1 Minařík 2 Ferdinand 90
Čas: 01:15,87, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-3/4-kr.hlava-7-krk-2-2-1 3/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (COWLEY)Stáj Bílý Kámen
1 200 Kč (ARSAABA)Hrubý
800 Kč (NÁDHERNÁ)S+K Bambino

Majitel: Alex Gorrie, Trenér: Vítek František, Chov: Magna Bloodstok

1368 CENA USMĚVAVÉHO POPELÁŘE
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FLAŠA, 4 63,0 Stanislav Seďa     5 Paulík Karel 70
2. VALINSKA, 3 60,5 Lukáš Kasl     4 Neuberg Filip 30
3. LADY TALOR, 3 51,0 Radek Žalud     1 Faltová Oliva 80
4. ARBEK, 3 59,0 Libor Šindar     3 Pátek Michal 40
5. KREDIT, 5 65,5 Jaroslav Kovařík     7 Jíra Čestmír 70
6. BARWON, 4 53,5 Dalibor Török     2 Török Dalibor 60
7. PERON, 3 57,0 Martin Knauer     6 Janatka Ivan 50
Čas: 02:36,75, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 18-krk-2 1/4-16-6-1 3/4

Majitel: Amor Veselí n.Moravou, Trenér: Paulík Karel, Chov: TJ Start Uh.Ostroh

1369 CENA REGIONÁLNÍHO ŘEDITELE PRO HLAVNÍ
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEMOND, 3 59,0 Dalibor Török     6 Lisek Jan 30
2. ESPERADOS, 3 57,5 Josef Bartoš     3 Vítek František 60
3. ČUPERKA, 3 53,0 Adéla Klepetková     11 Knor Zdeněk 40
4. GANG, 3 58,0 Petr Kubík     5 Lisek Jan 80
5. VISTAT, 3 56,5 Linda Gahlertová     9 Pejšková Ivana 60
6. GLEAM OF HOPE, 3 50,0 Jan Palík     12 Kotáb Eduard 80
7. LURID BEAM, 3 55,5 Miroslava Přibylová     1 Jelen Jaroslav 50
8. ZRADA, 3 51,5 Radek Žalud     10 Mudrová Radka 120
9. HAKI A NINO, 3 51,0 Radek Koplík     4 Fencl Miroslav 120
10. SATURA, 3 52,0 Ilona Třešňáková     2 Krejčí Pavel 120
11. VERSAD, 3 53,0 Pavel Ježek     8 Vítek František 120
Čas: 02:22,34, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-3-9-5-10-krk-2 1/2-9

Majitel: Hřebčín Radopex Ludvíkov, Trenér: Lisek Jan, MVDr., Chov: Filipová M.

1370 CENA PANA ERIKA FOLTÝNA
Rovina III.kat. - 1800 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LESA BERY (FR), 3 51,5 Blanka Šarinová     7 Vítek František 50
2. WIDMON, 4 60,0 Šárka Pulpánová     11 Drlík Jaroslav 40
3. VAROM, 4 56,5 Karol Šarina     14 Vítek František 80
4. LANDIRAL(SPA), 3 55,0 Ramil Děmidov     3 Šilhavý Ladislav 70
5. SOLVA MIST(GB), 6 55,0 Jaroslav Kovařík     2 Vítek František 40
6. PLANAREZ(FR), 4 61,0 František Koucký     13 Vraj Radek 80
7. NAWROT(POL), 5 57,0 Josef Bartoš     4 Fencl Miroslav 30
8. HOGARA, 4 53,0 Jan Faltejsek     1 Štancl Jiří 150
9. WITTY ROSE(GB), 3 51,5 Radek Žalud     5 Vocásková Helena 150
10. DOUBLE OUT(GB), 3 54,5 Petr Kubík     12 Lisek Jan 150
11. CESORT, 3 49,5 Lenka Černocká, Ing.     10 Vocásková Helena 200
Čas: 01:53,42, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 1/4-1 3/4-krk-1-1 1/4-3-6
Maj. prémie:
2 000 Kč (WIDMON)Jeans Palast
1 200 Kč (VAROM)Jan Červenka

Majitel: Latina, Trenér: Vítek František, Chov: Hillou Lespes F.

1371 CENA NA ROZLOUČENOU
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOUISIA, 3 50,0 Jan Palík     12 Pátek Michal 50
2. CANNES, 5 49,0 Pavel Ježek     13 Fialka Petr 90
3. SANTINI, 4 56,0 Daniel Havlíček     8 Šusta Miroslav 100
4. QUARTIER, 5 60,0 František Koucký     11 Minařík Ferdinand 30
5. CES DUR, 3 61,0 Jana Bečková     2 Vítek Roman 50
6. GROBIÁN, 4 60,5 Jitka Justová     6 Faltová Oliva 70
7. IRISH BEAUTY(POL*), 3 54,5 Miroslava Přibylová     10 Jelen Jaroslav 60
8. BASIKA, 3 48,0 Hana Opatřilová     7 Sýkorová Marcela 150
9. JABAN, 5 60,5 Ferdinand Minařík 2     4 Minařík Ferdinand 40
10. HONKY-TONKY, 7 52,0 Jolana Štefková     9 Machain Vladimír 110
11. NOBELA, 6 48,0 Šárka Strelcová     5 Sýkorová Marcela 150
Čas: 01:56,23, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1 1/2-3 1/2-krk-4-hlava-2 1/2-hlava

Majitel: Friday, Trenér: Pátek Michal, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: