home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 04.09.1999 - Lysá nad Labem
stav dráhy: ( / )
1341 CENA Kateřiny Foltýnové - FOLSPOL Praha
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLOGLOGLO, 2 53,5 Radek Žalud     8 Lisek Jan  
2. CELESTÍN, 2 56,0 Štěpánka Sedláčková     7 Horák František  
3. NERGARO, 2 58,0 Ramil Děmidov     10 Šilhavý Ladislav  
4. ECOLA, 2 52,5 Pavel Ježek     3 Vacíková Světlana  
5. NESPRA, 2 55,0 Martin Knauer     9 Bezstarosta Zdeněk  
6. VIKUNIA, 2 56,0 Josef Bartoš     5 Grassl Marian  
7. KIWI GIRL, 2 52,5 Lucie Baluchová     11 Zolman Jan  
8. NEUTRON, 2 56,5 Robert Panc     2 Faltová Oliva  
9. SATÉN, 2 56,0 Radek Koplík     1 Moravec Zdeněk  
Čas: 01:52,29, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-6-3-1 1/2-3/4-1 1/4-9-daleko

Majitel: Real Dream SK, Trenér: Lisek Jan, MVDr., Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

1342 CENA CHASSOT s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARSAD, 6 59,5 Ramil Děmidov     8 Horák František  
2. MERKURY, 8 59,0 Petra Peťulová     13 Peťulová Petra  
3. CRAON, 3 55,5 Robert Panc     14 Machain Vladimír  
4. ČAMBAL, 7 58,0 Martin Pišl     10 Pátková Renata  
5. LENSKIJ, 3 61,5 Marcel Novák     7 Vacíková Světlana  
6. TOMÁŠ, 4 59,5 Martin Knauer     3 Peťulová Petra  
7. HELIS SILVER, 4 55,5 Lucie Baluchová     6 Derych Vladimír  
8. VAN DAMME, 4 59,5 Lukáš Sloup     9 Pozděna Miloš  
9. VŠECKO, 3 52,5 Ilona Třešňáková     11 Bartoš st. Josef  
10. AYRTON, 4 59,5 František Jasinský     4 Brablc Vladimír  
11. KUMARI, 3 56,0 Jaroslav Kovařík     12 Jíra Čestmír  
12. GOOSE BAY, 4 59,5 Jiří Kricnar     5 Dyntarová Marcela  
Čas: 01:51,66, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-hlava-2-6-4-1/2-krk-7

Majitel: DM Pardubice, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

1343 CENA STANICA MOSKVA
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENTYS, 5 62,0 Radka Řezníčková 2     11 Zolman Jan  
2. DEMANOLLA (POL), 6 63,0 Marek Stromský     2 Moravec Zdeněk  
3. DĚVUCHA, 4 60,0 Jan Rája     16 Lisek Jan  
4. LAN LORD, 4 67,0 René Vinklárek     9 Vinklárek Vladimír  
5. CHALINI, 5 64,0 Václav Luka 2, Ing.     15 Růžičková Martina  
6. GRACIOUS LADY, 5 63,0 Marcel Novák     8 Bezstarosta Zdeněk  
7. GOLDEN LADY, 4 60,0 Josef Bartoš     5 Bartoš st. Josef  
8. O`GARNI, 6 62,0 Bohuslav Mátl     7 Mudrová Radka  
Z FOLK, 8 71,5 Miroslav Hanuš     3 Šilhavý Ladislav  
ZN OPTIMA, 8 63,0 Michal Ondruš     4 Váňa Libor  
Z QUATREBELLINO, 6 69,0 Lukáš Kasl     10 Neuberg Filip  
Z CHALIF, 7 65,0 Martin Liška     12 Kanicz Melinda  
Čas: 04:57,44, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 8-5-4-4-3 1/2-daleko-daleko

Majitel: Stáj Centys, Trenér: Zolman Jan,

1344 CENA ORLING s.r.o.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EX CALIBER, 8 57,0 Ramil Děmidov     3 Šilhavý Ladislav  
2. GALILA, 5 55,0 Josef Bartoš     2 Dvořák Karel  
3. CUTTER, 5 58,5 František Jasinský     4 Novák Antonín  
4. CRASICA, 4 54,0 Lukáš Kasal     7 Vítek Roman  
5. PATCHERKA, 4 53,0 Radek Žalud     9 Římanová Jana  
6. BAKERO, 8 58,0 Tomáš Nehasil     6 Krejčí Pavel  
7. CENTAURUS, 4 57,0 Karol Šarina     1 Vítek Roman  
8. RINALDO, 5 62,5 František Koucký     5 Fencl Miroslav  
Čas: 01:44,42, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-5-1 1/4-1 1/2-6-6-2

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: St.st.Zákupy

1345 CENA PIZZERIE RIMINI
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRENEGA, 2 57,0 Tomáš Váňa     5 Váňa Tomáš  
2. ARITMIK, 2 53,5 Ilona Třešňáková     1 Mareš Miroslav  
3. SIRAH, 2 55,0 Josef Bartoš     8 Bartoš st. Josef  
4. GENITURE, 2 55,0 František Jasinský     4 Novák František  
5. CHUCK ., 2 58,0 Jaroslav Michna     7 Podhányi Jan  
6. SWALLOW, 2 55,0 Martin Pišl     6 Papoušek Jan  
7. WHO ELSE, 2 55,0 Martin Koleňák     9 Faltová Oliva  
8. INDIGO, 2 56,0 Vratislav Kubát     2 Petrlík Allan  
Čas: 01:48,83, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-6-2 1/2-1 1/2-6-16-6

Majitel: Chemcomex Praha a.s.Váňa T., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Valory Plačovice

1346 CENA OBCE BYŠIČKY
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAVELLIN, 8 62,5 Josef Bartoš     7 Krejčí Pavel  
2. PINEON, 4 61,5 Michal Ondruš     10 Horák František  
3. MEVRIK, 4 61,5 Ivan Siegl, Ing.     12 Vymazal Josef  
4. SKINING, 8 62,5 Pavel Tůma 2     8 Moravec Zdeněk  
5. CARAVEL, 7 67,0 Jan Papoušek     13 Papoušek Jan  
6. MONITOR, 10 64,0 Václav Luka 2, Ing.     3 Růžičková Martina  
7. LINETA, 6 64,5 Radek Havelka     4 Nehasil Miroslav  
8. LIMA, 5 62,5 Lukáš Kasl     1 Neuberg Filip  
9. SANSONNET, 8 64,5 Štěpánka Sedláčková     9 Horák František  
10. NEAT, 5 65,0 Martin Liška     5 Kanicz Melinda  
11. LYBOS, 9 67,5 Miroslav Hanuš 2     6 Mudrová Radka  
ZN BATIK, 8 70,5 Tomáš Hurt     2 Horák František  
Čas: 03:43,03, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/4-2 1/4-6-5-1/2-3-1 1/2-5

Majitel: Pilař Uni-Pro, Trenér: Krejčí Pavel, Chov: ZD Tuchoraz

1347 CENA ZÁVODIŠTĚ LYSÁ NAD LABEM
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VITKA, 3 54,5 Pavel Ježek     12 Grassl Marian  
2. WINNIPEG, 3 61,0 Tomáš Váňa     3 Váňa Tomáš  
3. VIKITA, 4 61,5 Radek Koplík     10 Váňa Libor  
4. ESBEATH, 3 60,5 Robert Panc     8 Machain Vladimír  
5. GIULIO, 6 62,5 Kamila Bartošová     13 Bartoš st. Josef  
6. NIOBAR, 3 59,0 Martin Knauer     2 Kinský Pavel  
7. NOBELA, 6 48,0 Hana Opatřilová     5 Sýkorová Marcela  
8. NEM, 6 63,5 Lucie Herková     7 Dymešová Renata  
9. TARFI, 3 50,0 Leona Hloužková     9 Vymazal Josef  
10. GENEVIEVE, 4 61,5 Josef Bartoš     6 Dvořák Karel  
11. BAGATELLA, 4 59,5 Pavel Míča     4 Pindur Evžen  
12. ATLETKA, 3 57,5 Jaroslav Kovařík     11 Janatka Ivan  
Čas: 01:49,18, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-3-5-4 1/2-2 3/4-16-1 1/4-17

Majitel: Gafama Ludvíkov, Trenér: Grassl Marian, Chov: Manželé Grasslovi

1348 MEMORIÁL FERDINANDA PALYZY
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOLEK, 4 70,0 Václav Luka 2, Ing.     6 Růžičková Martina  
2. BLAHÝ, 9 66,5 Rostislav Benš     2 Moravec Zdeněk  
3. VANESA, 7 64,5 Vladimír Černý     1 Fencl Miroslav  
4. VACRA, 6 64,5 Bohuslav Mátl     3 Mudrová Radka  
5. BLÍN, 4 67,0 René Vinklárek     5 Vinklárek Vladimír  
PN SEMIRA(GER), 6 66,5 Pavel Peprna     7 Koplík Zdeno  
ZN DZAMINI(POL), 5 66,5 Tomáš Opíchal     8 Moravec Zdeněk  
Čas: 04:56,04, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/2-15-12-3

Majitel: Panská skála, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: