home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 29.08.1999 - Praha
stav dráhy: ( / )
1332 Cena společnosti ODKOLEK (Hdcp)
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap,
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TUMILA, 4 54,0 Lukáš Kasal     8 Vítek František 80
2. CHIMKENT(UKR), 6 56,5 Dean Russel McKeown     14 Vítek Roman 90
3. FAWLEY, 3 53,5 Jaroslav Kovařík     2 Vítek František 60
4. BRUTUS, 3 56,0 Martin Koleňák     5 Růžičková Martina 60
5. PANENKA, 4 53,5 Martin Knauer     6 Janatka Ivan 100
6. AROGANCE, 3 57,5 Michaela Šenková     10 Seménka Zdeněk 90
7. VINCOLN, 4 63,0 Josef Bartoš     13 Horáková Lenka 80
8. FUTURISTIC BRENT (GB), 7 59,0 Dalibor Török     3 Török Dalibor 120
9. LUDVÍK, 8 50,0 Linda Gahlertová     9 Pejšková Ivana 90
10. FARON, 3 59,0 Ramil Děmidov     1 Šilhavý Ladislav 60
11. RIVERSDALE FLYER(GB), 3 58,5 Petr Kubík     4 Šatra Tomáš 40
12. TEREZINO, 3 55,5 Rudolf Švejda     12 Chaloupka st. Jiří 130
ZN BONA FIDE, 3 57,5 František Jasinský     11 Novák Antonín 70
Čas: 02:39,28, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-hlava-krk-5-hlava-3 1/4-1 3/4-6
Maj. prémie:
1 750 Kč (TUMILA)Manželé Přikrylovi
1 050 Kč (FAWLEY)Cranny Ostrava
700 Kč (BRUTUS)Conseq

Majitel: Manželé Přikrylovi, Trenér: Vítek František, Chov: Přikryl I.,MUDr.

1333 Cena společnosti VITANA
Rovina III.kat. - 1400 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COOL SPECIAL(POL), 2 56,0 Vratislav Kubát     8 Petrlík Allan 50
2. SILVER HEART(GER), 2 51,5 Linda Gahlertová     7 Šusta Miroslav 130
3. KING`S BARA, 2 54,0 Radek Žalud     13 Chaloupka st. Jiří 90
4. JESLADY(IRE), 2 54,0 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš 16
5. POLAR PRIDE(IRE), 2 54,0 Jaroslav Kovařík     6 Vítek František 50
6. SHAPELY FAIR, 2 55,0 Radek Koplík     11 Fedorowicz Vladislav 80
7. VAGANT, 2 55,0 Petr Kubík     4 Kašný Pavel 60
8. CHAILAND, 2 55,0 Blanka Šarinová     2 Růžičková Martina 120
9. BRIGONA, 2 54,0 Lukáš Kasal     1 Vítek František 70
10. CHALINE, 2 54,0 Martin Koleňák     12 Jelen Jaroslav 60
11. LARCAN, 2 55,0 Martin Knauer     14 Šilhavý Ladislav 90
12. VIKUNIA, 2 54,0 Josef Bartoš     10 Grassl Marian 110
Čas: 01:30,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-6-1-2 1/4-2-1 1/2-2 3/4-krk
Maj. prémie:
2 000 Kč (KING`S BARA)Stáj Chaloupka

Majitel: Gabriel, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Matis A.

1334 Cena JOHANN KOTÁNYI-GERSCHŮV MEMORIÁL C
Rovina CH - 1400 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COMPLETA, 2 57,0 Jan Demele     8 Vraj Radek 70
2. MARIENBAD(USA), 2 57,0 Dalibor Török     7 Drlík Jaroslav 13
3. IMMORTALIS(POL), 2 57,0 Karol Šarina     5 Šatra Tomáš 50
4. CATAPULT, 2 58,0 Vratislav Kubát     4 Petrlík Allan 90
5. GALENE(FR), 2 57,0 Ivan Kub     6 Chaloupka Václav 70
6. BOLD DINER, 2 58,0 Radek Žalud     10 Lisek Jan 110
7. HELENA, 2 57,0 Dean Russel McKeown     2 Vraj Radek 60
8. SUPERINTENDANT, 2 58,0 Ramil Děmidov     3 Šilhavý Ladislav 120
9. VASUN, 2 58,0 Josef Bartoš     9 Hanousek Ladislav 90
10. VICTORIAN FALLS(IRE), 2 57,0 Jaroslav Kovařík     11 Vítek František 150
11. DIAMOND LAKE, 2 57,0 Petr Kubík     1 Kašný Pavel 150
Čas: 01:30,03, Mezičasy:
Výrok: BOJ hlava-1 1/2-2 1/4-1-3 3/4-1/2-1 1/2-1/2
Maj. prémie:
6 000 Kč (COMPLETA)AG
3 600 Kč (CATAPULT)Stall RPS
2 400 Kč (BOLD DINER)Xaverov holding a.s.

Majitel: AG, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1335 Velká cena Prahy JULIUS MEINL GD3
Rovina Gd-3 - 1600 m, cena,
540000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEAR DANCER(IRE), 5 60,0 Karol Šarina     12 Šatra Tomáš 50
2. BELLABOY(FR), 5 60,0 Ivan Kub     13 Holčák František 90
3. ROI ESTATE(IRE), 6 60,0 John D. Hillis     3 Schweigert Emmerich 30
4. MICK, 5 60,0 Jan Demele     11 Petrlík Allan 60
5. EMLAH(USA), 5 58,5 Dean Russel McKeown     6 Vítek František 30
6. SAMMETSMAN(FR), 4 60,0 Kamil Píchal     9 Holčák František 50
7. VLADA(IRE), 4 58,5 Dušan Andrés     7 Šavujev Arslangirej 130
8. SAFAGA(FR), 4 58,5 Lukáš Kasal     2 Vítek Roman 110
9. GOLDPALOMA, 3 54,5 Dalibor Török     10 Héč Karel 120
10. PALOMIA(FR), 8 58,5 Petr Kubík     5 Chaloupka Václav 110
11. BAJAJA, 3 56,0 Adéla Klepetková     8 Čapková Marcela 110
12. LASCAR, 3 56,0 Tomáš Váňa     4 Váňa Tomáš 120
Čas: 01:40,68, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-1/2-2-1/2-kr.hlava-krk-4-4
Maj. prémie:
30 000 Kč (MICK)Hradiště

Majitel: Stavební a nové izolace, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Mrs Headon B.A.

1336 Velká cena českého turfu BLUERIDGE DANCR
Rovina Gd-3 - 2400 m, cena,
630000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAY OF LIGHT(IRE), 3 56,0 Kamil Píchal     8 Holčák František 16
2. POLYNÉSIA, 4 60,0 Jan Demele     9 Pindur Evžen 160
3. TEMIRKANOV(GB), 4 61,5 Ramil Děmidov     4 Šavujev Arslangirej 80
4. CHAMILL, 4 61,5 Dalibor Török     7 Suchánek Martin 60
5. DANSEAUSE ANNA(IRE), 5 60,0 Jaroslav Kovařík     14 Vítek František 120
6. VSACAN, 4 61,5 Libor Šindar     2 Piruch Jozef 120
7. HANKALO(GER), 6 61,5 John D. Hillis     10 Schweigert Emmerich 40
8. CANDERELI(IRE), 5 61,5 Josef Bartoš     13 Horáková Lenka 150
9. CELNÍK, 4 61,5 Dušan Andrés     1 Suchánek Martin 120
10. LIBRILLA(FR), 5 60,0 Ivan Kub     11 Chaloupka Václav 120
11. BOHEMIAN LAD(IRE), 3 56,0 Karol Šarina     5 Minařík Ferdinand 70
12. ARTIST(GER), 3 56,0 Lukáš Kasal     12 Albrecht Jürgen 200
13. FAN(GER), 5 61,5 Tomáš Váňa     3 Koplík st. Zdeněk 100
14. PIETRA(GB), 3 54,5 Petr Kubík     6 Albrecht Jürgen 200
Čas: 02:34,40, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 5-2 1/4-1 1/4-hlava-2 1/2-2 1/2-krk-2
Maj. prémie:
35 000 Kč (POLYNÉSIA)Nicole TJ Monty UH
21 000 Kč (CHAMILL)Edoc Brno
14 000 Kč (VSACAN)Tekoo Uh.Brod Piruch

Majitel: FCC Folprecht Brno, Trenér: Holčák František, Chov: Fogarty J.

1337 Cena Drůbežářský podnik Libuš
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COMPACT, 5 58,0 Karol Šarina     14 Vítek František 80
2. MIDAR, 3 61,0 Martin Knauer     4 Vraj Radek 50
3. VENTIL, 3 58,0 Pavel Tůma 2     12 Uhl Jiří 60
4. SECRET SONG, 3 58,0 Dušan Andrés     7 Stráský Josef 30
5. CRAON, 3 53,5 Radek Žalud     3 Machain Vladimír 40
6. LOVOŠ, 4 63,0 Jan Demele     11 Faltová Oliva 90
7. IRISH WIN(GB), 7 60,5 Šárka Pulpánová     2 Drlík Jaroslav 120
8. VENCA, 5 54,0 Martin Koleňák     10 Lisek Jan 30
9. BARWON, 4 55,0 Dalibor Török     1 Török Dalibor 120
10. ANHARI, 6 50,0 Klára Mičaníková     6 Duchoň Tomáš 90
11. FERGIE, 3 57,5 Vratislav Kubát     8 Petrlík Allan 90
12. VALANGO, 3 56,0 Petr Kubík     13 Špelda Lubomír 80
Čas: 01:57,14, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ nos-3/4-1/2-1 3/4-7-2 1/4-1 1/4-1 1/2

Majitel: I.S.D s.r.o.-M.A.S.Team, Trenér: Vítek František, Chov: Fond PZK

1338 Cena EMCO
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FLORETA, 3 56,0 Pavel Míča     6 Petrlík Allan 20
2. ZLATÝ MĚSÍC, 3 59,5 Vladimír Černý     5 Pátková Renata 30
3. ESPERADOS, 3 60,5 Andrea Kotršálová     4 Vítek František 70
4. VITKA, 3 57,0 Kamila Bartošová     2 Grassl Marian 60
5. IKONA, 3 59,0 Olga Vítková, Ing.     3 Minařík Ferdinand 40
6. OGAWA, 3 56,0 Lenka Černocká, Ing.     1 Vraj Radek 90
Čas: 01:44,45, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 10-hlava-2 3/4-18-6

Majitel: J.M.Zelinka Hostinec U Žižky, Trenér: Petrlík Allan, Chov: ZD Ratiboř

1339 Cena ČMP MRAZÍRNA
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIBVERDA ZE ZAHÁJÍ, 3 56,5 Radek Koplík     11 Šusta Miroslav 80
2. SELENIT, 3 56,5 Lukáš Kasal     5 Vítek Roman 30
3. LA ZAYYATTE, 3 60,0 Václav Štohanzl     2 Chaloupka Václav 60
4. JABAN, 5 58,0 Martin Pišl     10 Minařík Ferdinand 80
5. CES DUR, 3 59,0 Andrea Kotršálová     13 Vítek Roman 110
6. OSUD, 3 55,5 Martin Knauer     4 Janatka Ivan 60
7. VIP, 4 61,0 Lukáš Kasl     12 Neuberg Filip 80
8. LADYNKA, 3 53,5 Ferdinand Minařík 2     6 Vašina Josef 90
9. ARBEK, 3 60,5 Vladimír Černý     9 Pátek Michal 100
10. BASTIENA, 7 54,5 Pavel Ježek     7 Štěpánek Milan 120
11. MAUREEN, 5 64,5 Libor Šindar     1 Pokorný Antonín 80
12. LADY TALOR, 3 58,0 Jitka Justová     3 Faltová Oliva 100
13. FORMENTERA, 3 61,5 Petr Štejfa     14 Lisek Jan 60
S PARTNER JOHN, 3 59,0 František Koucký     8 Šatra Tomáš 90
Čas: 01:43,53, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-1 3/4-1 3/4-1 1/4-kr.hlava-1 1/4-3-6

Majitel: Tepna, Trenér: Šusta Miroslav, Chov: Rimkevič S.,Ing.

1340 Cena Irish Thoroughbred Marketing (Hdcp)
Rovina IV.kat. - 1300 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DELIKT, 3 57,0 Robert Panc     7 Machain Vladimír 70
2. SYMPATIKA, 3 51,0 Adéla Klepetková     13 Vítek Roman 80
3. CENTURY DAY, 3 58,5 Martin Koleňák     14 Růžičková Martina 40
4. ESCEND, 4 54,5 Petr Kubík     1 Chaloupka Václav 70
5. MARQUISE, 4 60,0 Karol Šarina     3 Vítek František 60
6. VERY TIMES, 4 63,0 Zuzana Merrellová     11 Pejšková Ivana 130
7. GROBIÁN, 4 53,5 Ferdinand Minařík 2     8 Faltová Oliva 90
8. KASTER, 3 53,5 Martin Knauer     5 Janatka Ivan 60
9. NIGHT SHADE(GER), 4 53,5 Ilona Třešňáková     10 Odl Roman 110
10. ILAVAR, 6 53,0 Lenka Černocká, Ing.     4 Vraj Radek 60
11. QUEEN ANN(IRE), 5 58,5 Jana Havelková     6 Pátek Michal 70
12. QUANTITA, 6 61,5 Petr Štejfa     2 Lisek Jan 40
13. COME BACK, 4 48,0 Pavel Ježek     12 Fialka Petr 130
Čas: 01:22,95, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-kr.hlava-1/2-2 1/4-hlava-1/2-krk-3 1/2

Majitel: Stáj Benátky, Trenér: Machain Vladimír, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: