home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2001 2000 1999 1998 1997 07.11.1999 CH 30.10.1999 LL 30.10.1999 MR 28.10.1999 CH 24.10.1999 CH 23.10.1999 PE 17.10.1999 CH 16.10.1999 BV 16.10.1999 MO 10.10.1999 PE 09.10.1999 PE 03.10.1999 CH 02.10.1999 TO 26.09.1999 CH 25.09.1999 LL 25.09.1999 MO 19.09.1999 SL 19.09.1999 CH 18.09.1999 PE 12.09.1999 BR 12.09.1999 CH 11.09.1999 KO 05.09.1999 MO 04.09.1999 LL 29.08.1999 CH 28.08.1999 PE 27.08.1999 PE 22.08.1999 SL 15.08.1999 KV 14.08.1999 SH 08.08.1999 MO 07.08.1999 BV 01.08.1999 KV 25.07.1999 SL 24.07.1999 KO 18.07.1999 KV 11.07.1999 MO 11.07.1999 SL 06.07.1999 LL 04.07.1999 KV 03.07.1999 NE 27.06.1999 CH 26.06.1999 BV 20.06.1999 PE 20.06.1999 CH 19.06.1999 PE 13.06.1999 HV 13.06.1999 SL 13.06.1999 CH 12.06.1999 KO 06.06.1999 BR 05.06.1999 MO 30.05.1999 SL 30.05.1999 CH 29.05.1999 PE 23.05.1999 CH 22.05.1999 MO 16.05.1999 CH 15.05.1999 BV 09.05.1999 SL 09.05.1999 CH 08.05.1999 PE 07.05.1999 PE 02.05.1999 CH 01.05.1999 LL 25.04.1999 CH 18.04.1999 CH 11.04.1999 CH 05.04.1999 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 22.08.1999 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1309 CENA JAPAVO s.r.o. Slušovice
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APAČ, 2 55,5 Roman Tůma     3 Ševčík Miroslav, Ing.  
2. DISSIANA(IRE), 2 57,0 Kamil Píchal     2 Holčák František  
3. VODOPÁD, 2 58,0 Dalibor Török     1 Suchánek Jiří  
4. LYL LOVELY, 2 54,5 Lucie Baluchová     12 Mičánek Aleš  
5. SHERCANA, 2 56,0 Jan Demele     4 Vraj Radek, Ing.  
6. SIGNETTA, 2 55,0 Martin Knauer     6 Sousedík Pavel, Ing.  
7. HUCKLEBERRY, 2 58,0 Jaroslav Michna     8 Sousedík Pavel, Ing.  
8. CHUCK ., 2 57,0 Zdeněk Machů     5 Podhányi Jan  
9. TATAR, 2 54,5 Ivan Siegl, Ing.     11 Uhl Jiří  
10. SATAN'S KING, 2 53,5 Radek Koplík     10 Votavová Jitka  
11. JASFITA, 2 56,0 Martin Srnec     9 Foukal Milan  
12. LAZY ARROW, 2 56,0 Lukáš Kasl     7 Přibyl Jaroslav  
Čas: 01:09,33, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-hlava-hlava-3-3/4-3/4-1 1/4-1 1/2
Maj. prémie:
1 750 Kč (APAČ)Vox Ševčík Vlachovice
1 050 Kč (VODOPÁD)Stáj Jana
700 Kč (LYL LOVELY)Gabanna

Majitel: Vox Ševčík Vlachovice, Trenér: Ševčík Miroslav, Ing., Chov: Ševčík M.,Ing.


1310 CENA CRANNY OSTRAVA s.r.o.
Rovina V.kat. - 1800 m, cena,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHETIT, 3 60,0 Libor Šindar     1 Váňa Jaroslav, Ing.  
2. MAARTY, 3 58,0 Vitalij Storož     6 Popelka st. Stanislav, Ing.  
3. TENERIFE, 3 55,0 Martin Srnec     5 Piruch Jozef  
4. GANG, 3 62,0 Petr Kubík     8 Lisek Jan, MVDr.  
5. SCANGEES, 3 56,5 Roman Tůma     7 Foukal Milan  
6. RATONY, 3 60,0 Jan Demele     3 Vraj Radek, Ing.  
7. MONAGUA, 3 59,5 Radek Vrzal     12 Popelka Stanislav  
8. AGÁTA, 3 54,5 Pavel Boček     14 Piruch Jozef  
9. WALTER, 3 55,5 Jana Nováková     13 Novák Antonín  
10. GLORIAN, 3 57,5 Robert Panc     4 Mrštík Michael  
11. TARFI, 3 54,0 Ivan Siegl, Ing.     2 Vymazal Josef  
12. METALISA, 3 56,0 Jozef Franko     10 Franko Jozef  
Čas: 01:56,53, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-hlava-3 1/2-3 1/4-3/4-5-5-2

Majitel: Agrotrans Otice-Poštulka, Trenér: Váňa Jaroslav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla


1311 CENA KOVEX-kovárna s.r.o.,HOŠŤÁLKOVÁ
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KREDIT, 5 57,5 Jaroslav Kovařík     12 Jíra Čestmír  
2. FILLIS, 3 58,0 Martin Knauer     1 Švásta Jiří  
3. MILOUŠ, 4 48,0 Lenka Černocká, Ing.     8 Nováková Michaela  
4. LUCILLIUS, 6 72,0 Roman Tůma     5 Štěpánek Milan  
5. OSTŘICE, 9 51,5 Věra Sedláková     6 Vinklárek Vladimír  
6. HELI SECTORI, 3 64,0 Jaroslav Michna     2 Sousedík Pavel, Ing.  
7. SILGAN, 3 57,5 Ivan Siegl, Ing.     3 Vymazal Josef  
8. FLAŠA, 4 63,5 Stanislav Seďa     10 Paulík Karel  
9. FARIZEJ, 4 61,0 Petr Kalina     9 Chaloupka st. Jiří, Ing.  
10. BEACH STAR, 5 62,5 František Koucký     11 Štěpánek Milan  
11. MARLET, 4 51,0 Radek Žalud     4 Štohanzl Jaromír  
Čas: 02:23,50, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-5-1 1/4-1-3/4-kr.hlava-2-1 3/4

Majitel: Komerční agentura, Trenér: Jíra Čestmír, Chov: Štůsková H.


1312 CENA ČESKÉ ASOCIACE STEEPLECHASE
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REDANA, 5 65,5 Jiří Paulina     8 Suchánek Jiří  
2. CHARENTE, 4 63,0 Tomáš Ševčík     4 Vanda Vítězslav  
3. SOULIA, 7 66,5 Pavel Kašný     3 Mičánek Aleš  
4. LAMER, 9 67,5 Luboš Urbánek     6 Koplík st. Zdeněk  
5. LUCCA, 7 68,0 Jaroslav Juráň     7 Juráň Jaroslav  
6. CLERA, 8 65,5 Roman Tůma     5 Mičánek Aleš  
7. MEGALA, 5 65,5 Vlastislav Korytář     10 Mičánek Aleš  
Čas: 04:33,80, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/4-2 1/2-daleko-2 1/4-15-daleko

Majitel: Stáj Křenůvky-K-K Metal, Trenér: Suchánek Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla


1313 CENA SW HORRY a.s., Zlín
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DURAR(GB), 4 57,0 Petr Kubík     1 Lisek Jan, MVDr.  
2. SOULAD, 5 57,0 Jaroslav Michna     3 Štěpánek Milan  
3. TERCIEL, 5 59,0 Martin Knauer     2 Švásta Jiří  
4. PIERO, 6 55,5 Lukáš Kasal     7 Vítek František  
5. SEATBEATH, 4 59,0 Ramil Děmidov     6 Šilhavý Ladislav  
6. SAKFORT(POL), 4 58,0 Marek Stromský     9 Moravec Zdeněk  
7. NADEMA, 4 57,0 Zdeněk Machů     11 Hanáček Pavel, Ing.  
8. ANONYM LAW, 3 50,5 Lenka Černocká, Ing.     12 Vraj Radek, Ing.  
9. SHEYLA, 3 51,0 Taťána Ballnerová     10 Uhl Jiří  
10. LOVE STORY, 4 54,0 Pavel Boček     5 Héč Karel  
11. FISHER LINE, 7 57,0 Jozef Franko     8 Halouzka Jiří  
S TEIN, 5 57,0 Libor Šindar     4 Pokorný Antonín  
Čas: 01:05,24, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-krk-2-1-krk-9-1 3/4-1/2
Maj. prémie:
1 750 Kč (SOULAD)GV Eurocenter-Brno
1 050 Kč (TERCIEL)*Bratislava Intelsoft
700 Kč (PIERO)Nikolas

Majitel: Hřebčín Radopex Ludvíkov, Trenér: Lisek Jan, MVDr., Chov: Shadwell Estate Comp


1314 VELKÁ CENA GRADDO a.s. ZÁŘIJOVÁ CENA CH
Rovina CH - 1000 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELLABOY(FR), 5 58,0 František Vávra     9 Holčák František  
2. HYPHEN(GB), 3 56,0 Olga Vítková, Ing.     5 Vítek Roman, MVDr.  
3. DANCING ICON(IRE), 4 56,5 Petr Kubík     2 Lisek Jan, MVDr.  
4. TARICTIC(GER), 5 58,0 Libor Šindar     4 Koplík st. Zdeněk  
5. ROSE ROTE, 4 56,5 Jan Demele     7 Vraj Radek, Ing.  
6. NORTHERN GIRL(IRE), 5 56,5 Kamil Píchal     3 Holčák František  
7. RABÍN, 3 56,0 Ramil Děmidov     8 Šilhavý Ladislav  
8. DARENT(POL), 5 58,0 Marek Stromský     1 Moravec Zdeněk  
9. BRIGHT BLUE SKY(FR), 4 56,5 Martin Srnec     10 Piruch Jozef  
10. SOLVA MIST(GB), 6 56,5 Jaroslav Kovařík     6 Vítek František  
11. QUADARA, 3 54,5 Radek Žalud     11 Lisek Jan, MVDr.  
12. GHIMAMAH(GB), 4 56,5 Roman Tůma     12 Holčák František  
Čas: 00:58,89, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/2-2 1/2-2 1/4-1-3/4-kr.hlava-1 1/2-5
Maj. prémie:
6 000 Kč (ROSE ROTE)Stáj Eremiáš
3 600 Kč (RABÍN)Nico

Majitel: *Bella, Trenér: Holčák František, Chov: Haras des Sablonnets


1315 CENA AGROAVAN s.r.o., Slušovice
Proutky III.kat. - 2800 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VELIČKA, 4 65,5 Marek Stromský     8 Zajko Karel  
2. BATIK, 8 68,0 Štěpánka Sedláčková     13 Horák František, MVDr.  
3. EKLERER(POL), 6 70,5 František Vávra     3 Holčák František  
4. ARNU, 7 68,0 Miroslav Umlášek     7 Novák Antonín  
5. DZAMINI(POL), 5 66,0 Tomáš Opíchal     1 Moravec Zdeněk  
6. SKINING, 8 63,0 Pavel Tůma 2     5 Moravec Zdeněk  
7. LIMITA, 8 67,0 Vlastimil Špalek     6 Chaloupka Václav, Ing.  
8. ZANTARA, 4 61,0 Roman Tůma     12 Vízdalová Marta  
9. YOKOPO, 5 66,0 Josef Svoboda     11 Svoboda Josef  
10. BINOM (SU), 12 68,0 Pavel Kašný     15 Havlíčková Zdena, Ing.  
11. LITTLE BOY, 6 68,0 Tomáš Vlach     14 Novák Petr  
12. VALENTE, 5 62,5 Lenka Králová     10 Hartmann Antonín, MVDr.  
Z SEA WALK(SWI), 5 65,5 Lukáš Kasl     9 Neuberg Filip  
ZN EXPO, 6 62,5 Lenka Syslová     16 Syslová Lenka  
Z SORENTO(POL), 5 65,5 Petr Hochman     2 Matysík Metoděj  
Čas: 03:07,35, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 12-krk-6-3 1/2-krk-9-13-12

Majitel: DS Sendy Ostrava Neuvirt, Trenér: Zajko Karel, Chov: VLS Lipník



Dostihová komise: