home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 11.07.1999 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1237 CENA BS DEALER, a.s. Slušovice
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAY SHALL, 2 57,0 Jaroslav Michna     5 Janíček Stanislav  
2. HELENA, 2 55,0 Jan Demele     14 Vraj Radek  
3. APAČ, 2 55,5 Lucie Baluchová     4 Ševčík Miroslav  
4. CASSIE, 2 57,0 Martin Knauer     8 Piruch Jozef  
5. PALEINE(FR), 2 55,0 František Vávra     2 Holčák František  
6. TATAR, 2 54,5 Petra Výtisková     11 Uhl Jiří  
7. VARÉN, 2 58,0 Stanislav Seďa     6 Hojgr Milan  
8. VEI SHALL, 2 55,5 Radek Žalud     7 Janíček Stanislav  
9. FRIEND, 2 54,5 Ivan Siegl, Ing.     9 Hojgr Milan  
10. CHUCK ., 2 54,5 Pavel Ježek     10 Podhányi Jan  
11. VODOPÁD, 2 58,0 Zdeněk Machů     3 Suchánek Jiří  
12. DARSI, 2 57,0 Robert Panc     1 Přibyl Jaroslav  
Čas: 01:09,96, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-1/2-krk-hlava-3 1/2-1-krk-nos
Maj. prémie:
1 750 Kč (GAY SHALL)Farma Stádlo-Janíček
1 050 Kč (HELENA)Václav Kozel
700 Kč (APAČ)Vox Ševčík Vlachovice

Majitel: Farma Stádlo-Janíček, Trenér: Janíček Stanislav, Chov: ZOO Pension Grégr,Lužice

1238 HANDICAP AC ARTPHOTO Zlín
Rovina V.kat. - 1000 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BASCO, 3 57,0 Marie Zobalová     7 Horáková Lenka  
2. KLEMATIS, 4 63,0 Jan Demele     5 Vraj Radek  
3. ČAMBRA, 4 59,0 Jaroslav Michna     2 Sousedík Pavel  
4. ČERTOS(SLO), 6 68,5 Pavel Reiter     1 Vízdalová Marta  
5. BASTIENA, 7 53,5 Pavel Ježek     3 Štěpánek Milan  
6. FILLIS, 3 62,0 Martin Knauer     12 Švásta Jiří  
7. GERONIMA, 3 62,5 Rostislav Benš     13 Moravec Zdeněk  
8. STEFFI, 3 68,5 Jiří Paulina     11 Suchánek Jiří  
9. BRAVE JANE, 3 59,0 Zdeněk Machů     8 Hojgr Milan  
10. GOFF, 3 57,5 Lucie Baluchová     9 Janíček Stanislav  
ZN JANITA, 3 57,0 Jan Faltejsek     6 Olehla Čestmír  
Čas: 01:03,06, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-2 1/2-nos-krk-1/2-hlava-7-8

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Vanda Vítězslav

1239 HANDICAP ARCHITEKTURY
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SURPRICE, 3 58,0 Jan Faltejsek     9 Syslová Lenka  
2. CRAON, 3 62,5 Robert Panc     3 Machain Vladimír  
3. VENTIL, 3 58,5 Stanislav Seďa     11 Uhl Jiří  
4. BEACH STAR, 5 59,5 Pavel Tůma 2     12 Štěpánek Milan  
5. GLORIAN, 3 54,5 Marie Zobalová     10 Mrštík Michael  
6. SALAMIS, 3 52,0 Leona Hloužková     5 Chaloupka st. Jiří  
7. MEVRIK, 4 53,5 Ivan Siegl, Ing.     8 Vymazal Josef  
8. CANNES, 5 55,0 Martin Knauer     6 Fialka Petr  
9. NIKABOR, 3 60,0 Radek Žalud     1 Valášek Josef  
10. ALCATRAZ, 7 60,0 Jaroslav Michna     7 Štěpánek Milan  
11. DEILY SPORT, 3 56,0 Roman Tůma     4 Matysík Metoděj  
12. ZANTARA, 4 59,5 Zdeněk Machů     2 Vízdalová Marta  
Čas: 01:58,82, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-3/4-1-6-2-hlava-1 1/2-2 1/2

Majitel: Gebauer&Syslová-Ostrava, Trenér: Syslová Lenka, Chov: APO Oczelják

1240 CENA SVAZU CHOVATELŮ a MAJITELŮ KONÍ
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATIDAR, 3 54,0 Marie Zobalová     5 Suchánek Martin  
2. CERTINGO, 3 55,0 Jan Demele     8 Vraj Radek  
3. CUTTER, 5 57,5 František Jasinský     12 Novák Antonín  
4. SOULAD, 5 59,0 Jaroslav Michna     4 Štěpánek Milan  
5. HLEDÍK, 10 58,5 Marek Stromský     3 Horáková Lenka  
6. VALMONT GALLANT, 3 56,0 Robert Panc     6 Přibyl Jaroslav  
7. IKE`S LADY (SLO), 6 57,5 František Vávra     10 Vízdalová Marta  
8. CORABEL(SLO), 5 57,5 Jana Kramerová     1 Kramerová Jana  
9. FANTA, 4 55,5 Tomáš Stoklásek     9 Kašný Pavel  
10. DOHRA, 8 54,0 Anna Koláčková     7 Dostál Jaromír  
11. NALDA, 3 54,0 Ivan Siegl, Ing.     11 Paulík Karel  
12. LEMONTRY, 3 52,0 Sylva Kostková     2 Přibyl Jaroslav  
Čas: 01:42,69, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-6-hlava-6-13-3 1/4-kr.hlava-7
Maj. prémie:
1 750 Kč (LATIDAR)Edoc Brno
1 050 Kč (CERTINGO)Manďák a.s.Kroměříž
700 Kč (CUTTER)Jantar Bruntál

Majitel: Edoc Brno, Trenér: Suchánek Martin, Chov: Hřebčín Napajedla

1241 CENA ČESKÉ ASOCIACE STEEPLECHASE
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARAKA, 5 66,5 Tomáš Ševčík     8 Vanda Vítězslav  
2. FAHRENHEIT, 5 70,5 Tomáš Nehasil     5 Votava Jaroslav  
3. NIGRYN, 5 64,5 Marek Stromský     4 Moravec Zdeněk  
4. CHVILKA, 7 67,0 Jaroslav Myška     11 Složil Pavel  
5. SOULIA, 7 63,0 Pavel Míča     1 Mičánek Aleš  
6. PUEBLO, 6 67,5 Pavel Kašný     2 Ministr Antonín  
7. CLERA, 8 64,5 Jiří Kameníček     3 Mičánek Aleš  
Z VERSHARP, 10 67,0 Jaroslav Michna     7 Janíček Stanislav  
Z NIAS, 14 65,5 Daniela Moravcová     9 Moravec Zdeněk  
Z MISTER JOLLY, 5 67,5 Jaroslav Juráň     6 Juráň Jaroslav  
Čas: 04:30,17, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-2-18-1 1/2-daleko-daleko

Majitel: Vanda Březůvky, Trenér: Vanda Vítězslav, Chov: Vanda Vítězslav

1242 VELKÁ CENA SIGMY GROUP a.s. Olomouc
Rovina CH - 2400 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IZY, 3 58,0 Jan Demele     4 Havlíček Jan  
2. AROGANCE, 3 58,0 Martin Knauer     2 Seménka Zdeněk  
3. BONA FIDE, 3 58,0 František Jasinský     1 Novák Antonín  
4. ESPLANADE(GER), 3 58,0 Zdeněk Machů     3 Kotáb Eduard  
5. HELI SECTORI, 3 58,0 Jaroslav Michna     5 Janíček Stanislav  
6. ASTRO LADY (IRE), 3 58,0 Marie Zobalová     7 Suchánek Jiří  
7. TENERIFE, 3 58,0 Marek Stromský     8 Piruch Jozef  
8. HESTRA, 3 58,0 Roman Tůma     6 Sousedík Pavel  
Čas: 02:38,63, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 7-3 1/2-3 1/4-5-8-4-daleko
Maj. prémie:
6 000 Kč (IZY)Vrba Rokytnice Slavičín
3 600 Kč (AROGANCE)Seménka Zdeněk-St.Město
2 400 Kč (BONA FIDE)HZ Olomouc

Majitel: Vrba Rokytnice Slavičín, Trenér: Havlíček Jan, Chov: Vrba Pavel

1243 CENA BIOFAKTORY PRAHA s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SMILE UP(POL), 6 68,0 František Vávra     20 Holčák František  
2. HAPPY STAR, 8 67,0 Pavel Kašný     10 Ministr Antonín  
3. NO COMMENT, 4 68,0 Stanislav Seďa     13 Uhl Jiří  
4. SAVANNAH, 4 63,0 Tomáš Ševčík     19 Vanda Vítězslav  
5. DEMANOLLA (POL), 6 66,0 Marek Stromský     14 Moravec Zdeněk  
6. MIGENA(GER), 7 68,5 Jaromír Šafář st.     6 Vanda Vítězslav  
7. CERBERUS, 7 71,0 Tomáš Nehasil     15 Votava Jaroslav  
8. GRENDA, 4 63,0 Jaroslav Myška     1 Novák Antonín  
PN CRPON, 6 71,5 Lukáš Sloup     7 Machain Vladimír  
Z VIST, 6 67,0 Pavel Reiter     9 Mičánek Aleš  
Z WOGAN, 6 69,0 Jiří Kameníček     11 Složil Pavel  
Z ORDINARIA(SLO), 6 67,0 Pavel Míča     12 Podhányi Jan  
Z BRINOM, 4 65,5 Jiří Paulina     16 Suchánek Jiří  
Z HEBRON, 9 68,0 Zdeněk Matysík     18 Matysík Metoděj  
PN TÁŇA, 7 65,0 Ludvík Temel     2 Okleštěk Miloslav  
Z SVATOPLUK, 6 67,0 Pavel Tůma 2     3 Moravec Zdeněk  
Z KRÓL WALCA(POL), 5 72,5 Jan Havlíček     5 Havlíčková Zdena  
Čas: 03:53,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-7-5-1/2-1 1/2-9

Majitel: Skanska DS Brno-Holčák, Trenér: Holčák František, Chov: Gawronski Z.


Dostihová komise: