home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 04.07.1999 - Karlovy Vary
stav dráhy: ( / )
1215 Cena společnosti SCHAUMANN ČR s.r.o. IV
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STŘÍBRNÝ VÍTR, 3 51,5 Radek Koplík     8 Horáková Lenka  
2. DONA VERA, 3 53,0 Dalibor Török     5 Török Dalibor  
3. VOKATIV, 3 55,5 Radek Žalud     10 Mudrová Radka  
4. ALL STAR, 3 56,0 Libor Šindar     6 Horák František  
5. FREEDOM, 3 55,0 Ramil Děmidov     1 Karel Břetislav  
6. BASIKA, 3 51,0 Adéla Klepetková     7 Sýkorová Marcela  
7. RAVENNA, 3 54,0 Josef Bartoš     2 Hedbávná Kateřina  
8. KIMBERLY, 3 50,0 Jan Palík     3 Krejčí Pavel  
9. TAJUTA, 3 49,0 Hana Opatřilová     11 Sýkorová Marcela  
S ATLETKA, 3 54,5 Jaroslav Kovařík     9 Janatka Ivan  
S KASTER, 3 55,5 Karol Šarina     12 Janatka Ivan  
Čas: 01:10,45, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-3/4-7-5-2 3/4-1 3/4-3 1/2-5

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: VV Zákupy

1216 Cena GH Pupp a.s.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMMORTALIS(POL), 2 54,0 Karol Šarina     2 Šatra Tomáš  
2. ZLATÁ ŠIPKA(IRE), 2 53,0 Dalibor Török     3 Lisek Jan  
3. DIAMOND LAKE, 2 56,0 Petr Kubík     11 Kašný Pavel  
4. HEDETA, 2 52,5 Jan Palík     1 Chaloupka Václav  
5. NEUTRON, 2 55,0 Martin Koleňák     5 Faltová Oliva  
6. JESMINA(IRE), 2 54,0 Blanka Šarinová     6 Fedorowicz Vladislav  
7. RIZONKA, 2 53,5 Radek Koplík     9 Šusta Miroslav  
8. NERGARO, 2 55,0 Ramil Děmidov     10 Šilhavý Ladislav  
9. BONANZA, 2 51,5 Adéla Klepetková     8 Čapková Marcela  
Čas: 01:15,15, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4-1 1/4-5-9-krk-1-1/2-11
Maj. prémie:
2 000 Kč (DIAMOND LAKE)Akvagast Thurn
1 200 Kč (HEDETA)LS Thermal-Karlovy Vary
800 Kč (NEUTRON)Falun

Majitel: Stáj Czaplewski H., Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Czaplewski H.

1217 Cena ORCHIDEJÍ
Rovina III.kat. - 2200 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KOSTARIKA, 6 55,5 Josef Bartoš     8 Krejčí Pavel  
2. TROPICAL TERN(FR), 4 58,0 Kamil Píchal     4 Holčák František  
3. NORTHERN JET(FR), 4 55,5 Radek Žalud     6 Horák František  
4. WIDMON, 4 59,0 Šárka Pulpánová     12 Drlík Jaroslav  
5. BEACH BOY, 3 56,0 Libor Šindar     2 Šimuni Peter  
6. HESPA(SLO), 5 58,0 Jan Demele     10 Sousedík Pavel  
7. CENTAURUS, 4 57,0 Lukáš Kasal     7 Vítek Roman  
8. JUBIL(POL), 3 53,0 Jan Faltejsek     3 Olehla Čestmír  
9. ATHOS, 8 61,0 Václav Luka 2, Ing.     5 Horák František  
10. FARON, 3 55,0 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav  
11. VAL DE MAR, 5 59,5 Ivan Kub     11 Neuberg Filip  
12. AURUM, 4 59,5 Karol Šarina     1 Fencl Miroslav  
Čas: 02:20,60, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 6-3 1/2-1 1/2-kr.hlava-1-3/4-7-2 1/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (KOSTARIKA)Stáj Winning
1 200 Kč (WIDMON)Jeans Palast
800 Kč (BEACH BOY)ZPM Sport-Šimuni

Majitel: Stáj Winning, Trenér: Krejčí Pavel, Chov: Krejčí P.

1218 Cena Živnostenské baknky a.s.
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap,
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VISPI STAR(GB), 3 58,0 Karol Šarina     1 Lisek Jan  
2. PICO DE SANTO, 4 56,5 Jaroslav Donoval     10 Šatra Tomáš  
3. COMPACT, 5 58,0 Lukáš Kasal     3 Vítek František  
4. CEVIN, 7 59,5 Ferdinand Minařík 2     5 Minařík Ferdinand  
5. VARNAS, 3 61,5 Vladimír Černý     4 Pátek Michal  
6. ESCEND, 4 56,0 Petr Kalina     2 Chaloupka Václav  
7. TEREZINO, 3 61,5 Rudolf Švejda     6 Chaloupka st. Jiří  
8. CENTURY DAY, 3 61,0 Martin Koleňák     7 Růžičková Martina  
9. PANENKA, 4 60,5 Josef Bartoš     11 Janatka Ivan  
10. CONVEY, 4 60,0 Lucie Vondrová     12 Fedorowicz Vladislav  
11. VELVET ZE ZAHÁJÍ, 3 59,0 Martin Knauer     8 Kinský Pavel  
12. IRISH WIN(GB), 7 61,5 Šárka Pulpánová     9 Drlík Jaroslav  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/4-1 1/4-2-1 1/2-1 1/4-4-3/4-1 1/4
Maj. prémie:
1 750 Kč (PICO DE SANTO)Dinkel-Šatra
1 050 Kč (COMPACT)I.S.D s.r.o.-M.A.S.Team
700 Kč (CEVIN)2F

Majitel: Hřebčín Radopex Ludvíkov, Trenér: Lisek Jan, MVDr., Chov: Deer D.J.and Mrs.

1219 Cena spol.K.HOLOUBEK a.s.Trade Group
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOVOŠ, 4 63,0 Jan Demele     5 Faltová Oliva  
2. FERGAS, 3 60,0 Marek Drtina     10 Sýkorová Marcela  
3. GANG, 3 52,0 Radek Žalud     3 Franko Jozef  
4. LAZAIRE(GER), 4 62,5 Jan Rája     1 Kotáb Eduard  
5. JOLANTA, 5 56,0 Jan Palík     11 Krejčová Milena  
6. MARQUISE, 4 57,0 Lukáš Kasal     8 Vítek František  
7. CROSS, 5 58,0 Ferdinand Minařík 2     6 Minařík Ferdinand  
8. FERGIE, 3 58,5 Ivona Petrlíková     7 Petrlík Allan  
9. FARIZEJ, 4 61,5 Václav Štohanzl     2 Chaloupka st. Jiří  
10. CANNES, 5 56,0 Petr Kubík     12 Fialka Petr  
S PERON, 3 55,0 Karol Šarina     4 Janatka Ivan  
S PARTNER JOHN, 3 52,5 Jaroslav Kovařík     9 Šatra Tomáš  
Čas: 01:39,83, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-3 3/4-1/2-krk-3/4-1 1/2-kr.hlava-nos

Majitel: Falun, Trenér: Faltová Oliva, Chov: Falta I.

1220 Pohár nadace FF
Rovina I.kat. - 1400 m, cena,
90000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMMETSMAN(FR), 4 60,5 Kamil Píchal     10 Holčák František  
2. MICK, 5 62,5 Allan Petrlík     3 Petrlík Allan  
3. PALOMIA(FR), 8 59,0 Petr Kubík     6 Chaloupka Václav  
4. YOKOM, 4 62,5 Dalibor Török     7 Hedbávná Kateřina  
5. SOLVA MIST(GB), 6 59,0 Jaroslav Kovařík     8 Vítek František  
6. EMLAH(USA), 5 61,0 Lukáš Kasal     11 Vítek František  
7. ROSE ROTE, 4 59,0 Jan Demele     2 Vraj Radek  
8. TARICTIC(GER), 5 60,5 Dušan Andrés     4 Koplík st. Zdeněk  
9. IRSKÁ ŠIPKA(IRE), 3 54,5 Karol Šarina     5 Lisek Jan  
10. FINALLY MARRIED(CAN), 8 59,0 Libor Šindar     1 Fedorowicz Vladislav  
11. DANCING ICON(IRE), 4 59,0 Martin Koleňák     12 Lisek Jan  
12. SEATBEATH, 4 60,5 Ramil Děmidov     9 Šilhavý Ladislav  
Čas: 01:23,37, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-1/2-1 3/4-4-1 1/4-1-1-7
Maj. prémie:
5 000 Kč (MICK)Hradiště
3 000 Kč (YOKOM)Rarita II

Majitel: Centrotex, Trenér: Holčák František, Chov: Elevage Haras de Bourgeauville

1221 CENA primátora města Karlovy Vary IV.kat
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARCELI(POL), 4 64,0 Vitalij Storož     6 Popelka st. Stanislav  
2. OSUD, 3 54,0 Josef Bartoš     12 Janatka Ivan  
3. VALINSKA, 3 54,0 Jaroslav Donoval     3 Neuberg Filip  
4. RATONY, 3 57,0 Jan Demele     2 Vraj Radek  
5. ARBEK, 3 56,0 Libor Šindar     4 Pátek Michal  
6. BOLD BERRY, 3 54,5 Petr Kalina     8 Chaloupka Václav  
7. FORMENTERA, 3 54,0 Dalibor Török     11 Lisek Jan  
8. MALIBA, 4 57,0 Adéla Klepetková     5 Čapková Marcela  
9. SINCERA (SWI), 4 59,0 Lukáš Kasl     7 Neuberg Filip  
10. NOBELA, 6 55,0 Anna Hržičová     10 Sýkorová Marcela  
Čas: 02:10,61, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-1 1/4-krk-1/2-1 1/4-1 3/4-1 1/4-7

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Popelka st. Stanislav, Ing., Chov: SK Strzegom

1222 Cena Královského pivovaru Krušovice a.s.
Steeplechase III.kat. - 3600 m, cena,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCATMAN, 4 67,5 Vladimír Vrzáček     9 Baštová Pavlína  
2. KARTHUM(GER), 5 69,5 Dušan Andrés     1 Koplík st. Zdeněk  
3. DART(POL), 4 62,0 Jiří Kameníček     11 Olehla Čestmír  
4. DISCORDIA(POL), 5 64,5 Zdeněk Matysík     4 Matysík Metoděj  
Z LOX, 8 67,5 Josef Bartoš     2 Bartoš st. Josef  
Z MARACUDJA(FR), 4 64,5 Jiří Plzák     3 Chaloupka Václav  
Z VIKING SUN (FR), 5 68,0 Emil Šiška     6 Váňa st. Josef  
ZN ČESWALT(SLO), 5 69,0 Ivan Mottl, Ing.     7 Mottl Ivan  
Z OMÁN, 6 66,0 Josef Dušek     10 Friedrich František  
Z ULSTER(POL), 4 65,5 Vlastimil Špalek     12 Váňa st. Josef  
Z VACRA, 6 65,0 Miroslav Hanuš 2     13 Mudrová Radka  
Čas: 04:23,16, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-1 1/4-daleko

Majitel: Stall Lenz-Baštová, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Stall Lenz


Dostihová komise: