home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 07.05.1999 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1050 CENA MULTI-GASTRONOMICKÁ TECHNIKA
Rovina II.kat. - 1900 m, cena,
90000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAN(GER), 5 64,0 Julie Will     5 Koplík st. Zdeněk  
2. NAZIR(POL), 5 64,0 Jaroslav Línek     3 Kubišta Ladislav  
3. TROPICAL TERN(FR), 4 62,5 Olga Vítková, Ing.     10 Holčák František  
4. CARMENA, 8 63,0 Pavla Nechanická     6 Hrbáček Vít  
5. SKAGS(USA), 9 68,0 Guglielmo Ferrero     1 Scaglione F.  
6. BRINOM, 4 64,0 František Koucký     11 Suchánek Jiří  
7. JOY-LOV, 4 62,5 Martina Luková     4 Vinklárek Vladimír  
8. GART, 5 64,0 Pavel Tůma 2     9 Mocek Květoslav  
9. BANNKIPOUR(IRE), 10 64,0 Claudia Freitag     7 Favero Paolo  
10. LUCKY GIRL, 4 62,5 Kateřina Sudová     2 Jelínek Zbyněk  
11. SMIRNOV(GER), 5 64,5 Pavel Horčička     8 Koplík st. Zdeněk  
Čas: 02:01,14, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-6-krk-6-1 3/4-2-5-4
Maj. prémie:
5 000 Kč (CARMENA)Gratis Zlín

Majitel: *Elip Praha s.r.o., Trenér: Koplík st. Zdeněk, Chov: Gest.Etzean

1051 CENA HONDY A SUBARU
Steeplechase V.kat. - 3300 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KORDAFEN(POL), 6 64,5 Pavel Peprna     12 Holčák František  
2. OKINAWA MAN(GER), 7 68,0 Jan Havlíček     1 Havlíčková Zdena  
3. RAMBA ZAMBA (GER), 6 65,0 Josef Váňa st.     8 Váňa st. Josef  
4. VALORE, 7 66,0 Kateřina Laštovková     3 Řezáčová Jana  
5. SVATOPLUK, 6 64,5 Marek Stromský     5 Moravec Zdeněk  
6. VADERO, 5 64,5 Michal Köhl     9 Čermák Václav  
7. SONNY, 7 66,0 Jiří Paulina     10 Suchánek Jiří  
8. HEBRON, 9 64,5 Zdeněk Matysík     11 Matysík Metoděj  
9. STAY TO WIN(GB), 8 62,5 Lukáš Sloup     7 Popelka st. Stanislav  
10. ČESWALT(SLO), 5 69,0 Jan Papoušek     2 Mottl Ivan  
Z VALAMON, 7 64,5 Antonín Langer     6 Charbuský František  
Čas: 04:11,00, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4-3 3/4-daleko-6-daleko-7-3 1/2-6

Majitel: Albert Stolany, Trenér: Holčák František, Chov: SK Golejewko

1052 CENA AUTOPRIM OPEL
Steeplechase V.kat. - 3500 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MASKUL(USA), 5 64,0 Dušan Andrés     5 Holčák František  
2. SAR, 9 66,0 Jiří Paulina     1 Suchánek Jiří  
3. WELL REEF (GER), 7 67,0 Josef Váňa st.     3 Váňa st. Josef  
4. LOLL, 8 65,5 Miroslav Hanuš 2     10 Knotek Rudolf  
5. WORLD IS OUR(IRE), 5 64,0 Pavel Složil st.     13 Složil Pavel  
6. SELKA, 8 62,5 Antonín Langer     8 Charbuský František  
7. STERNLIEBE(GB), 5 62,5 Lukáš Sloup     4 Popelka st. Stanislav  
8. EPOLET(RUS), 7 67,0 Jurij Feodosiadij     6 Prachov V.P.  
9. CLÁRA(SLO), 5 66,0 Jan Papoušek     11 Mottl Ivan  
10. ČIKI, 5 64,0 Bohumír Rohlena     9 Junková Jana  
PN BALMERINO, 5 62,0 Jaroslav Myška     7 Novák Antonín  
PN SEMIRA(GER), 6 66,0 Zdeno Koplík 2     12 Koplík st. Zdeněk  
PN ARONET, 6 67,0 René Vinklárek     14 Vinklárek Vladimír  
Čas: 04:20,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 6-7-6-daleko-6-3-daleko-daleko

Majitel: FCC Folprecht Brno, Trenér: Holčák František, Chov: Shadwell Estate Company

1053 CENA FIRMY MITSUBISHI SÝKORA
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STORM OF FIRE(GER), 6 67,0 Josef Váňa st.     10 Váňa st. Josef  
2. MARGARITA, 5 63,0 František Jasinský     13 Novák Antonín  
3. DOKKEN, 6 70,5 Jan Papoušek     9 Papoušek Jan  
4. SIR TIROL(IRE), 6 64,5 Michal Köhl     5 Čermák Václav  
5. HALON, 10 64,5 Tomáš Kocián     6 Barbořík Jiří  
6. HONEM HONEM, 5 69,5 Marek Stromský     1 Jelínek Zbyněk  
7. LABENA, 6 67,0 René Vinklárek     2 Vinklárek Vladimír  
8. SINUS, 12 66,5 Daniela Moravcová     3 Moravec Zdeněk  
9. DISCORDIA(POL), 5 64,0 Zdeněk Matysík     4 Matysík Metoděj  
10. CROCODILE DANDY(GER), 9 67,5 Lukáš Sloup     11 Fedorowicz Vladislav  
Z CONFIDENCE, 9 68,5 Pavel Kašný     7 Váňa Jaroslav  
Čas: 04:26,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 2 1/2-8-10-3 1/2-nos-11-2-1 1/2

Majitel: Klaus Raatz, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Störzer R.

1054 CENA MAZDA KURUMA PARDUBICE - 2.ročník
Steeplechase III.kat. - 3400 m, cena,
50000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCYMA, 8 69,5 Libor Štencl     10 Jelínek Zbyněk  
2. MARYČKA, 6 66,0 Pavel Složil st.     11 Složil Pavel  
3. THESSALON, 7 68,0 Vladimír Vrzáček     4 Vraná Petra  
4. BARIÉRKA, 6 64,0 Jaroslav Myška     5 Fogl Josef  
5. KADMOS, 8 66,5 Roman Tůma     6 Seménka Zdeněk  
6. ELUX, 8 65,5 Marek Stromský     9 Zajko Karel  
7. OXANA, 5 63,5 Emil Šiška     12 Váňa st. Josef  
8. DOUGLAS, 8 64,0 Lenka Vogelová     1 Lisek Jan  
9. BRONZ, 5 67,0 René Vinklárek     8 Vinklárek Vladimír  
ZN PET, 7 66,0 Aleš Vaňourek     2 Suchánek Jiří  
Z BROKÁT, 6 69,0 Pavel Kašný     7 Suchánek Martin  
Čas: 04:23,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 5-4-4-2 1/2-1-4 1/2-1 1/2

Majitel: DS Nisa Jablonec n/N., Trenér: Jelínek Zbyněk, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

1055 CENA NISSAN COLOR CAR - 2. ročník
Proutky IV.kat. - 2900 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INNAMORATO(FR), 6 68,0 Vladimír Vrzáček     7 Baštová Pavlína  
2. VIRGINIA, 5 66,0 Stanislav Seďa     8 Uhl Jiří  
3. VRATISLAV, 7 68,5 Václav Luka 2, Ing.     5 Horák František  
4. DECENT FELLOW(GER), 4 64,0 Vlastimil Špalek     17 Váňa st. Josef  
5. DUBAJKA, 5 65,0 Marek Stromský     11 Moravec Zdeněk  
6. IMPERIAL FRANKIE(IRE), 6 69,0 Jiří Plzák     10 Chaloupka Václav  
7. OASIS, 4 60,5 Lukáš Sloup     9 Papoušek Jan  
8. NO COMMENT, 4 60,0 Pavel Tůma 2     4 Uhl Jiří  
9. PINEON, 4 63,5 Michal Ondruš     1 Horák František  
10. HAGARD, 7 68,0 Karel Germič     12 Hurt Jiří  
11. LADY TURADA(IRE), 6 68,0 Petr Hochman     15 Erban Jaroslav  
12. LATYMOR, 5 66,0 Martina Polzerová     14 Zajko Karel  
DD BOLEK, 4 61,0 Miroslav Fencl     6 Růžičková Martina  
SN VOLTÍK, 5 69,5 Jaromír Šafář st.     2 Uhl Jiří  
PN KITA, 4 60,0 Michal Tajmr     13 Stráský Josef  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: LEHCE 7-1 3/4-10-5-2-1-3 1/2-6

Majitel: Stall Lenz-Baštová, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Mme Moser B.

1056 CENA VÝCHODOČESKÉ GALERIE
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TABUN, 8 62,5 Jiří Kameníček     1 Olehla Čestmír  
2. SALVA, 8 63,5 Josef Bartoš     3 Bartoš st. Josef  
3. KARDANSMIX(FR), 5 67,0 Dušan Andrés     5 Holčák František  
4. KARTHUM(GER), 5 68,5 Luboš Urbánek     9 Koplík st. Zdeněk  
5. BEAUTIFUL DELIGHT(IRE), 5 64,5 Emil Šiška     6 Váňa st. Josef  
6. LITTLE HORSE(IRE), 7 66,5 Pavel Peprna     10 Hanáček Jaroslav  
7. LONG TALL SALLY(GER), 5 66,0 Lukáš Sloup     8 Fedorowicz Vladislav  
ZN DISTRICT, 7 65,0 Josef Dušek     2 Nehasil Miroslav  
Čas: 04:27,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-8-3 3/4-8-3 1/2-daleko

Majitel: Stáj Rozmar, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Equisport Třebíč


Dostihová komise: