home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 02.05.1999 - Praha
stav dráhy: ( / )
1041 CENA ŽIVOT
Rovina II.kat. - 1300 m, cena,
54000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TARICTIC(GER), 5 63,0 Radek Koplík     6 Koplík st. Zdeněk 20
2. DURAR(GB), 4 63,0 Martin Knauer     8 Lisek Jan 80
3. DANCING ICON(IRE), 4 60,5 Martin Koleňák     14 Lisek Jan 80
4. NIVON, 5 63,0 Robert Panc     11 Drlík Jaroslav 160
5. MONTE WELSH, 6 63,0 Dalibor Török     9 Kotáb Eduard 60
6. NORTHERN JET(FR), 4 59,5 Libor Šindar     7 Horák František 80
7. VALMONT GALLANT, 3 56,0 Martin Pišl     10 Přibyl Jaroslav 200
8. CRASICA, 4 59,5 Karol Šarina     13 Vítek Roman 110
9. ANDROMEDAE(IRE), 4 59,5 Lukáš Kasl     12 Uhl Jiří 200
Čas: 01:22,48, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/2-1 1/4-2-1 1/4-1-5-3 1/2-daleko
Maj. prémie:
3 000 Kč (NIVON)Jeans Palast
1 800 Kč (MONTE WELSH)Monte

Majitel: Vofotronix Trade, Trenér: Koplík st. Zdeněk, Chov: Gest.Wiedingen

1042 CENA SALY
Rovina III.kat. - 2200 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEACH BOY, 3 58,0 Libor Šindar     5 Šimuni Peter 50
2. ALCRON(GB), 3 57,0 Jan Demele     8 Šatra Tomáš 30
3. OVER THE SUN(GER), 3 55,5 Karol Šarina     7 Fedorowicz Vladislav 80
4. BROADWAY HILL(GER), 3 53,5 Radek Koplík     1 Koplík st. Zdeněk 40
5. SFINX, 3 54,0 Dagmar Jeníková, Mgr.     3 Hanousek Ladislav 100
6. VARNAS, 3 55,5 Pavel Ježek     12 Pátek Michal 40
7. ESPLANADE(GER), 3 53,0 Dalibor Török     4 Kotáb Eduard 60
8. VALENKA, 3 54,5 Marie Zobalová     2 Seménka Zdeněk 120
9. GANESH, 3 53,0 Ilona Třešňáková     6 Lisek Jan 70
10. LIBRA STORY(FR), 3 56,0 Ramil Děmidov     13 Šilhavý Ladislav 60
11. DOUBLE OUT(GB), 3 56,0 Martin Koleňák     9 Knauer Martin 80
12. CORADGO(FR), 3 53,5 Lucie Herková     11 Dvořák Karel 80
13. VAIKI(GB), 3 54,5 Martin Knauer     14 Knauer Martin 80
14. MILTON, 3 56,0 Martin Pišl     10 Přibyl Jaroslav 120
Čas: 02:24,30, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1/2-krk-3/4-1/2-12-4-2 1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (BEACH BOY)ZPM Sport-Šimuni
1 200 Kč (SFINX)Stáj Pavlíny Vítů

Majitel: ZPM Sport-Šimuni, Trenér: Šimuni Peter, Mgr., Chov: Charvát L.

1043 JUNIOR HANDICAP
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap,
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIKODEMUS(GER), 5 60,0 František Koucký     7 Pejšková Ivana 60
2. RINALDO, 5 60,5 Karol Šarina     14 Fencl Miroslav 60
3. SORD, 4 61,0 Josef Bartoš     6 Dvořák Karel 100
4. STAR, 4 51,5 Radek Koplík     2 Chaloupka Václav 90
5. ATHOS, 8 62,5 Štěpánka Sedláčková     13 Horák František 80
6. CEVIN, 7 58,5 Ramil Děmidov     11 Minařík Ferdinand 50
7. EVERTON, 5 65,0 Jaroslav Michna     8 Janíček Stanislav 100
8. WIDMON, 4 58,0 Robert Panc     12 Drlík Jaroslav 60
9. PANENKA, 4 56,0 Lucie Herková     1 Janatka Ivan 110
10. BALLANTINA(IRE), 4 54,0 Ferdinand Minařík 2     3 Vítek František 100
11. LILIAN MARKS (IRE), 4 58,5 Jaroslav Kovařík     9 Vítek František 50
12. SMILE UP(POL), 6 56,5 František Vávra     4 Holčák František 110
13. UNION ISLAND(GER), 4 54,5 Blanka Šarinová     10 Fencl Miroslav 90
14. FARIZEJ, 4 57,0 Jiří Chaloupka     5 Chaloupka st. Jiří 50
Čas: 02:22,57, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 3/4-3 1/2-2 3/4-krk-4 1/2-2 1/4-1-1 1/4
Maj. prémie:
1 750 Kč (RINALDO)Alena Palyzová
1 050 Kč (SORD)Barsini s.r.o.
700 Kč (STAR)Köi Dent

Majitel: Eurokoberce s.r.o., Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Loman A.J.M.

1044 JARNÍ CENA KLISEN ČS ŽIVNOSTENSKÉ POJIŠŤ
Rovina I.kat. - 1600 m, cena,
450000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIMAIMA(GER), 3 57,0 Lukáš Kasal     13 Vítek Roman 35
2. KORNELIA(POL), 3 57,0 Tomasz Dul     12 Chrzanowski Bogdan 40
3. GOLDPALOMA, 3 57,0 Jiří Chaloupka     2 Héč Karel 90
4. MISS MAGE, 3 57,0 Jan Demele     4 Chaloupka Václav 150
5. TERI BELLE(HOL), 3 57,0 M. O`Callaghan     6 Hellier Bruce 18
6. AMERIKA, 3 57,0 Radek Žalud     8 Lisek Michal 90
7. IRSKÁ ŠIPKA(IRE), 3 57,0 Martin Knauer     5 Knauer Martin 90
8. EXPECTATION REN(IRE), 3 57,0 Allan Petrlík     11 Petrlík Allan 80
9. LARISSA, 3 57,0 Ramil Děmidov     7 Šilhavý Ladislav 80
10. TOOMILINA (FR), 3 57,0 Petr Kubík     9 Chaloupka Václav 90
11. LESA BERY (FR), 3 57,0 Dalibor Török     14 Vítek František 130
12. FOREST FEARN(IRE), 3 57,0 Jaroslav Kovařík     10 Vítek František 200
13. MADONNA LOUISE(IRE), 3 57,0 Karol Šarina     3 Šatra Tomáš 150
14. PRINCESS PATSY(HUN), 3 57,0 Ivan Kub     1 Hanáček Jaroslav 70
Čas: 01:40,60, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1-2 3/4-1-1 1/2-1 1/2-1 3/4-1 3/4
Maj. prémie:
25 000 Kč (GOLDPALOMA)Agroklas Slavkov
15 000 Kč (MISS MAGE)Eldorado
10 000 Kč (AMERIKA)Sectori-Ševčík,Vlach.

Majitel: Česká spořitelna-Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Gestut Fährhof-Stiftung

1045 CENA GARANT -I.oddělení
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUADARA, 3 55,0 Jan Palík     7 Franko Jozef 60
2. LOGA, 3 59,0 Jaroslav Kovařík     1 Vítek František 30
3. NABIGA, 3 54,5 Radek Žalud     8 Bezstarosta Zdeněk 80
4. FAWLEY, 3 57,5 František Vávra     9 Holčák František 70
5. NORGA, 3 55,0 Marie Zobalová     13 Seménka Zdeněk 50
6. LIBVERDA ZE ZAHÁJÍ, 3 52,5 Radek Koplík     6 Šusta Miroslav 100
7. BOLD BERRY, 3 57,0 Petr Kubík     3 Chaloupka Václav 100
8. ALŽBĚTA(IRE*), 3 59,0 Jan Demele     10 Vraj Radek 60
9. FERGIE, 3 58,0 Allan Petrlík     2 Petrlík Allan 25
10. BEST STORM, 3 54,0 Radka Hovadová     4 Tomek Martin 90
11. IKONA, 3 54,0 Ferdinand Minařík 2     12 Minařík Ferdinand 120
Čas: 01:44,26, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-krk-3-1/2-4 1/2-2 1/2-3/4-1

Majitel: Jitka Kojatín-Tereza, Trenér: Franko Jozef, Chov: Sako s.r.o.

1046 CENA ECHO - II.oddělení
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LANETTA, 3 55,5 Lukáš Kasal     12 Vítek František 35
2. CO CHCEŠ, 3 59,0 Ivan Kub     13 Kub Petr 60
3. LA ZAYYATTE, 3 59,0 Jiří Chaloupka     1 Chaloupka Václav 40
4. FORMENTERA, 3 57,0 Martin Knauer     6 Lisek Jan 70
5. ENEMI, 3 57,0 Karol Šarina     11 Fencl Miroslav 30
6. NIVACE, 3 54,5 Martin Koleňák     3 Faltová Oliva 80
7. GLEAM OF HOPE, 3 53,5 Julius Kovács     2 Kotáb Eduard 50
8. VLATENA, 3 56,0 Roman Tůma     9 Barbořík Jiří 200
9. ELIŠKA PŘEMYSLOVNA, 3 52,5 Ilona Třešňáková     8 Lisek Jan 100
10. LOUISIA, 3 52,5 Pavel Ježek     5 Pátek Michal 70
11. KASTER, 3 52,5 Lucie Herková     4 Janatka Ivan 110
12. SUMMER, 3 57,5 Jaroslav Kovařík     7 Vítek František 70
13. OGAWA, 3 51,5 Lenka Černocká, Ing.     10 Vraj Radek 150
Čas: 01:43,21, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-1/2-3 1/4-1/2-krk-4 1/2-6-1

Majitel: Jan Červenka, Trenér: Vítek František, Chov: Hřebčín Napajedla

1047 CENA ESO
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MACALLA(GER), 6 57,0 Dušan Andrés     7 Andrés Josef 19
2. CARDOUNA(FR), 4 58,0 Petr Kubík     11 Chaloupka Václav 40
3. MISS MINI, 3 50,5 Taťána Ballnerová     6 Uhl Jiří 40
4. COMPACT, 5 59,5 Andrea Kotršálová     4 Vítek František 50
5. IN AT THE FALLS(IRE), 4 56,0 Jaroslav Kovařík     14 Vítek František 80
6. IMITARRA, 4 54,0 Jaroslav Donoval     8 Hurt Jiří 80
7. SAWIN, 7 56,5 Robert Panc     12 Karel Břetislav 140
8. SONNY, 7 56,5 Dalibor Török     13 Suchánek Jiří 80
9. NOTABLE (GER), 7 56,5 Martin Knauer     1 Hurt Jiří 70
10. WIMMERBAR, 3 53,5 Julius Kovács     5 Bartoš st. Josef 70
11. HORTENZIE, 4 54,0 Radek Žalud     3 Hurt Jiří 120
12. TRELLEBORG, 9 54,5 Monika Petruková     2 Tomek Martin 80
Čas: 01:27,20, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 4-2-hlava-3/4-5-10-2 1/2-1

Majitel: Autocamp Kateřina, Trenér: Andrés Josef, Chov: Frau Kappelmann I.

1048 KOLUMBUS HANDICAP
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRISH WIN(GB), 7 58,0 Šárka Pulpánová     6 Drlík Jaroslav 60
2. MARQUISE, 4 54,5 Lukáš Kasal     9 Vítek František 60
3. RAYON, 4 60,5 Ferdinand Minařík 2     8 Minařík Ferdinand 70
4. LUDVÍK, 8 60,5 Jana Havelková     3 Pejšková Ivana 60
5. RAYAH, 4 59,0 Julius Kovács     1 Kotáb Eduard 50
6. BLACK BOY(GER), 7 61,5 J. Chrastecká     4 Hanáček Jaroslav 50
7. KREDIT, 5 52,5 Markéta Michalová     2 Jíra Čestmír 120
S RECLAIMED(GB), 6 59,0 Robert Panc     5 Drlík Jaroslav 30
Čas: 01:56,11, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 3/4-2 1/4-1/2-1-4-5

Majitel: Stáj Taran-Drlík, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Northgate Lodge Stud

1049 CENA JISTOTA
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EXMANŽEL, 3 53,5 Ilona Třešňáková     8 Lisek Jan 60
2. VENTIL, 3 50,5 Taťána Ballnerová     6 Uhl Jiří 110
3. VISTAT, 3 51,5 Radek Koplík     7 Pejšková Ivana 110
4. REDMONA, 3 51,0 Jaroslav Kovařík     11 Vítek Roman 20
5. VELVET ZE ZAHÁJÍ, 3 53,5 Lucie Herková     9 Kinský Pavel 60
6. AROGANCE, 3 51,0 Sylva Kostková     5 Seménka Zdeněk 80
7. GANG, 3 54,0 Jan Palík     14 Franko Jozef 40
8. CAREY BOY, 3 54,0 Martin Koleňák     12 Stašková Eva 110
9. LADY TALOR, 3 53,0 Dalibor Török     2 Faltová Oliva 100
10. MAKALA, 3 50,0 Linda Gahlertová     4 Héč Karel 110
11. LASEX, 3 54,0 Ferdinand Minařík 2     1 Vítek František 110
S PARTNER JOHN, 3 55,5 Jaroslav Donoval     10 Šatra Tomáš 25
Čas: 01:55,40, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 5-1 3/4-4-3/4-3/4-3 1/2-4

Majitel: Radopex-Hřebčín Mimoň, Trenér: Lisek Jan, MVDr., Chov: VV Zákupy


Dostihová komise: