home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 01.05.1999 - Lysá nad Labem
stav dráhy: ( / )
1034 MEMORIÁL F. NOVOTNÉHO
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DELIKT, 3 56,0 Martin Pišl     4 Machain Vladimír  
2. FERGAS, 3 59,5 Helena Blažková     2 Sýkorová Marcela  
3. SILGAN, 3 60,5 Ivan Siegl, Ing.     1 Vymazal Josef  
4. MORLAND, 3 61,5 Zdeněk Matysík     5 Horáková Lenka  
5. KIRBY, 3 60,5 Dušan Andrés     8 Popelka Stanislav  
6. ESPERADOS, 3 58,0 Lukáš Kasal     6 Vítek František  
7. LENSKIJ, 3 61,5 Marcel Novák     3 Vacíková Světlana  
8. TAJE, 3 52,0 Jaroslav Kovařík     7 Jelen Jaroslav  
9. SIR SIMON, 3 56,0 Josef Bartoš     9 Řezáčová Jana  
10. TALGARA, 3 66,5 Jiří Brož     10 Špelda Lubomír  
11. LADYNKA, 3 54,0 Ferdinand Minařík 2     11 Vašina Josef  
Čas: 01:48,11, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-3-4-2-2-2 1/2-2-2

Majitel: Stáj Benátky, Trenér: Machain Vladimír, Chov: Hřebčín Napajedla

1035 CENA FIRMY BIOFAKTORY
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APATYKA, 3 54,0 Martin Koleňák     12 Jelen Jaroslav  
2. HIRSCH, 3 57,5 Dušan Andrés     7 Popelka Stanislav  
3. METALISA, 3 55,5 Jozef Franko     3 Franko Jozef  
4. SECRET CHERI, 3 57,0 Libor Šindar     8 Stráský Josef  
5. CES DUR, 3 54,5 Lukáš Kasal     6 Vítek Roman  
6. DONA VERA, 3 54,0 Dalibor Török     10 Janáček Miroslav  
7. ANATASI, 3 53,0 Ilona Třešňáková     1 Mareš Miroslav  
8. ATLETKA, 3 56,0 Jaroslav Donoval     4 Janatka Ivan  
9. NIANCE, 3 54,0 Jaroslav Kovařík     9 Vítek František  
10. LIGHT, 3 56,5 Iveta Steuerová     2 Vítek František  
11. NOT TARRA, 3 54,0 Petra Výtisková     11 Uhl Jiří  
12. VÁLKA RŮŽÍ, 3 54,0 Ilona Kykalová, MUDr.     5 Dvořák Karel  
Čas: 01:01,26, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 4-3 1/2-hlava-2 1/2-1/2-3/4-6-hlava

Majitel: Siko Netolice, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Simandl J.

1036 HANDICAP AUTOCAMP KATEŘINA
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap,
28000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROLAND, 6 62,5 Marcel Novák     8 Vacíková Světlana  
2. VAN DAMME, 4 55,0 Martin Koleňák     9 Pozděna Miloš  
3. TOMÁŠ, 4 58,5 Petra Peťulová     4 Peťulová Petra  
4. SERIOUS NESS, 4 63,5 Dušan Andrés     2 Andrés Josef  
5. VERIOR, 7 58,0 Igor Deščík     7 Neuberg Filip  
6. ČEKI, 4 57,0 Kamila Bartošová     11 Bartoš st. Josef  
7. MALIBA, 4 57,5 Adéla Klepetková     6 Čapková Marcela  
8. FRANCHE, 4 51,0 Radek Koplík     10 Stráský Josef  
9. NARSIL(GER), 8 55,5 Libor Šindar     5 Hurt Jiří  
10. ZAUBERIN, 4 54,0 Lucie Herková     12 Kašpar Miroslav  
11. MENDICA, 4 59,0 Martin Pišl     3 Pátková Renata  
Čas: 02:28,80, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-3 1/2-2 1/2-6-krk-8-1/2-2 3/4

Majitel: Jihočeská plynárenská a.s., Trenér: Vacíková Světlana, Chov: Hř.Albertovec

1037 CENA CHASSOT, s.r.o.
Rovina III.kat. - 1700 m, cena,
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EX CALIBER, 8 59,5 Martin Pišl     5 Šilhavý Ladislav  
2. BRIGHT BLUE SKY(FR), 4 57,0 Martin Srnec     11 Piruch Jozef  
3. BLACK TIROL(IRE), 7 60,5 Miroslav Fencl     12 Fencl Miroslav  
4. GALILA, 5 56,0 Josef Bartoš     3 Dvořák Karel  
5. ANA ALINA (GER), 4 57,0 Lukáš Kasal     10 Neuberg Filip  
5. ZAROW, 6 54,5 Martin Koleňák     9 Stašková Eva  
7. FANIKA, 5 57,5 František Koucký     8 Vraj Radek  
8. QUADRO(FR), 5 59,5 Lucie Herková     7 Kašpar Miroslav  
9. CZARNOBÓR(POL), 4 59,5 Radka Hovadová     6 Hovadová Jana  
10. WENDY RA, 5 53,0 Ilona Třešňáková     2 Kinský Pavel  
11. POLI COUNT, 9 56,5 Mary Reiská     4 Hrudka st. Jaromír  
12. LUCANIA, 4 53,0 Jaroslav Kovařík     1 Jelen Jaroslav  
Čas: 01:50,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-3 1/2-1/2-hlava-současně-3/4-12-8
Maj. prémie:
1 750 Kč (EX CALIBER)MHM
1 050 Kč (GALILA)Stáj Aramis
700 Kč (ZAROW)Unipet s.r.o.

Majitel: MHM, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: St.st.Zákupy

1038 PRVOMÁJOVÁ STCH-GREEN SOFT, s.r.o.
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena,
72000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TORPILLE, 6 64,0 František Jasinský     9 Novák Antonín  
2. CZANKA(POL), 6 65,0 Dušan Andrés     2 Holčák František  
3. HERISSON, 6 67,0 Zdeněk Matysík     3 Horáková Lenka  
4. VÁLEČNÍK, 9 67,0 Josef Váňa st.     8 Váňa st. Josef  
5. LÍVANEC, 5 67,5 Miroslav Fencl     5 Růžičková Martina  
6. KLONDIKE, 8 67,0 Zdeno Koplík 2     6 Koplík st. Zdeněk  
7. ARC D`HOUBLON(GER), 7 67,0 Luboš Urbánek     4 Koplík Zdeno  
8. APLAUS, 8 67,0 Libor Štencl     10 Jelínek Zbyněk  
9. BOCKMANN`S CHOICE(IRE), 11 65,0 Michal Köhl     7 Knauer Martin  
10. VESPAN, 10 67,0 Jan Papoušek     1 Papoušek Jan  
Čas: 06:12,87, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4-4 1/2-1-1 3/4-15-2 1/2-krk-daleko

Majitel: Jantar Bruntál, Trenér: Novák Antonín,

1039 STEEPLECHASE SCHAUMANN ČR, s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIKIE, 4 64,5 Ludvík Haris     9 Váňa Tomáš  
2. GRENDA, 4 62,0 Jaroslav Myška     1 Novák Antonín  
3. RENTO, 10 71,0 Jaromír Šafář st.     2 Pozděna Miloš  
4. DESPERITA, 5 68,5 Pavel Kašný     14 Ministr Antonín  
5. HISTORIK, 4 65,0 Karel Eibl     5 Jelen Jaroslav  
6. HALLOWEEN ., 4 67,0 Jan Papoušek     15 Papoušek Jan  
7. GEROK, 4 64,0 Dušan Andrés     13 Vymazal Josef  
8. GAMÍLA, 6 66,5 Jaroslav Kafka     11 Toulec Pavel  
9. SULKA, 9 67,5 Miroslav Hanuš 2     16 Knotek Rudolf  
10. OCEAN WIND, 4 66,0 Kateřina Laštovková     4 Řezáčová Jana  
ZN VARIANTA, 8 66,5 Petr Kříž     3 Mudrová Radka  
Z KING JERRY, 4 64,0 Jan Kroczek     6 Janatka Ivan  
PN MARTIRRI, 5 66,0 Dušan Moravec     7 Růžičková Martina  
PN TAMTAM, 5 67,5 Pavel Peprna     8 Holčák František  
PN LERA, 6 68,0 Zdeno Koplík 2     12 Hanousek Ladislav  
ZN KURZON, 6 67,0 Jaroslav Brečka     10 Kinský Pavel  
Čas: 04:48,71, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 6-daleko-3/4-6-4 1/2-daleko-1-2 3/4

Majitel: Chemcomex Praha a.s.Váňa T., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Valory Plačovice

1040 STEEPLECHASE GENERALI POJIŠŤOVNA, a.s.
Steeplechase V.kat. - 3800 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHANK(SU), 6 67,0 Jurij Feodosiadij     3 Prachov V.P.  
2. MARGIT(SLO), 5 68,0 Jan Papoušek     4 Mottl Ivan  
3. KENZO DU CHAZOT(FR), 9 67,0 Josef Váňa st.     6 Váňa st. Josef  
4. LEONAS, 10 67,0 Zdeno Koplík 2     8 Koplík st. Zdeněk  
5. SANDREA, 10 64,5 Martin Liška     1 Vítek František  
6. VAŠEK, 5 63,5 Jan Seiml     2 Šusta Miroslav  
ZN O`GARNI, 6 64,0 Luboš Bartoš     5 Mudrová Radka  
ZN JAVELLIN, 8 65,0 Petr Regnard     7 Krejčí Pavel  
PN VELINGTON, 6 67,0 Miroslav Fencl     9 Fencl Miroslav  
Čas: 05:12,23, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 12-daleko-9-daleko-daleko

Majitel: Stanica Moskva, Trenér: Prachov V.P., Chov: Hř.Voschod


Dostihová komise: