home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 20.10.1996 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1451 Handicap Vaguely Noble
Rovina IV.kat. - 1812 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAROW, 3 55,5 am. Martin Koleňák     10 Stašková Eva  
2. BILLY THE BID (POL), 4 59,5 am. Vladimír Černý     9 Voříšek Martin  
3. AGAMA, 3 56,5 Robert Panc     12 Pejšková Ivana  
4. IRISH GIFT(IRE), 4 57,0 am. Karol Šarina     1 Drlík Jaroslav  
5. TERCIER, 3 55,0 am. Martin Knauer     8 Bezstarosta Zdeněk  
6. MARKOTA(IRE), 4 55,5 am. Lukáš Kasal     5 Pejšková Ivana  
7. ALEX, 3 62,0 am. Ilona Kykalová, MUDr.     7 Šilhavý Ladislav  
8. ORGAFA, 3 49,5 am. Jaroslav Kovařík     4 Janatka Ivan  
9. PESSIONA(SLO), 3 49,5 am. Jiří Chaloupka     6 Štohanzl Jaromír  
10. FREEDOM RUN(GB), 3 49,5 am. Blanka Šarinová     3 Šatra Tomáš  
11. POLI COUNT, 6 59,0 am. Kamil Píchal     14 Holčák František  
12. LANGETA, 3 48,0 am. Josef Bartoš     13 Bezstarosta Zdeněk  
13. FEDERICA (IRE), 3 50,0 am. Lenka Pišlová     11 Drlík Jaroslav  
Čas: 01:57,53, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/2-1-3/4-1/2-1 1/4-hlava-3 1/2

Majitel: Klika-Chotětice, Trenér: Stašková Eva, Ing., Chov: Šícha P.

2. dostih, start
1452 Handicap Tilia
Rovina II.kat. - 2212 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CANASTA, 5 55,5 ž. Martin Knauer     1 Bezstarosta Zdeněk  
2. JORK, 3 50,5 ž. Radek Žalud     5 Váňa Tomáš  
3. SORELL(POL), 4 58,0 ž. Dušan Andrés     6 Holčák František  
4. LUDVÍK, 5 56,5 ž. Ramil Děmidov     4 Pejšková Ivana  
5. KHELSINK(UKR), 6 58,5 Robert Panc     8 Vítek Roman  
6. FAUST(SU), 6 59,5 ž. Kamil Píchal     3 Holčák František  
7. NADELY(FR), 3 52,0 ž. Jaroslav Kovařík     7 Chaloupka Václav  
Čas: 02:26,40, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-3/4-2 1/2-3/4-15-1

Majitel: IPS a.s.Praha, Trenér: Bezstarosta Zdeněk, Chov: Hřebčín Napajedla

3. dostih, start
1453 Cena Village Star
Rovina III.kat. - 1412 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAXIMO, 2 56,5 ž. Jiří Kalus     7 Héč Karel  
2. REÁLKA, 2 57,0 ž. Jan Demele     12 Vraj Radek  
3. DANGER, 2 58,0 ž. Allan Petrlík     11 Petrlík Allan  
4. DARON, 2 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2     4 Minařík Ferdinand  
5. VEZÍR, 2 58,0 ž. Ivan Kub     1 Chaloupka Václav  
6. VOKALIT, 2 58,0 ž. Karol Šarina     6 Héč Karel  
7. LYCIA, 2 54,5 ž. Jaroslav Kovařík     2 Mudrová Radka  
8. VIZE, 2 56,5 Robert Panc     9 Pešák S.  
9. HALVAR, 2 56,5 ž. Jaroslav Donoval     13 Minařík Ferdinand  
10. CEDO NULLI, 2 53,5 ž. Dalibor Török     8 Vítek František  
11. QUINTA DEL SANTO, 2 54,5 ž. Martin Koleňák     5 Krejčí Pavel  
12. POMPADOUR, 2 52,5 ž. Renata Pátková     10 Štohanzl Jaromír  
Čas: 01:30,64, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-2-3/4-2-3-daleko-2 1/2

Majitel: Agroklas Slavkov, Trenér: Héč Karel, Chov: Héč K.

4. dostih, start
1454 Cena Val de Loir
Rovina III.kat. - 1412 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLKA, 2 57,0 ž. Karol Šarina     2 Héč Karel  
2. GIOM, 2 58,0 ž. Ramil Děmidov     1 Pejšková Ivana  
3. INGOT, 2 58,0 ž. Allan Petrlík     5 Petrlík Allan  
4. REDANA, 2 54,5 ž. Jaroslav Kovařík     10 Vraj Radek  
5. OSIFKA, 2 57,0 ž. Libor Šindar     3 Janatka Ivan  
6. KORZET, 2 58,0 ž. Tomáš Váňa     8 Váňa Tomáš  
7. HOLBORN, 2 56,5 ž. Pavel Hlavatý     7 Pešák S.  
8. QUARTIER, 2 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2     4 Minařík Ferdinand  
9. VORONĚŽ, 2 53,0 ž. Dalibor Török     6 Jílek S.  
10. VIRENKA, 2 54,5 ž. Martin Koleňák     9 Krejčová Milena  
11. JOLANTA, 2 56,5 ž. Jaroslav Donoval     11 Krejčová Milena  
Čas: 01:31,40, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-3 1/2-5-1 1/2-2-3-3 1/2

Majitel: CPV Zlín-Sony, Trenér: Héč Karel, Chov: Hřebčín Napajedla

5. dostih, start
1455 Cena společnosti Ekoflor
Rovina III.kat. - 1412 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOLVA MIST(GB), 3 56,5 ž. Allan Petrlík     12 Petrlík Allan  
2. NAGUIBA(FR), 4 54,5 ž. Jiří Chaloupka     1 Chaloupka Václav  
3. GREEK SPARTA(GB), 6 53,0 ž. Martin Knauer     9 Bezstarosta Zdeněk  
4. YOKOMI, 4 60,5 ž. Miroslav Hanuš     5 Šilhavý Ladislav  
5. MUNDIAL BIRD(IRE), 3 55,5 ž. Kamil Píchal     2 Holčák František  
6. ALEGRETTA, 4 49,5 ž. Jaroslav Kovařík     11 Váňa Jaroslav  
7. VALDE-MARI, 3 56,0 ž. Lukáš Kasal     6 Pejšková Ivana  
8. IRISH WIN(GB), 4 58,5 ž. D. Melicharová     3 Drlík Jaroslav  
9. DOBROMYSL(IRE), 3 52,0 ž. Blanka Šarinová     8 Horák František  
10. PERRY, 5 52,0 ž. Linda Fedorowiczová     7 Fedorowicz Vladislav  
11. MISS JEANNIE, 3 54,5 ž. Theodor Pechát     14 Pechát Theodor  
12. MARZAM, 7 55,5 ž. Jiří Kalus     10 Héč Karel  
13. CESSIA, 5 49,5 ž. Lenka Pišlová     13 Pešák S.  
Čas: 01:29,01, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-nos-1/4-1 3/4-1 1/4-1 1/2-5

Majitel: Alex Gorrie, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Cook P.

6. dostih, start 16:14
1456 Českomoravská cena
Rovina CH - 1412 m, , 2letí a starší
100000 Kč (50000 - 25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1500 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NORA JEANE(IRE), 2 51,0 ž. Blanka Šarinová     6 Šatra Tomáš  
2. CARAVEL, 4 63,5 ž. Ivona Petrlíková     8 Petrlík Allan  
3. PALOMIA(FR), 5 62,0 ž. René Koplík     3 Chaloupka Václav  
3. SAMBA DANCER(DEN), 5 63,5 ž. Allan Petrlík     5 Petrlík Allan  
5. BLACK TIROL(IRE), 4 63,5 ž. Tomáš Váňa     1 Palyza Jan  
6. NICK, 5 63,5 ž. Jan Demele     7 Vraj Radek  
7. BROCHWICZ(POL), 8 63,5 ž. Dušan Andrés     4 Holčák František  
8. TRELLEBORG, 6 63,5 ž. Karol Šarina     2 Vítek František  
Čas: 01:26,75, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 5-kr.hlava-současně-8-3 1/2-1 3/4-14

Majitel: Rainbow Racing-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Elsdon Farms

7. dostih, start
1457 Cena amatérů
Rovina V.kat. - 2212 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHATMÉ, 3 58,0 am. Jana Havelková     8 Pejšková Ivana  
2. JACQUES, 3 54,5 am. Josef Bartoš     13 Sloup Josef  
3. JORDAN (SLO), 3 53,5 am. Jiří Chaloupka     4 Štohanzl Jaromír  
4. SWING, 3 61,0 am. Andrea Kotršálová     5 Vítek František  
5. CEDARA, 3 55,0 am. Markéta Černocká     1 Vraj Radek  
6. MISSARIEL, 3 56,5 am. Jana Kubátová     2 Fiala Rudolf  
7. FRANES, 4 54,5 am. Zdeňka Marková     3 Štohanzl Jaromír  
8. DYANA, 3 52,0 am. Miroslava Klímová     9 Drlík Jaroslav  
9. SAIŠA, 4 58,0 am. Václav Luka 2, Ing.     10 Pejšková Ivana  
10. LUIDOR, 4 56,0 am. Dana Kunzová     11 Pešák S.  
11. ISTAMBUL, 3 56,5 am. František Koucký     7 Pešák S.  
Čas: 02:30,91, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 15-1/4-1-1/2-2 1/2-4-13

Majitel: Stáj dr.Tichánka, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hř.Albertovec

8. dostih, start
1458 Handicap Urban Sea
Rovina III.kat. - 2212 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERY BUSY, 4 55,5 ž. Z. Beňová     2 Šusta Miroslav  
2. DIAMANT(UKR), 3 59,0 ž. Jan Rája     1 Lisek Jan  
3. VODKA, 3 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2     5 Minařík Ferdinand  
4. MAGIE ROSE(FR), 3 49,5 ž. Jiří Chaloupka     6 Chaloupka Václav  
5. KALYDON, 5 49,5 ž. Renata Pátková     7 Mašek Jaroslav  
6. GLANCE, 4 54,0 ž. Lenka Pišlová     9 Fedorowicz Vladislav  
7. STEP, 3 58,5 ž. Jan Demele     8 Vraj Radek  
8. DAMIR, 4 61,5 ž. Marian Grassl     3 Tichá Dana  
Čas: 02:26,09, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-10-6-6-1/2-1 1/2-6

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Šusta Miroslav, Chov: St.st.Zákupy


Dostihová komise: