home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 12.10.1996 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1425 Cena Tryffoc
Rovina V.kat. - 1412 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NITKA, 3 56,0 am. Jaroslav Kovařík     13  
2. CAMELA, 3 51,0 am. Radek Žalud     2  
3. NARCISSA, 5 56,5 am. J. Poláková     10  
4. DOHRA, 5 55,0 am. Anna Koláčková     8  
5. RAMA, 5 55,0 am. Marcela Čapková     14  
6. MOTÝLEK, 3 54,5 am. Štěpánka Sedláčková     11  
7. QUATREBELLINO, 3 56,0 am. Libuše Lanková     9  
8. DYANA, 3 51,0 am. Miroslava Klímová     12  
9. O`KEY, 3 55,5 am. Ilona Třešňáková     6  
10. NOBELA, 3 52,0 am. Markéta Černocká     4  
11. GERIZON, 3 53,0 am. Dalibor Török     3  
Čas: 01:30,77, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-3/4-1 1/4-3-7-3-hlava

Majitel: Hřebčín Napajedla a.s., Chov: Hřebčín Napajedla

2. dostih, start
1426 Handicap Trocadera
Rovina III.kat. - 2412 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMBURINE MAN, 3 59,0 žk. Václav Luka 2, Ing.     1  
2. GORDINA (GER), 4 61,0 žk. Ivona Petrlíková     3  
3. LYS (FR), 4 52,0 žk. Jiří Chaloupka     8  
4. CRPON, 3 49,0 žk. Jaroslav Kovařík     2  
5. LOTAR, 10 61,0 žk. Lenka Pišlová     5  
6. LINETA, 3 51,0 žk. Jana Havelková     7  
7. GERD, 5 54,0 žk. Dalibor Török     9  
8. ANTALOS(GER), 3 48,0 žk. Josef Bartoš     4  
9. ARTEX, 3 48,0 žk. Jana Bečková     6  
Čas: 02:36,33, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 2-1 1/4-1 1/2-10-1 1/4-19-13

Majitel: Václav Luka, Chov: Luka V.,Ing.

3. dostih, start
1427 Handicap Tamerina
Rovina IV.kat. - 1612 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VACRA, 3 62,5 am. František Koucký     5  
2. LOS ALAMITOS, 3 54,0 am. Dalibor Török     3  
3. VICHR, 4 59,0 Robert Panc     11  
4. ORTELÍK, 3 48,5 am. Josef Bartoš     9  
5. LOUISA, 3 58,0 am. Markéta Černocká     4  
6. TETRIE, 8 58,5 am. Linda Fedorowiczová     1  
7. NEM, 3 59,0 am. J. Frydrýnová     7  
8. EROTIKA, 3 50,0 am. Ilona Třešňáková     2  
9. TAŠKENT, 3 58,0 am. Martin Koleňák     6  
10. TONTEKIN, 3 55,0 am. Václav Luka 2, Ing.     10  
Čas: 01:41,52, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/4-7-1/4-1/2-3/4-6-1/2

Chov: Hřebčín Napajedla

4. dostih, start
1428 Edit handicap
Rovina II.kat. - 1612 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRIN, 5 59,5 ž. Jaroslav Donoval     8  
2. YOKODARA, 3 54,5 ž. Dalibor Török     2  
3. MUSTER, 3 56,5 ž. Jaroslav Kovařík     5  
4. RED MORNING(GB), 4 59,0 ž. Lenka Pišlová     1  
5. MONTE WELSH, 3 54,5 ž. Blanka Šarinová     3  
6. KOSTARIKA, 3 55,5 ž. Martin Koleňák     6  
7. ROYAL PROCEDURE(CAN), 4 48,5 ž. Renata Pátková     4  
8. MUTHAIGA (IRE), 10 57,5 Robert Panc     7  
Čas: 01:39,33, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 3 1/2-1-5-1/2-3-hlava-3

Majitel: Ranný Architects, Chov: St.st.Frýdlant


Dostihová komise: