home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 14.09.1996 - Lysá nad Labem
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1369 Cena Lesoškolky Řečany nad Labem
Rovina III.kat. - 1000 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FELDON, 2 58,0 ž. Libor Šindar     7  
2. WENDY RA, 2 57,0 ž. Tomáš Váňa     6  
3. BRILIANT, 2 58,0 ž. Jan Demele     11  
4. FAHRENHEIT, 2 58,0 ž. Martin Fiala     8  
5. PEN, 2 56,0 ž. Martin Pišl     12  
6. MONKEY, 2 54,5 ž. Lenka Pišlová     10  
7. RIKI TIKI TAWI, 2 54,5 ž. Radek Žalud     1  
8. NICKA, 2 54,5 ž. Lucie Herková     3  
9. BRIGANTA, 2 54,5 ž. Dalibor Török     2  
10. VAHRAM, 2 58,0 ž. Marcel Novák     4  
11. BÁSNIČKA, 2 56,0 ž. Radka Řeháková     5  
Čas: 01:05,75, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-1-2 1/2-1-1/4-7-4

Chov: Club A 1/1

2. dostih, start
1370 Cena Obchodních sladoven závod Nymburk
Rovina IV.kat. - 1700 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BENTE BOMSTAERK(DEN), 5 61,0 ž. Eva Pecková     4  
2. NIKAM, 4 54,5 ž. Miroslav Hanuš 2     3  
3. FAJÁNS, 5 56,5 ž. Václav Luka 2, Ing.     5  
4. HLEDÍK, 7 60,0 ž. Ramil Děmidov     6  
5. BELOVODSK(UKR), 4 59,5 Robert Panc     2  
6. GORDINA (GER), 4 61,5 ž. Allan Petrlík     11  
7. BILLY THE BID (POL), 4 55,5 ž. E. Brynychová     10  
8. MATA, 4 57,0 ž. Martin Fiala     7  
9. BARMA, 7 57,5 ž. Martin Knauer     12  
10. TOKÁTA, 4 57,0 ž. Petra Opltová     8  
11. KERIN, 6 55,5 ž. Ivan Siegl, Ing.     9  
12. SUŠENKA, 4 58,0 ž. Tomáš Váňa     1  
Čas: 01:55,28, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-kr.hlava-1 3/4-1/2-1/4-1 1/2-1

Majitel: Stáj Blatiny, Chov: Stutteri Nippon

3. dostih, start
1371 Cena Nadace SOU
Rovina IV.kat. - 1000 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORCHIDEA DE DANSE(IRE), 4 55,0 žk. Lukáš Kasl     4  
2. KABIRA, 4 56,5 žk. Lukáš Sloup     2  
3. O`KEY, 3 55,0 žk. Ilona Třešňáková     6  
4. NETTY, 4 55,0 žk. Miroslav Hanuš 2     1  
5. IWIS, 3 55,0 žk. Michal Köhl     5  
6. BARIÉRKA, 3 56,5 žk. Jaroslav Myška     7  
Čas: 01:04,78, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4-2-5-hlava-3

Majitel: Alena Palyzová, Chov: Kilnamoragh Stud

4. dostih, start
1372 Cena ZZN Polabí a.s. Kolín
Rovina III.kat. - 1000 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CALIBRA, 3 58,0 Robert Panc     1  
2. GRADIŠKA, 3 66,5 ž. Martin Fiala     6  
3. PAULA, 3 58,0 ž. Václav Luka 2, Ing.     7  
4. ZAROW, 3 56,5 ž. Martin Koleňák     5  
5. NORWAY, 3 55,0 ž. Jaroslav Donoval     2  
6. VÝHRA, 3 58,5 ž. Tomáš Váňa     3  
7. ČIP, 3 59,0 ž. Ramil Děmidov     4  
Čas: 01:03,82, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-1 1/4-2 1/2-4-1 3/4-7

Chov: Stáj A 1/1 Košťál

5. dostih, start
1373 Cena Hospodářských služeb Nymburk
Rovina II.kat. - 1000 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WIDAMA, 2 57,0 ž. Ramil Děmidov     10  
2. EVANGELISTA, 2 57,0 ž. Martin Knauer     4  
3. NIVON, 2 58,0 ž. Libor Šindar     6  
4. GALILA, 2 57,0 ž. Tomáš Váňa     9  
5. LUCYDARA, 2 57,0 ž. Jan Demele     5  
6. KAFÁ, 2 57,0 ž. Martin Fiala     8  
7. EASTWOOD, 2 58,0 ž. Marcel Novák     7  
8. SIBIŘ, 2 57,0 ž. Jiří Hurt     2  
9. SESIL, 2 57,0 Robert Panc     3  
10. LYCIA, 2 55,0 ž. Dalibor Török     1  
Čas: 01:03,22, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ 1/4-2 1/2-1-1 1/2-5-2-8

Majitel: Hotel U tří lvů Č.Budějovice, Chov: Hřebčín Napajedla

6. dostih, start
1374 Memoriál Milana Kováče
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MERRY, 5 69,0 Jan Kroczek     7  
2. FRENN, 4 63,0 Pavel Szikora     2  
3. VICTORY BELL, 6 68,0 P. Mráz     1  
4. DAMIENS, 5 67,0 Jan Papoušek     6  
Čas: 05:08,81, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-1 3/4-8

Chov: Xaverov

7. dostih, start
1375 Memoriál Václava Špačka
Proutky IV.kat. - 3000 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SENIOR, 7 64,5 am. Martin Pišl     5  
2. ESKYMO, 6 65,0 am. Pavel Gutvirt     1  
3. VLASTÍK, 6 61,5 am. Martin Liška     2  
4. HAGARD, 4 64,0 am. Jiří Hurt     3  
5. COMEDIE, 5 67,0 am. Pavel Horčička     7  
6. HAPPY FLY, 5 66,0 am. Miroslav Klasa     4  
Čas: 03:44,00, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-3/4-15-5-6

Majitel: Equus Caroli, Chov: St.st.Konice


Dostihová komise: