home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 07.09.1996 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1342 Cena Naamiri
Rovina III.kat. - 1400 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NORA JEANE(IRE), 2 53,0 ž. Blanka Šarinová     11  
2. SEPHIA(IRE), 2 56,0 ž. Jan Rája     1  
3. VIENETA, 2 52,5 ž. Ivona Petrlíková     4  
4. VEZÍR, 2 58,0 ž. Ivan Kub     5  
5. TELYWAR, 2 56,0 ž. Martin Knauer     8  
6. DARON, 2 53,5 ž. Ferdinand Minařík 2     9  
7. PINDULA, 2 50,5 ž. Renata Pátková     7  
8. CENTILIA, 2 57,0 ž. Ramil Děmidov     10  
9. MAXMILIÁN, 2 53,5 ž. Jaroslav Kovařík     3  
10. CROSS, 2 53,0 ž. Dalibor Török     2  
11. ZLATÉ SRDCE, 2 58,0 ž. René Koplík     6  
Čas: 01:29,98, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 1/2-3 1/2-4-4-2 1/2-1/4-1 1/4

Majitel: Rainbow Racing-Šatra, Chov: Elsdon Farms

2. dostih, start
1343 Cena Nikolase
Rovina IV.kat. - 1600 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALDE-MARI, 3 54,0 žk. Lukáš Kasal     1  
2. CESAREA, 3 57,0 žk. Michal Jordán     4  
3. TUNIS, 4 54,5 žk. Miroslav Hanuš 2     2  
4. AROSIS, 4 51,5 žk. L. Röschl     3  
ZN DORT, 4 52,0 žk. Lukáš Kasl     5  
Čas: 01:44,68, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 8-1/2-6

Chov: Navrátil B.

3. dostih, start
1344 Cena Negresco
Rovina III.kat. - 2200 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KHELSINK(UKR), 6 58,0 Robert Panc     4  
2. LORD ANITAS(IRE), 5 56,0 ž. René Koplík     9  
3. LUDVÍK, 5 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2     2  
4. MARTINI(POL), 5 56,5 ž. Karel Stryja     5  
5. GRANDSEIGNEUR, 6 56,0 ž. Martin Knauer     1  
6. HORST, 9 59,0 ž. Olga Vítková, Ing.     6  
7. SUBRET, 4 58,0 ž. Ivan Kub     10  
8. KALYDON, 5 56,0 ž. Ramil Děmidov     8  
Čas: 02:22,88, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-1/4-3 3/4-1 1/2-1/2-10-5

Majitel: Česká spořitelna-Pegas, Chov: Hř.Onufrijevskij

4. dostih, start
1345 Cena firmy Pragosoja
Rovina V.kat. - 1800 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENTARA, 3 57,5 am. Karol Šarina     3  
2. INTERNATIONAL, 3 58,0 am. Theodor Pechát     7  
3. CHATMÉ, 3 52,5 am. Blanka Šarinová     2  
4. LINETA, 3 57,5 am. Martin Knauer     9  
5. POLI COUNT, 6 56,5 am. Karel Stryja     10  
6. NITKA, 3 48,0 am. Jaroslav Kovařík     6  
7. SWING, 3 53,0 am. Dalibor Török     1  
8. CINEMA, 3 48,0 am. Renata Pátková     4  
9. DYANA, 3 48,0 am. Josef Bartoš     8  
Čas: 01:56,88, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/2-2-hlava-1 3/4-1/4-5-3

Chov: Vanda V.

5. dostih, start
1346 Cena Banky Haná
Proutky III.kat. - 2600 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DOKKEN, 3 67,0 žk. Jan Papoušek     2  
2. GAMÍLA, 3 64,0 žk. Jan Kroczek     6  
3. CASSIUS, 3 63,5 žk. Roland Mozola     1  
4. LATASTER, 3 61,0 žk. Martin Pišl     8  
5. LASSENA, 3 64,0 žk. Ilona Kubíková     3  
SN NICK ROAD, 3 64,0 žk. Zdeno Koplík 2     7  
ZN CHRIS, 3 61,5 žk. Lukáš Sloup     4  
Čas: 03:05,08, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 10-3/4-5-kr.hlava

Majitel: Stáj Papoušek, Chov: ZD Dolní Třebonín

6. dostih, start
1347 Cena Norberta
Rovina II.kat. - 1800 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CARAVEL, 4 55,5 ž. Ivona Petrlíková     9  
2. BLACK TIROL(IRE), 4 55,5 ž. Karol Šarina     5  
3. VINNING END, 4 62,5 ž. René Koplík     6  
4. CANASTA, 5 54,0 ž. Martin Knauer     7  
5. GLANCE, 4 53,0 ž. Lenka Pišlová     1  
6. LOX, 5 57,5 ž. Ivan Kub     4  
7. VERY BUSY, 4 55,5 ž. Blanka Šarinová     8  
Čas: 01:52,20, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4-3 3/4-7-6-2 3/4-daleko

Majitel: Agentura T.T.V., Chov: Farma Heroutice,Perníčkovi

7. dostih, start
1348 Handicap Nelsona
Rovina III.kat. - 1200 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FREE FULL, 4 59,0 am. Markéta Černocká     8  
2. IRISH WIN(GB), 4 59,5 am. Karol Šarina     7  
3. YOKODARA, 3 60,0 am. Dalibor Török     5  
4. CHUDOBKA, 4 54,5 am. Martin Knauer     2  
5. PERRY, 5 55,5 am. Lenka Pišlová     1  
6. NOMINATA, 4 52,5 am. Jaroslav Kovařík     3  
7. BOLÍVIE, 4 59,5 am. Jana Havelková     6  
8. NEM, 3 51,5 am. Linda Gahlertová     9  
9. GRAND LADY(IRE), 4 62,0 am. František Koucký     4  
Čas: 01:14,28, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-hlava-3 1/4-3 1/4-3-8-2

Majitel: Friday, Chov: St.st.Frýdlant

8. dostih, start
1349 Handicap Nemo Kapitány
Rovina IV.kat. - 2600 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CURRAGH, 3 55,0 am. Karol Šarina     5  
2. CRPON, 3 55,0 am. Markéta Černocká     6  
3. TEREX, 3 49,5 am. Lenka Pišlová     8  
4. VAPA, 3 48,0 am. Jaroslav Kovařík     7  
5. VICHR, 4 56,0 Robert Panc     4  
6. BARONETTE, 4 48,0 am. Renata Pátková     2  
7. AGAMA, 3 54,5 am. Jana Havelková     3  
S LIMITA, 5 58,5 am. Rudolf Fiala 2     1  
Čas: 02:51,72, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/4-7-2 3/4-6-7-daleko

Chov: Xaverov


Dostihová komise: