home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 04.08.1996 - Karlovy Vary
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1258 Cena Komerční banky Karlovy Vary
Rovina III.kat. - 1200 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALWAR, 2 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2     4  
2. LE BEAU TEMPS (FR), 2 58,0 ž. Petr Kubík     11  
3. OSNA, 2 57,0 ž. Libor Šindar     9  
4. VERMON, 2 58,0 ž. Karol Šarina     3  
5. WIND POND, 2 58,0 ž. Allan Petrlík     1  
6. QUINTA DEL SANTO, 2 54,5 ž. Martin Koleňák     2  
7. LOZÁNO, 2 56,0 ž. Jan Demele     10  
8. LATHUS (FR), 2 56,0 ž. René Koplík     8  
9. CANNES, 2 57,0 ž. Martin Knauer     7  
Čas: 01:13,95, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-1-2 1/2-4-současně-6-3 1/2

Majitel: Pragosoja, Chov: Equi Bořeň Svinčice

2. dostih, start 14:31
1259 Cena Masise - Imperial a.s.
Rovina CH - 1200 m, , 2letí
100000 Kč (50000 - 25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1500 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIBRILLA(FR), 2 57,0 ž. Petr Kubík     2  
2. QUADALCHAN, 2 58,0 ž. Martin Knauer     4  
3. QUEEN ANN(IRE), 2 57,0 ž. Karol Šarina     3  
4. NIKETA, 2 57,0 ž. Blanka Šarinová     1  
5. PHILADELPHIA FILM(IRE), 2 57,0 ž. Martin Pišl     5  
6. LOKÁDA, 2 57,0 ž. Ramil Děmidov     8  
7. GALILA, 2 57,0 ž. Tomáš Váňa     6  
8. PICADELA, 2 57,0 ž. Jan Demele     7  
Čas: 01:13,15, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 1/4-1 1/2-kr.hlava-3/4-hlava-6-nos

Majitel: Centrotex, Chov: Daguzan-Garros M.,Mme La Fonta N.

3. dostih, start
1260 Cena firmy Haberzettl
Rovina IV.kat. - 2000 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMBURINE MAN, 3 57,0 am. Libor Šindar     8  
2. VIDEA, 4 58,5 am. Martin Pišl     6  
3. C`EST LA VIE, 3 50,0 am. Jana Bečková     2  
4. GERWOOD, 4 56,5 Robert Panc     9  
5. OMÁN, 3 49,0 am. Blanka Šarinová     1  
6. LICAS, 4 57,5 am. Kamila Bartošová     11  
7. RIKET, 5 58,0 am. Dalibor Török     4  
8. GRIFIT, 3 61,0 am. Tomáš Váňa     3  
9. NARCISSA, 5 53,5 am. Jana Kubátová     5  
10. LABENA, 3 48,0 am. Jaroslav Kovařík     7  
Čas: 02:11,52, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 9-3/4-4 1/4-3-1/4-2-4 1/2

Majitel: Václav Luka, Chov: Luka V.,Ing.

4. dostih, start
1261 Cena Interiérové tvorby
Rovina III.kat. - 1600 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CEVIN, 4 57,0 ž. Ramil Děmidov     8  
2. MARZAM, 7 58,5 ž. Jiří Kalus     6  
3. LOW PROFILE (DEN), 5 55,5 ž. Dalibor Török     1  
4. LOUIS, 4 60,5 ž. Libor Šindar     2  
5. BENTE BOMSTAERK(DEN), 5 58,5 ž. Andrea Kotršálová     3  
6. MAGIE ROSE(FR), 3 51,0 ž. Jiří Chaloupka     7  
7. JORK, 3 60,5 ž. Tomáš Váňa     12  
8. SAWIN, 4 57,0 Robert Panc     4  
9. LADY DAY(IRE), 4 52,5 ž. Alena Petrlíková     9  
10. ANHARI, 3 56,0 ž. Blanka Šarinová     5  
11. BON SAUVAGE(FR), 4 58,0 ž. Martin Knauer     10  
12. QUANTITA, 3 54,0 ž. Vratislav Kubát     11  
Čas: 01:40,76, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 1/2-1 1/4-2 1/2-2 3/4-3-1/2-1/4

Majitel: 2F, Chov: St.st.Frýdlant

5. dostih, start 16:07
1262 Lázeňská míle - cena M-Elektro
Rovina CH - 1600 m, , 3letí a starší
100000 Kč (50000 - 25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1500 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAY DEVIL(GB), 5 60,0 ž. Libor Šindar     6  
2. PALOMIA(FR), 5 58,5 ž. René Koplík     3  
3. LA MANCHE, 5 60,0 ž. Karol Šarina     9  
4. NEVER KEEP SECRET(IRE), 4 60,0 ž. Dušan Balážik     4  
5. MONTE WELSH, 3 56,0 ž. Blanka Šarinová     8  
6. BAKERO, 5 60,0 ž. Theodor Pechát     7  
7. KELEG, 3 56,0 ž. Martin Knauer     11  
8. CARAVEL, 4 60,0 ž. Allan Petrlík     12  
9. BAJKA, 4 58,5 ž. Ramil Děmidov     1  
10. VELTON, 5 60,0 ž. Marian Grassl     10  
11. FERMINA MARQUEZ(FR), 3 54,5 ž. Petr Kubík     5  
Čas: 01:37,96, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-2 1/4-3 1/4-1 1/2-1 1/4-1 1/4-2

Majitel: Večerník-Praha, Chov: Morris John Wynne

6. dostih, start 16:39
1263 OAKS - Memoriál Ing. Tichoty
Rovina L - 2400 m, , 3letí
300000 Kč (150000 - 75000 - 37500 - 22500 - 15000)
Zápisné: 4000 + 5000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NED`S SPECIAL(GB), 3 58,0 ž. Allan Petrlík     7  
2. SAZE, 3 58,0 ž. Libor Šindar     5  
3. STEP, 3 58,0 ž. Jan Demele     12  
4. LATINITA, 3 58,0 ž. Ramil Děmidov     1  
5. DOMINIKA, 3 58,0 ž. Tomáš Váňa     9  
6. LORPA, 3 58,0 ž. Martin Knauer     10  
7. IDYLLE DE LA BARRE(FR), 3 58,0 ž. Dušan Andrés     8  
8. VODKA, 3 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2     11  
9. AUTUMN(FR), 3 58,0 ž. Karol Šarina     2  
10. VACRA, 3 58,0 Robert Panc     4  
11. LUISA(FR), 3 58,0 ž. Ivan Kub     3  
12. KOSTARIKA, 3 58,0 ž. Theodor Pechát     6  
Čas: 02:32,16, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-2 1/2-3/4-3/4-1 1/2-3/4-1 1/4

Majitel: Alex Gorrie, Chov: Green B.E.

7. dostih, start 17:10
1264 Velká karlovarská steeplechase
Steeplechase I.kat. - 5000 m, , 5letí a starší
70000 Kč (28000 - 16100 - 11900 - 8400 - 5600)
Zápisné: 1000 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAŠKÁŘ, 7 67,0 ž. Pavel Maňák     4  
2. CIPÍSEK, 8 64,0 ž. Vlastimil Špalek     2  
3. BARROW, 6 67,0 ž. Josef Váňa st.     3  
4. KORRIKA(FR), 5 67,0 ž. P. Mráz     5  
SN APLAUS, 5 67,0 ž. Libor Štencl     1  
ZN JAVELLIN, 5 67,0 ž. Jan Havlíček     6  
Čas: 07:11,26, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4-7-10

Majitel: Hexion-Váňa, Chov: ZD Jílové


Dostihová komise: