home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 08.06.1996 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1105 Cena Pivovaru Pardubice
Steeplechase III.kat. - 3200 m, ,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATERAN, 5 70,0 ž. František Jasinský     7  
2. OSMENT, 5 68,5 ž. David Hrádek     11  
3. LAURENA(FR), 6 67,0 ž. Dušan Andrés     3  
4. WELS, 5 67,0 ž. Jan Havlíček     4  
5. VOKÁL, 11 68,5 ž. Pavel Vítek     9  
6. SUMAK(POL), 6 66,5 ž. Vladislav Snitkovskij     6  
7. KLONDIKE, 5 69,5 ž. Miroslav Hanuš     15  
8. LITTLE BERRY(IRE), 5 66,5 ž. Zdeněk Lášek     12  
ZN MONITOR, 7 68,5 ž. Martina Růžičková     1  
PN GERALDINE, 6 64,5 ž. Aleš Vaňourek     10  
Z COLD LADY, 6 66,5 ž. Josef Slavíček     2  
Čas: 04:01,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 5-4 1/2-4 1/2-2-kr.hlava-daleko-daleko

Chov: Hř.Albertovec

2. dostih, start
1106 Cena Paramo a.s.
Steeplechase II.kat. - 3900 m, ,
50000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OSTLER, 9 67,0 ž. David Hrádek     10  
2. CYGARET(POL), 6 67,0 ž. Dušan Andrés     11  
3. SKYWALKER(POL), 6 67,0 ž. Rudolf Fiala     3  
4. SESI, 5 67,0 ž. František Jasinský     8  
5. GEORGE DE HAREB(IRE), 5 67,0 ž. Ondřej Hlaváček     5  
6. NAVARILA, 6 68,5 ž. Milan Theimer, Ing.     14  
7. MARKETPLACE(IRE), 5 68,0 ž. Pavel Složil st.     2  
8. ELUX, 5 67,0 ž. Zdeněk Matysík     4  
9. NIRIAMA, 5 67,0 ž. Vladislav Rybáček     12  
PN STARDAAN(FR), 5 67,0 ž. Ladislav Hanousek     1  
Z FAUST(SU), 6 67,0 ž. Vladislav Snitkovskij     7  
Z MAHONIE, 7 68,0 ž. Josef Houdek     9  
Z TRES BELLE(IRE), 6 67,0 ž. Zdeno Koplík 2     13  
Čas: 04:41,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 7-3-2 1/4-1/4-daleko-daleko-daleko

Majitel: Statek Litobratřice, Chov: St.st.Znojmo

3. dostih, start
1107 Cena PEPA s.r.o.
Proutky IV.kat. - 2400 m, ,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COMMANDER, 3 61,0 am. František Jasinský     4  
2. HERISSON, 3 63,0 am. Zdeněk Lášek     6  
3. LISHARP, 3 61,5 am. Pavel Szikora     8  
4. RICHELLI, 3 61,0 am. Vlastimil Špalek     3  
5. CASSIUS, 3 62,0 am. Michal Ondruš     10  
6. GOLD MAN(SLO), 3 62,5 am. Jaroslav Brečka     7  
7. TIP ŤOP, 3 60,0 am. Václav Moravec     2  
8. HES(SLO), 3 65,0 am. František Vocásek 3     5  
9. ČIRRINA (SLO), 3 60,0 am. Petr Florian     9  
SN DERAM, 3 61,0 am. Milan Němeček     1  
Čas: 02:46,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-8-1-9-16-2 1/2-3 1/2

Majitel: Jantar Bruntál, Chov: St.Světlá Hora

4. dostih, start
1108 Cena Agrobanky Praha a.s.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3600 m, ,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VYŠEHRAD, 9 67,0 am. Jan Havlíček     5  
2. RENT, 5 67,0 am. Dušan Andrés     1  
3. MAJDY, 6 66,5 am. Lenka Vogelová     10  
4. DON BANT(POL), 6 66,5 am. Vladislav Snitkovskij     8  
5. ILION, 6 66,5 am. Zdeněk Lášek     6  
6. LIZINK, 7 64,5 am. Pavel Složil st.     7  
7. RENTO, 7 65,5 am. Jaroslav Kafka     20  
8. GATTEWAY, 8 67,0 am. Jaromír Hrudka 2     19  
Z DANNYJ(SU), 9 64,0 am. Josef Svoboda     9  
PN TARDEN, 5 65,5 am. Pavel Szikora     11  
Z KARI GIRL, 5 62,0 am. Jan Zolman     12  
PN BILBERY, 7 63,5 am. Jaroslav Brečka     13  
PN SONNENROSE (POL), 7 68,5 am. Petr Syrový     15  
Z SEVERINO, 8 65,0 am. Libor Štencl     16  
SN MEDEA (GDR), 7 62,5 am. Vlastimil Špalek     18  
Čas: 04:27,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 9-1-4-3 1/2-7-daleko-6

Chov: Hř.Albertovec

5. dostih, start
1109 Cena Multisys Group a.s.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, ,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAIR PLAY, 4 62,5 ž. Jaroslav Brečka     12  
2. LUCYMA, 5 67,5 ž. Libor Štencl     8  
3. EKSKURS(SU), 5 71,0 ž. Dušan Andrés     5  
4. VOLNOST, 5 64,0 ž. Petr Regnard     6  
5. ARNET, 5 69,0 ž. Zdeněk Matysík     3  
6. ESTRELA, 5 66,0 ž. František Vocásek 3     2  
7. KADMOS, 5 69,0 ž. Jaromír Šafář st.     13  
PN CHVILKA, 4 65,0 ž. František Jasinský     1  
ZN KENNET LAD(IRE), 4 63,0 ž. Pavel Složil st.     7  
PN EASY GOING, 5 68,5 ž. Pavel Maňák     11  
Čas: 04:38,00, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 10-8-7-4-15-daleko

Majitel: Stajňa Torga Šaj.Humence, Chov: PD Senica

6. dostih, start 16:31
1110 Velká cena města Pardubice
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4400 m, , 5letí a starší
70000 Kč (28000 - 16100 - 11900 - 8400 - 5600)
Zápisné: 700 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCATER(POL), 6 67,0 ž. Vladislav Snitkovskij     1  
2. VRONSKY, 8 67,0 ž. Vlastimil Špalek     5  
3. NABOB, 8 67,0 ž. Pavel Reiter     13  
4. LORIENT, 13 67,0 ž. Josef Kovanda     4  
5. VINNY, 9 67,0 ž. Zdeno Koplík 2     10  
6. ARMUSCO(SWI), 5 67,0 ž. Dušan Andrés     6  
7. VELVET, 6 67,5 ž. R. Filípek     9  
8. RAZMEN(SU), 7 67,0 ž. Pavel Szikora     18  
9. LYRIK, 6 67,0 ž. Pavel Složil st.     19  
10. LINIMENT, 7 67,0 ž. Josef Měkyna     15  
11. HARALD, 7 67,0 ž. Aleš Vaňourek     7  
12. PROHRA, 9 65,5 ž. Martina Růžičková     16  
Z KARO, 11 67,0 ž. Miroslav Hanuš     3  
Z GREBEC(SU), 6 67,0 ž. Jan Havlíček     20  
PN FEUER, 8 67,0 ž. Zdeněk Lášek     8  
PN PERUÁN, 8 67,0 ž. David Hrádek     2  
PN ČIPA, 7 67,0 ž. Jan Zolman     12  
PN JAPAN, 8 67,0 ž. Jiří Hurt     14  
Čas: 05:52,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-daleko-1/2-15-kr.hlava-nos-daleko

Majitel: Delos CZ, Chov: PSK Kozienice

7. dostih, start
1111 Cena Agro Trade z.o.d.
Steeplechase crosscountry V.kat. - 3200 m, ,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANDINGO(POL), 5 65,0 am. Vladislav Snitkovskij     4  
2. BERMUDA, 6 67,0 am. Jaromír Šafář st.     9  
3. VERSHARP, 7 70,0 am. M. Malý     1  
4. BURSINA, 10 67,0 am. Jiří Hurt     8  
5. GELO, 7 68,0 am. Josef Houdek     2  
6. ENFIN MOI (FR), 5 64,5 am. Vlastimil Špalek     17  
7. RUBEL(POL), 5 62,5 am. Josef Kovanda     18  
8. LE MANS, 6 67,0 am. Jaromír Hrudka 2     5  
ZN AVIGNON, 7 65,5 am. Jaroslav Kafka     3  
PN HRÁČ, 11 71,0 am. Ivan Mottl, Ing.     11  
ZN GASKONA, 6 67,0 am. Jan Papoušek     7 Zajíček Jaroslav  
ZN BOLD RICA, 6 68,0 am. Josef Vernár     12  
SN REMBO(SU), 6 64,5 am. Pavel Szikora     16  
SN SALUT MISS, 5 65,5 am. Jiří Říman     19  
Čas: 04:18,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-3 1/2-10-3 1/2-14-16-daleko

Majitel: FCC Folprecht Brno, Chov: PSK Widzow

8. dostih, start
1112 Cena Pardubických novin
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3300 m, ,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHALCO, 4 61,0 ž. Vlastimil Špalek     4  
2. ČERYNA, 4 66,0 ž. František Vocásek 3     6  
3. LUCIDA, 4 65,5 ž. Michal Ondruš     12  
4. VERIOR, 4 63,5 ž. Petr Florian     5  
5. VALDAR, 4 63,5 ž. Aleš Vaňourek     1  
6. RISKANT, 4 61,0 ž. Ondřej Hlaváček     8  
SN MISS NEMAN, 4 63,0 ž. Josef Kovanda     3  
PN PET, 4 63,5 ž. Zdeněk Matysík     7  
PN CELEBRANT, 4 63,0 ž. Dušan Andrés     10  
PN TENI, 4 64,0 ž. Josef Slavíček     13  
Čas: 04:23,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 5-5-12-daleko-20

Majitel: Stáj Balcar-Karlovy Vary, Chov: ZD Březůvky

9. dostih, start
1113 Cena Východočeského divadla Pardubice
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3300 m, ,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRANZIT (SU), 7 65,0 ž. Jan Havlíček     15  
2. SILAS, 7 62,5 ž. J. Paukner     4  
3. EMBLAZONRY (GB), 7 64,0 ž. Petr Regnard     19  
4. APLAUS, 5 67,5 ž. Libor Štencl     16  
5. WONDERSTEN, 6 64,5 ž. Aleš Vaňourek     6  
6. KORRIKA(FR), 5 66,5 ž. P. Mráz     12  
7. GABRIELA, 6 67,0 ž. Jaromír Hrudka 2     3  
8. GIPSY SONG, 5 62,5 ž. Jan Zolman     1  
9. SLIM, 6 66,0 ž. František Vocásek 3     5  
10. VULKÁNO, 7 62,0 ž. Lucie Baluchová     13  
11. GOTIKA, 5 62,0 ž. Jiří Kricnar     9  
12. DUBNA(GDR), 8 64,5 ž. Tomáš Kocián     8  
13. LADY SANTO, 6 65,0 ž. Petr Hochman     11  
14. LIARD, 13 65,5 ž. Petr Florian     10  
15. SANDREA, 7 69,0 ž. Karel Vít     7  
16. TANGO, 9 71,0 ž. Ivan Mottl, Ing.     14  
PN SIDNĚJ (SU), 8 66,0 ž. Vladislav Snitkovskij     20  
ZN FOKS(SU), 7 68,0 ž. Pavel Maňák     2  
Čas: 04:05,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 1/4-1 1/2-daleko-1 3/4-12-2-17

Chov: Hř.Kabardinskij


Dostihová komise: