home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 13.11.1994 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
523 HANDICAP BEHISTOUNA
Rovina III.kat. - 1214 m, ,
24000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SLAVNOST, 2 56,5 Jan Demele     5 28
2. VIMPERK, 2 53,5 Blanka Šarinová     2 34
3. ZÁZRAK MIMOŇSKÝ, 2 48,0 Filip Minařík     7 70
4. EL RIO, 2 54,0 Martin Knauer     1 58
5. SETINA, 2 56,0 Romana Neslerová     6 118
6. HALI GALI, 2 55,5 Libor Šindar     8 28
7. SADIKA, 2 51,0 Pavel Hlavatý     4 118
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Chov: Hřebčín Napajedla

2. dostih, start
524 HANDICAP SCOTTISH RIFLE
Rovina II.kat. - 1414 m, ,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMBA DANCER(DEN), 3 59,5 Allan Petrlík     4 42
2. MARKETPLACE(IRE), 3 62,0 Ramil Děmidov     3 92
3. MLHOŠ, 4 58,0 Jan Rája     9 70
4. DAMION, 3 65,5 Tomáš Váňa     10 70
5. RESITA, 5 55,0 Martin Knauer     1 40
6. SWEETY LOVE(IRE), 3 58,0 Ivan Kub     2 140
7. TRACY, 3 56,0 Karol Šarina     8 36
8. NORA OPIMITAS (GB), 3 50,0 O. Michalík     5 112
9. ENRIKA, 3 48,0 Radek Žalud     7 186
10. ZEROFEN TEN (USA), 5 58,5 Tomáš Nehasil     6 140
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Chov: Stutteri Nippon

3. dostih, start
525 CENA VÁŽNICE
Rovina III.kat. - 1614 m, ,
24000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHENAHAN(IRE), 2 58,0 Tomáš Váňa     8 50
2. READY AND ABLE(IRE), 2 54,5 Libor Šindar     3 68
3. THESSALON, 2 58,0 Ivan Kub     10 78
4. PLATINUM PLUS(GB), 2 58,0 Karol Šarina     2 18
5. LATONIA(FR), 2 57,0 Martin Knauer     6 68
6. PET, 2 58,0 Ramil Děmidov     5 92
7. CARAVEL, 2 55,5 Ivona Petrlíková     11 92
8. LOUIS, 2 55,5 Martin Kubeš     1 184
9. VICHR, 2 56,0 Kamil Píchal     9 276
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Chov: Ardenode Stud Ltd

4. dostih, start
526 CENA TAMERINA
Rovina II.kat. - 2214 m, ,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAY IRELAND(IRE), 3 55,5 Karol Šarina     9 96
2. GREEK SPARTA(GB), 4 54,5 Martin Knauer     5 134
3. TETRA, 3 57,0 René Koplík     7 74
4. BASTIEN, 3 57,0 Allan Petrlík     3 60
5. FAUST(SU), 4 63,5 Jan Demele     2 50
6. HORST, 7 55,5 Tomáš Váňa     6 34
7. NESS, 4 59,0 Libor Šindar     1 134
8. NORTH BOY, 3 54,0 Blanka Šarinová     8 134
9. ALDAN, 5 56,0 Romana Neslerová     11 224
10. SULKA, 4 54,5 Pavel Hlavatý     10 224
11. VARIANTA, 3 54,0 Filip Minařík     4 42
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Chov: Conaghan M.

5. dostih, start
528 HANDICAP AMYNDAS
Rovina IV.kat. - 1614 m, ,
16000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRNĚNKA, 3 53,5 Filip Minařík     1 32
2. BARBIE, 3 53,5 Ilona Kubíková     3 28
3. PIZZARO, 3 62,0 D. Lhotecký     8 30
4. VEASSI, 4 48,0 R. Kohoutová     4 560
5. GENEVSSON, 4 54,5 S. Otruba     9 92
6. EISENSTEIN, 3 48,0 P. Vlk     7 92
7. WINDY, 4 63,5 Sylva Kostková     6 80
8. MAYRETA, 3 48,0 A. Bravenec     5 92
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Chov: ZD Živanice

6. dostih, start
529 HANDICAP LIBERÁLA
Rovina III.kat. - 1014 m, ,
24000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIN, 3 60,5 Jan Rája     5 32
2. PERRY, 3 58,0 Lenka Tichá     6 48
D NICK, 3 69,0 P. Orság     2 32
3. VESUV, 3 56,0 Alice Hejňáková     7 146
4. ADALIN(SU), 4 49,0 Markéta Michalová     3 30
6. LOX, 3 58,0 Ivan Kub     9 110
7. SMITH, 3 53,0 Kamila Bartošová     1 110
8. LIDINGÖ, 4 48,0 Radek Žalud     4 146
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Chov: ZD Kněžmost

7. dostih, start
530 HANDICAP SEALA
Rovina III.kat. - 1014 m, ,
24000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAGICO WILLIE(GB), 3 50,0 Blanka Šarinová     2 28
2. LYDIA MC(IRE), 3 58,0 Tomáš Váňa     4 36
3. GERD, 3 56,5 Ilona Kykalová, MUDr.     3 116
4. SYMBOLIKA (POL), 3 59,0 Libor Šindar     5 40
5. SHAPELY LOVE, 3 48,0 Filip Minařík     8 70
6. OUBECK BLUE (GB), 3 57,0 J. Matošková     7 76
7. PREDICTABLE (DEN), 3 51,0 Pavel Hlavatý     6 58
8. MANDOLINA, 6 54,0 Martin Knauer     9 232
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Chov: O`Donodhue V.


Dostihová komise: