home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 12.04.1993 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
18 CENA VINOHRAD
Rovina III.kat. - 1320 m, ,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CARNAL, 3 54,0 am. Filip Minařík     3 Minařík Ferdinand 28
2. AREÁL, 3 59,0 ž. Allan Petrlík     4 48
3. VÁCLAVKA, 3 51,5 žk. Blanka Šarinová     7 52
4. GLAWOTTE (IRE), 3 59,0 ž. Vlastimil Smolík     8 24
5. TAXON, 3 53,0 Alice Hejňáková     6 504
6. QUANT, 3 55,0 žk. Kamil Píchal     2 112
7. RENZO, 3 54,5 Martin Knauer     5 100
8. NIKIA, 3 48,0 žk. Martin Kubeš     1 112
Čas: 01:23,00, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 8-2 1/2-3/4-hlava-1/2-1

Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: St.st.Frýdlant

2. dostih, start
19 CENA VRŠOVIC
Rovina III.kat. - 1620 m, ,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEVANTA, 3 57,0 Vratislav Haken     8 Vítek František 20
2. LAKONKA, 3 48,0 žk. Martin Kubeš     6 112
3. NAVARILA, 3 49,0 am. Filip Minařík     7  
4. VANBEL, 3 58,0 ž. Stanislav Koubek     2 42
5. GENEVSSON, 3 51,0 žk. Kamil Píchal     5 106
6. GRANDSEIGNEUR, 3 52,0 Martin Knauer     3 120
7. VALÉRIA, 3 49,0 Pavel Hlavatý     1 424
8. ROZINANTA, 3 51,5 žk. Blanka Šarinová     4 52
Čas: 01:44,60, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-8-hlava-4 1/2-3 3/4-10

Majitel: Hřebčín Napajedla II, Trenér: Vítek František, Chov: Hřebčín Napajedla

3. dostih, start
20 HANDICAP JIŽNÍHO MĚSTA
Rovina III.kat. - 1420 m, ,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HALIA, 3 55,5 ž. Karol Šarina     3 Šatra Tomáš 82
2. OFELIE, 3 58,0 ž. Stanislav Koubek     8 112
3. FUTURELLA, 3 56,0 L. Březina     4 30
4. DEPRIVACE, 3 51,0 am. Filip Minařík     9 46
5. PINEAPPLE, 3 56,5 Vratislav Haken     7 30
6. DAIVA, 3 59,0 am. Lenka Štěrbová /Hanousková/     5 132
7. DEKLARACE, 3 57,0 Petr Kubík     1 164
8. HIPODAMIE, 3 58,0 ž. Vlastimil Smolík     10 46
9. GALÉR, 3 51,0 žk. Blanka Šarinová     6 532
Čas: 01:29,50, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-1 1/4-6-1 1/4-1-9

Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

4. dostih, start
21 MEMORIÁL RUDOLFA DEYLA
Rovina I.kat. - 1420 m, ,
80000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REASONS FOR LOVE(IRE), 3 59,0 František Vávra     4 Holčák František 16
2. AJANTA(GB), 3 59,0 Vratislav Haken     2 28
3. ARCHITEKTURA, 3 59,0 ž. Allan Petrlík     7 58
4. STARTING ORDER(FR), 3 57,0 Petr Kubík     3 296
5. BISKINOA (FR), 3 58,0 ž. Stanislav Koubek     5 52
6. STARLIT HOUR (FR), 3 58,0 Ivan Kub     6 170
7. TORGAU (GDR), 3 57,0 ž. Karol Šarina     1 216
Čas: 01:27,20, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-2 3/4-6-3-3-4

Trenér: Holčák František, Chov: Mull Enterprizes

5. dostih, start
22 VELKÁ DUBNOVÁ CENA
Rovina I.kat. - 1820 m, ,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATÉN, 8 62,0 František Vávra     6 Holčák František 12
2. SUBVENCE, 4 57,0 Romana Neslerová     2 102
3. OJOS ALEGRES (GER), 4 60,5 ž. Vlastimil Smolík     3 18
4. HORST, 6 56,0 am. Olga Vítková, Ing.     5 178
5. BENITA, 4 54,5 Pavel Hlavatý     4 214
Čas: 01:56,30, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 6-7-2 3/4-10

Majitel: Hřebčín Napajedla II, Trenér: Holčák František, Chov: Hřebčín Napajedla

6. dostih, start
23 HANDICAP BUTOVIC
Rovina II.kat. - 2220 m, ,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČEJEN, 4 58,0 ž. Vlastimil Smolík     3 Drlík Jaroslav 16
2. VESPAN, 4 63,5 žk. R. Matoška     5 56
3. TAFTA, 4 50,5 Pavel Hlavatý     1 58
4. GOLD END, 4 52,5 am. Filip Minařík     4 34
5. LUCIANUS, 4 57,5 am. Olga Vítková, Ing.     2 54
Čas: 02:25,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-2-2-8

Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: ZD Náklo

7. dostih, start
24 HANDICAP STRAŠNIC
Rovina IV.kat. - 1620 m, ,
16000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROXTRI, 4 50,5 žk. Kamil Píchal     7 Janatka Ivan  
2. IBEN, 4 60,5 ž. Karol Šarina     8 24
3. RUSTICANO, 6 56,0 Robert Panc     1 34
4. JUVIE, 4 58,0 ž. Stanislav Koubek     6 50
5. WHIPPET(GDR), 4 58,0 Ivan Kub     5 212
6. FABRICIO, 4 50,0 žk. Blanka Šarinová     3 106
7. LORIKA, 4 50,0 ž. René Koplík     2 340
8. ZÉVA, 4 52,0 am. Filip Minařík     4 60
Čas: 01:42,30, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-2-2 3/4-3/4-2-2

Trenér: Janatka Ivan, Chov: St.st.Ústí n.L.

8. dostih, start
25 CENA PODOLÍ
Proutky - 2600 m, ,
16000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
3. KARO, 8 67,5 Miroslav Hanuš     8 36
1. SENZACE, 5 67,5 Josef Bartoš st.     6 Bartoš st. Josef 20
2. MALFINKA, 4 61,5 Josef Zeman     1 68
4. ARETE, 6 66,5 Robert Panc     4 32
D SANDREA, 4 65,5 V. Vítová     9 52
5. FORSÁŽ, 4 64,5 Martina Růžičková     7 216
Čas: 03:14,20, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 3/4-6-daleko-daleko

Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: St.st.Veltrusy


Dostihová komise: