home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 1991 1990 1989 29.10.1989 CH 22.10.1989 CH 15.10.1989 CH 08.10.1989 PE 01.10.1989 CH 24.09.1989 CH 17.09.1989 SL 17.09.1989 CH 16.09.1989 TO 10.09.1989 CH 03.09.1989 CH 02.09.1989 PE 13.08.1989 SL 06.08.1989 CH 30.07.1989 CH 29.07.1989 PE 29.07.1989 SL 23.07.1989 KV 23.07.1989 MI 16.07.1989 KV 16.07.1989 SL 09.07.1989 AL 09.07.1989 KV 02.07.1989 BV 02.07.1989 KV 01.07.1989 PE 01.07.1989 SL 25.06.1989 CH 18.06.1989 HV 18.06.1989 KV 11.06.1989 CH 11.06.1989 VM 04.06.1989 NE 04.06.1989 CH 28.05.1989 CH 27.05.1989 PE 21.05.1989 SL 20.05.1989 CH 14.05.1989 CH 09.05.1989 CH 08.05.1989 PE 07.05.1989 CH 01.05.1989 LL 30.04.1989 CH 23.04.1989 SL 23.04.1989 CH 16.04.1989 CH 09.04.1989 CH 02.04.1989 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 16.07.1989 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
361 Slušovická cena amatérů
Rovina III.kat. - 1800 m, cena,
30000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROZSUTEC, 3 64,0 am. Marta Müller     12  
2. MOSTAR ., 3 64,5     8  
3. FENELLA, 3 62,5 František Jasinský     2  
4. TANIKA, 3 62,5 am. P. Kopálek     3  
5. VERT, 3 66,0     4  
6. VALEA, 3 62,5 Ľudovít Šara     7  
7. JUST, 3 65,0 am. J. Simo     5  
8. KENORA, 3 62,5 S. Popelka     6  
9. VLAJKA ., 3 62,5 Todor Todorov     9  
10. IROX, 3 64,0     10  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: PP Šamorín


2. dostih, start
362 Cena Pozemních staveb
Steeplechase - 3200 m, cena,
30000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AKADEMIA, 4 68,0 V. Pekný     3  
2. GRANULIT(GDR), 5 66,0 Pavel Průdek     5  
3. LOVEN, 4 66,0 Miroslav Fencl     7  
4. ROMANA, 7 68,0     6  
5. FORMULACE, 4 61,5 Dušan Andrés     4  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: JZD Slušovice


3. dostih, start
363 Cena vydavatelství Melantrich
Proutky - 2600 m, cena,
35000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FLIEDERSTRAUCH(GDR), 4 64,0 Ľudovít Šara     8  
2. CHYTRÁ, 7 68,5 am. Marta Müller     4  
3. NICCOLINA, 4 64,0     6  
4. ALENKA, 4 64,5     2  
5. CALI, 4 64,5 Todor Todorov     3  
6. RASPUTIN, 4 66,5 am. V. Fehér     10  
7. KAMA, 4 65,0 am. J. Simo     5  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Gestüt Graditz


4. dostih, start
364 Cena Black Pota
Rovina III.kat. - 1000 m, cena,
30000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DENICE, 2 57,0 Zdeněk Lindovský     8  
2. FLÁM, 2 58,0 Zdeněk Machů     2  
3. GASTRA, 2 55,0 B. Chmelařová     4  
4. FÁBOR, 2 58,0 Rudolf Švejda     1  
5. SELIER, 2 55,5 Marta Bieliková     9  
6. MARYLAND, 2 58,0 ž. Václav Kučera     3  
7. MENELAOS, 2 56,0 Dušan Andrés     5  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: St.st.Svobodné Dvory


5. dostih, start
365 Cena OUNZ Gottvaldov
Rovina III.kat. - 1000 m, cena,
30000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALPAKA, 2 57,0 Rudolf Švejda     1  
2. SOLUX, 2 57,5 D. Růžička     6  
3. VENERA, 2 54,5 M. Hála     2  
4. JAMPOL, 2 56,0 Dušan Andrés     4  
5. DUBLETA, 2 57,0 Zdeněk Machů     3  
6. VIDEO, 2 56,5 Jozef Franko     7  
7. DÓR, 2 55,5 René Štěpánek     8  
8. CHOTÁR, 2 58,0 ž. Václav Kučera     5  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Xaverov


6. dostih, start 16:55
366 Cena s.p.Fruta Brno
Rovina I.kat. - 1100 m, cena,
80000 Kčs (40000 - 18000 - 12000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 800 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLORY, 2 57,0 Zdeněk Lindovský     1  
2. NUNCIUS, 2 58,0 Zdeněk Machů     4  
3. POLETA, 2 57,0 René Štěpánek     2  
4. VARINA, 2 57,0 Rudolf Švejda     7  
5. VIORIKA, 2 57,0 Miroslav Kašpar     6  
6. KENTAUR, 2 58,0 V. Pekný     5  
7. GEROŠ, 2 58,0 M. Hála     3  
Čas: 01:08,70, Mezičasy:
Výrok: Lehce 4-3 1/2-1 1/2-1 1/2-3-daleko

Trenér: , Chov: St.st.Zákupy


7. dostih, start 15:15
367 Cena sprinterů
Rovina I.kat. - 1000 m, cena,
70000 Kčs (35000 - 16000 - 11000 - 5000 - 3000)
Zápisné: 700 + 700 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAIR DOMAIN(GB), 3 55,5 M. Hála     8  
2. ZÁKON, 3 57,0 D. Horák     4  
3. DERICK, 3 57,0 René Štěpánek     7  
4. LEGAL, 3 57,0 Zdeněk Machů     9  
5. TERCIE, 3 55,5 Rudolf Švejda     1  
6. SAVONA, 3 55,5 Jan Demele     2  
7. GALUPINKA, 3 56,5 Jozef Franko     3  
8. SAJKA, 3 55,5 Miroslav Kašpar     6  
Čas: 01:01,50, Mezičasy:
Výrok: Velmi lehce 2-1 1/2-1/4-1/2-1 1/4-3/4-2

Trenér: , Chov: Lady Dunphie


8. dostih, start
368 Cena předsedy JZD AK Slušovice
Steeplechase - 4000 m, cena,
70000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONY, 5 70,0 Josef Váňa st.     7  
2. DYNAMIT, 6 70,0 Miroslav Hanuš     6  
3. SLALOM, 8 65,5 M. Vlček     3  
4. HEROLD, 12 70,0 V. Pekný     5  
5. BESÍDKA, 5 70,0 Miroslav Fencl     10  
6. D`ACCORD(GER), 5 70,0 Jaromír Štohanzl     1  
7. KAVÁRNA, 5 70,0 Dušan Andrés     4  
8. DISTINKCE, 6 68,0     2  
9. GUSTAVO, 5 70,0     9  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: ZD Kylešovice


9. dostih, start 16:05
369 Cena ZZN Praha
Rovina I.kat. - 1800 m, cena,
70000 Kčs (35000 - 16000 - 11000 - 5000 - 3000)
Zápisné: 700 + 700 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESER, 5 60,5 ž. Václav Kučera     3  
2. KARBID, 3 57,0 René Štěpánek     8  
3. CHEIRON, 3 55,0 Jan Demele     1  
4. LAUER, 4 60,5 V. Pekný     7  
5. ALMEA, 3 53,5 Miroslav Kašpar     6  
6. KARO, 4 62,5 Rudolf Švejda     5  
7. TOOTSIE, 3 54,0 Zdeněk Machů     4  
Čas: 01:56,60, Mezičasy:
Výrok: Boj 3/4-hlava-1-1/2-3-1 1/2

Trenér: , Chov: ZD Jílové


10. dostih, start
370 Cena výroby krmiv
Proutky - 2400 m, cena,
30000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAMPA, 3 66,0 V. Pekný     7  
2. FATMÉ, 3 64,0 Karel Vít     3  
3. MIRÁNO, 3 61,5 Zdeněk Lindovský     11  
4. SNĚŽNÁ, 3 63,0 Jaromír Štohanzl     9  
5. LOBAR, 3 66,0 Miroslav Fencl     6  
6. GUNAR, 3 61,0 František Jasinský     4  
7. ENZO, 3 61,5 Jaroslav Majrich     5  
8. FORTINELLA, 3 66,0 Josef Váňa st.     1  
9. MARTA, 3 62,5     2  
10. SIDERIT, 3 65,0 J. Horák     10  
11. RASTUS, 3 60,5 Pavel Průdek     8  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: ZD Dub n.M.



Dostihová komise: