home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 1991 1990 1989 29.10.1989 CH 22.10.1989 CH 15.10.1989 CH 08.10.1989 PE 01.10.1989 CH 24.09.1989 CH 17.09.1989 SL 17.09.1989 CH 16.09.1989 TO 10.09.1989 CH 03.09.1989 CH 02.09.1989 PE 13.08.1989 SL 06.08.1989 CH 30.07.1989 CH 29.07.1989 PE 29.07.1989 SL 23.07.1989 KV 23.07.1989 MI 16.07.1989 KV 16.07.1989 SL 09.07.1989 AL 09.07.1989 KV 02.07.1989 BV 02.07.1989 KV 01.07.1989 PE 01.07.1989 SL 25.06.1989 CH 18.06.1989 HV 18.06.1989 KV 11.06.1989 CH 11.06.1989 VM 04.06.1989 NE 04.06.1989 CH 28.05.1989 CH 27.05.1989 PE 21.05.1989 SL 20.05.1989 CH 14.05.1989 CH 09.05.1989 CH 08.05.1989 PE 07.05.1989 CH 01.05.1989 LL 30.04.1989 CH 23.04.1989 SL 23.04.1989 CH 16.04.1989 CH 09.04.1989 CH 02.04.1989 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 29.10.1989 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
622 Handicap VAGUELY NOBLE
Rovina - 2200 m, handicap,
20000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIK, 4 57,5 Blanka Šarinová     11 24
2. MABEL, 4 61,0 Libor Hála, MVDr.     6 200
3. DRAHOŠ, 4 62,0 Dagmar Merrellová     10 144
4. OREGANO, 4 62,5 Václav Soukup     4 62
5. LENORA, 4 55,5 Marie Bartošová     3 258
6. BOREC, 3 52,0 Jan Korpas     9 70
7. ROSIANA, 4 52,0 J. Němec     1 128
8. MARKLAND, 3 54,0 ž. Milan Klučka     7 144
9. HARDY HOOD, 3 58,5 Karol Šarina     5 32
10. EMAN, 3 50,0 Pavel Ježek     8 86
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: ČSSS Kladno


2. dostih, start
623 Cena VORTEXE
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
20000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORRADO, 2 58,0 Vratislav Kubát     2 24
2. KENT, 2 58,0 Karol Šarina     1 64
3. TRINITA, 2 57,0 Zdeněk Machů     5 66
4. TENARA, 2 54,5 Romana Neslerová     9 72
5. VACILA, 2 57,0 Vlastimil Smolík     3 50
6. CUSTER ., 2 55,5 Václav Soukup     12 70
7. VERNÁR, 2 55,5 Pavel Ježek     7 156
8. ZAGRANÁDO, 2 55,5 Daniel Nepomucký     10 320
9. KARAKUM, 2 55,5 Vratislav Haken     4 360
10. POPOCATÉPETL, 2 55,5 H. Turková     6 508
11. GOBE, 2 58,0 Petr Florian     14 1728
12. FARAWEL, 2 58,0 ž. Jaroslav Michna     13 98
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: St.st.Přeštice


3. dostih, start
624 Cena VILNIUSE
Rovina III.kat. - 1200 m, cena,
20000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIC TO (POL), 2 58,0 Vlastimil Smolík     9 18
2. SEXTET, 2 57,0 ž. Jaroslav Michna     12 24
3. CALA, 2 56,0 Tomáš Váňa     1 60
4. ARMERO, 2 57,0 Vratislav Kubát     7 554
5. FILADELFIE, 2 56,0 Romana Neslerová     5 96
6. VARANGER, 2 57,0 Karol Šarina     2 554
7. LYCK, 2 57,0 Ferdinand Minařík     13 124
8. CETUNA, 2 56,0 Zdeněk Machů     3 208
9. VASKA, 2 53,5 Blanka Šarinová     8 208
10. SATURNIN, 2 54,5 H. Turková     4 342
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Hř.Strzegom


4. dostih, start
625 Cena ČS.TELEVIZE
Proutky - 2800 m, cena,
40000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERŠ, 4 70,0 ž. J. Kasal     11 212
2. FAREL, 4 70,0 V. Král     12 22
3. ZAO, 4 70,0 Jaroslav Majrich     3 70
4. CAT RIVER, 8 71,5 Pavel Vítek     1 232
5. EMA, 4 70,0 Ladislav Hanousek     7 954
6. MUŠKETÝR, 6 71,5 Pavel Valkony     6 70
7. VLYS, 5 71,5 Václav Chaloupka, Ing.     8 22
8. KÓD, 4 70,5 L. Adámek     4 182
9. CTIBOR, 6 71,5 Miroslav Hanuš     9 202
10. LYNCH, 4 70,0 Josef Kovanda     13 380
11. HRÁČ, 4 70,0 Karel Bielik     2 380
PN CANADA, 3 64,0 Martin Fírer     10  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Hřebčín Napajedla


5. dostih, start 15:04
626 CENA ZNÁRODNĚNÍ
Rovina L - 3200 m, cena, 3letí a starší
90000 Kčs (45000 - 22500 - 13500 - 9000)
Zápisné: 1300 + 1300 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATÉN, 4 61,5 ž. Vlastimil Smolík     9 18
2. VERTIKÁLA, 3 54,0 ž. Milan Klučka     1 73
3. MAURITIUS, 9 61,5 Theodor Pechát     6 52
4. CHALCEDON, 5 61,5 Romana Neslerová     5 108
5. VIRBIUS, 5 61,5 Zdeněk Machů     3 154
6. ESER, 5 61,5 Tomáš Váňa     10 554
7. MAHARADŽA, 5 61,5 Karol Šarina     2 366
8. MIRRAGE, 5 61,5 Ferdinand Minařík     7 26
9. ESILVA, 4 57,5 Blanka Šarinová     4 1074
10. VENTO, 4 59,0 Petr Florian     12 620
Čas: 03:36,30, Mezičasy:
Výrok: Jistě 1 1/2-1/2-3-3/4-2 1/2

Trenér: , Chov: Hřebčín Napajedla


6. dostih, start
627 Cena klubu SČSP AURORA
Rovina II.kat. - 1400 m, cena,
40000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CERUSIT, 2 58,0 Ferdinand Minařík     6 18
2. ELIOT, 2 58,0 Tomáš Váňa     2 88
3. GIMT, 2 58,0 Romana Neslerová     8 18
4. SKELET, 2 58,0 Zdeněk Machů     4 80
5. COLONIA, 2 57,0 Pavel Gargulák     9 314
6. TALMI, 2 57,0 Marta Bieliková     5 494
7. SILVIEN, 2 58,0 ž. Milan Klučka     1 162
8. SKORPION, 2 58,0 Jan Demele     3 824
9. MATRICE, 2 57,0 ž. Jaroslav Michna     11 864
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Hřebčín Napajedla


7. dostih, start
628 Cena VINOŘE
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena,
12000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GALLOU, 3 56,5 Vlastimil Smolík     12 20
2. KASTILA, 3 59,5 Zdeněk Machů     8 62
3. VICENDA, 3 55,0 ž. Jaroslav Michna     10 42
4. GINA, 3 55,5 Marie Bartošová     3 412
5. ARISA, 3 53,5 A. Havlíčková     5 164
6. DUNA ., 3 59,5 Tomáš Váňa     9 40
7. VABO, 3 51,0 žk. M. Nagyová     4 5630
8. RETENCE, 3 53,0 M. Vdolečková     11 174
9. SPUTNIK, 3 56,0 Vratislav Kubát     2 396
10. NITOX, 3 61,0 ž. Milan Klučka     7  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: St.st.Znojmo


8. dostih, start
629 Cena VALÁTA
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena,
12000 Kčs ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BONIT, 2 58,0 Theodor Pechát     8 14
2. RELÉ, 2 55,5 Marcela Sýkorová, Ing.     3 732
3. VALVACE, 2 55,5 Romana Neslerová     7 26
4. HILL HORN, 2 56,0 Vratislav Haken     2 182
5. VOLTIDA, 2 57,0 Pavel Gargulák     4 334
6. MADELÍN, 2 54,5 Jan Mudra     1 162
7. DÓR, 2 58,0 Zdeněk Machů     5 68
8. CHOTÁR, 2 56,5 Jiřina Hrabánková     6 130
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Xaverov



Dostihová komise: