home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 2016 2015 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 19.04.2019 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:04
1024 HANDICAP SPOLEČNOSTI STAVEBNINY ŘEZÁČ
Rovina IV.kat. - 1300 m, handicap, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEVER NOW(GER), 6 b 59,5 ž. Kateřina Hlubučková V. LEHCE 01:20,36 1 Brož Jiří  
2. ZLOMEK, 6 56,5 ž. Vendula Korečková 10 01:22,29 2 Michal Jiří  
3. KATRYEN, 6 54,0 žk. Irena Štěrbová 1 1/2 01:22,53 4 Bartoš st. Josef  
4. PAN DARCY(IRE), 4 62,0 am. Michal Mikšovský hlava 01:22,56 7 Zobal František  
5. ERUPTION(FR), 6 60,5 žk. Taťána Mášová 3/4 01:22,69 6 Chaloupka Václav, Ing.  
6. IBAR, 9 b 55,5 ž. Jaromír Šafář hlava 01:22,72 3 Bartoš st. Josef  
7. POET`S ROCK(FR), 6 65,5 Jan Derych daleko 01:35,73 5 Váňa Jaroslav, Ing.  
Čas: 01:20,36, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-1 1/2-hlava-3/4-hlava-daleko

Majitel: Zámek Domoradice, Trenér: Brož Jiří, Chov: Gest.Ammerland

2. dostih, start 14:28
1025 HANDICAP SPOLEČNOSTI STAVITELSTVÍ ŠTĚPÁNEK
Rovina V.kat. - 1700 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. A DEE JOE(FR), 9 61,0 am. Lenka Janatková JISTĚ 01:50,19 6 Brož Jiří  
2. IMATRA, 4 56,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:50,51 5 Hulínský Václav, MUDr.  
3. CANDLE IN THE WIND, 7 58,0 Adam Florian hlava 01:50,53 1 Voršilková Helena, Ing.  
4. ARMANNO, 8 54,5 am. Ivana Machačová, MVDr. nos 01:50,53 2 Mimra Zdeněk  
5. AIDO(POL), 5 59,5 ž. Jan Verner hlava 01:50,57 7 Hurt Tomáš  
6. SAVAGE, 9 53,0 ž. Martina Havelková 4 3/4 01:51,46 3 Kantek Petr, MVDr  
7. LADAR, 7 61,5 žk. David Liška 4 3/4 01:52,44 4 Kantek Petr, MVDr  
Čas: 01:50,19, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-hlava-nos-hlava-4 3/4-4 3/4

Majitel: Zámek Domoradice, Trenér: Brož Jiří, Chov: Haras de Bernesq

Sankce: am. Machačová I. 500 Kč za tísnění koně č.1 CANDLE IN THE WIND koněm č.2 ARMANNO v oblouku před cílovou rovinou (DŘ § 364c).


3. dostih, start 14:54
1026 CENA SPOLEČNOSTI RENOMIA
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARAKANIE(IRE), 4 54,0 Michal Hrouda LEHCE 02:25,81 1 Vocásková Helena  
2. MIZURI, 6 57,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/4 02:26,47 2 Zobal František  
3. URBAN JOY(IRE), 6 53,5 žk. Taťána Mášová 1 1/4 02:26,66 5 Kříž Petr  
4. RABBIT WIN(IRE), 4 61,5 am. Jindřich Fabris 2 1/4 02:27,03 3 Petrlík Allan  
5. HEURE, 8 55,5 ž. Vendula Korečková krk 02:27,09 9 Derych Vladimír  
6. OMBRELETTO(POL), 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 02:27,13 10 Duchoň Tomáš  
7. ZAMINGERTON, 4 54,0 Lucie Fialová 2 1/4 02:27,45 8 Petrlík Allan  
8. LUCIFER, 6 s 60,0 am. Tereza Winterová 3 1/4 02:27,98 7 Bartoš st. Josef  
9. ODIGNY, 4 s 54,5 ž. Kateřina Hlubučková 16 02:31,62 6 Bartoš st. Josef  
Nestartovali: LYMET, POPOCATEPETL
Čas: 02:25,81, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/4-1 1/4-2 1/4-krk-krk-2 1/4-3 1/4-16

Majitel: Iva a Vlado, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Limetree Stud

SKůň č.8 ZAMINGERTON ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: tr. Petrlík A. 1500 Kč za neohlášené použití stínidel u koně č.8 ZAMINGERTON (DŘ § 310)


4. dostih, start 15:27
1027 CENA SPOLEČNOSTI CERNTROTHERM
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BE MAN(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:29,17 7 Tůma Pavel  
2. DIANA JAPE, 3 55,0 Dana Bořánková 1 1/4 02:29,33 5 Vocásková Helena  
3. BENTLY(IRE), 3 56,5 Adam Florian 1/2 02:29,43 9 Váňa Tomáš  
4. TOUCH OF AUSTRALIA(IRE), 3 56,5 žk. David Liška 2 3/4 02:29,84 4 Váňa st. Josef  
5. KING MENNE, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 7 02:31,11 6 Mimra Zdeněk  
6. SHIROCCO TWO, 3 55,5 Lucie Fialová krk 02:31,16 1 Petrlík Allan  
7. NOGAR, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 3/4 02:31,72 8 Neuberg Filip  
8. KETTY FENOMEN, 3 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 02:31,81 2 Váňa Tomáš  
9. VENUŠE, 3 56,5 ž. Vendula Korečková 6 02:33,01 3 Váňa Tomáš  
Čas: 02:29,17, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-2 3/4-7-krk-3 3/4-1/2-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (DIANA JAPE)Stáj Cejnarová Prasek
6 000 Kč (KING MENNE)MANEKO

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Ben M`rad Z.,Torgeman S.

Kůň č.8 NOGAR ztratil na startu cca 3 délky.


5. dostih, start 15:54
1028 CENA ODBORY KOVO MB
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČAMILLA, 6 s 55,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:51,81 2 Hurt Tomáš  
2. POKER RUN(FR), 6 57,0 ž. Vendula Korečková 4   3 Váňa Tomáš  
3. HASAN(IRE), 6 58,0 Michal Hrouda 5   6 Vocásková Helena  
4. PALE MARTINI(GER), 6 64,5 ž. Jiří Chaloupka 10   5 Germič Karel  
DD NAEX(IRE), 4 j 56,0 žk. David Liška daleko   1 Haris Ludvík  
Nestartovali - odváženi: VALENTINO DANCER(FR)
Nestartovali: ALTER TOYLSOME(GER)
Čas: 01:51,81, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4-5-10-daleko

Majitel: Pepa z lesa, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Agrolipt s.r.o.

Kůň č. 7 VALENTINO DANCER nestartoval pro pád j. Vyhnálkové V. před startovními boxy. Jezdec má nárok na jízdné. Kůň č. 1 NAEX ztratil na startu cca 6 délek.


6. dostih, start 16:23
1029 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY SPOLEČNOSTI SPORT INVEST
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AENEAS(IRE), 5 j 66,5 ž. Jan Kratochvíl ZADRŽENĚ 05:21,50 5 Váňa st. Josef  
2. SIXTYSEVEN, 10 66,5 Pavel Složil ml. 11 05:23,71 6 Jirátová Petra  
3. IDOL(POL), 5 67,0 ž. Marcel Novák 3 1/2 05:24,27 3 Nováková Jana, Ing.  
4. COTE MER(FR), 7 A 1/2 68,0 ž. Josef Bartoš 14 05:27,25 4 Váňa st. Josef  
Z ČÁRIRAY, 12 66,5 Jan Odložil     2 Popelka Stanislav  
Nestartovali: KÖNIG SAMUR(GER)
Čas: 05:21,50, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-11-3 1/2-14
Bonus:
10 000 Kč(AENEAS(IRE))Statek Blata Český ráj
6 000 Kč(SIXTYSEVEN)Buc-Film
4 000 Kč(IDOL(POL))Vocetka

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Barronstown Stud

7. dostih, start 16:54
1030 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY SPORTPROGRES
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TECH JURY(GER), 3 68,0 ž. Pavel Kašný LEHCE 03:18,12 7 Tůma Pavel  
2. WORLD SPEED(GER), 3 68,0 ž. Jan Kratochvíl 4 1/2 03:18,81 3 Váňa st. Josef  
3. KALONEG(FR), 3 65,0 Patrick Boekhout 5 03:19,70 9 Váňa st. Josef  
4. DULA(IRE), 3 63,5 Jakub Spáčil 2 03:19,97 4 Vocásková Helena  
5. XTENSE(IRE), 3 64,0 Miroslav Mikšovský 4 03:20,81 5 Vocásková Helena  
6. BARSALA DE ELIS, 3 67,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2 03:21,02 6 Bodlák Radim  
7. SICILIAN, 3 68,0 ž. Marcel Novák 15 03:24,38 8 Kvapilová Lenka  
8. SAINT SHINE(FR), 3 61,0 žk. Otto Vnuk 1/2 03:24,48 10 Váňa st. Josef  
9. KENGI, 3 66,5 Jan Odložil 10 03:26,74 1 Kvapilová Lenka  
10. ROYAL RIVER, 3 66,5 Pavel Složil ml. daleko 03:38,52 2 Kříž Petr  
Čas: 03:18,12, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-5-2-4-1 1/2-15-1/2-10-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Gest.Wittekindshof


Dostihová komise: