home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 2017 2016 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 07.10.2017 - Pardubice
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:01
1374 Cena podporovaná závodištěm Merano
Rovina IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší, dostih amatérů
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 550 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARY YEATS(IRE), 6 68,5 am. Jindřich Fabris LEHCE 03:55,75 5 Vocásková Helena 15
2. ALMANY, 6 b 66,0 am. Thomas Guineheux 2 1/2 03:56,22 3 Šomanová Lenka, Ing. 40
3. ZELDA, 4 64,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 13 03:58,87 6 Šomanová Lenka, Ing. 130
4. DUKE(POL), 5 60,5 am. Markéta Krejčí 8 04:00,53 8 Popelka Stanislav 60
5. BIGI(IRE), 4 59,0 am. Lenka Janatková 5 04:01,49 4 Vinklárek René, Bc. 100
6. WEGO DANCING(IRE), 4 64,0 am. Michal Mikšovský 2 1/4 04:01,91 7 Kašný Pavel 100
7. HESPEA, 7 b 59,0 am. Veronika Olehlová 12 04:04,13 1 Lempochnerová Veronika 120
DD STAGER, 8 60,5 am. Kateřina Talábová daleko 04:18,76 2 Bělka Martin 160
Čas: 03:55,75, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 1/2-13-8-5-2 1/4-12-daleko

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Coffey R.

Kůň č. 1 HESPEA ztratil na startu 4 délky. Sankce: trenéři Šomanová L. (ALMANY a ZELDA), Popelka S. (DUKE), Vinklárek R. (BIGI) a Kašný P. (WEGO DANCING) á 200 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru koňmi před výzvou dostihového tajemníka (DŘ § 377).



2. dostih, start 13:00
1375 Memoriál Ing. Jiřího Šindlera - 33ti násobného startéra Velké Pardubické
Steeplechase IV.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NORTHERLY WIND(FR), 5 68,0 ž. Jan Faltejsek LEHCE 05:07,38 10 Tůma Pavel 22
2. LINNGAR(FR), 5 69,5 Sertash Ferhanov 5 05:08,42 7 Vocásková Helena 26
3. TEDS ISLAND(IRE), 8 68,5 Rostislav Benš 14 05:10,75 5 Wroblewski Grzegorz 78
4. LA MILLA, 7 b 65,0 Jan Derych daleko 05:17,17 9 Ilíková Kateřina 320
5. ELIÁŠ, 8 68,0 ž. Marcel Novák 10 05:18,93 6 Soukup Václav 210
6. STIGRIS, 6 68,5 Petr Tůma 14 05:21,58 2 Holčák František 210
7. APRIL FLOWER(FR), 6 b 66,0 Josef Borč 6 05:22,77 1 Kovář Stanislav 440
Z PAT`S GOLD, 8 66,0 Pavel Složil ml.     3 Popelka Stanislav 78
Z ROCKINGER(GB), 8 69,0 ž. Niklas Lovén     4 Olehla Čestmír, MVDr. 45
PN NEICER(POL), 9 70,0 Radek Man     8 Sůrová Pavlína 85
Čas: 05:07,38, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-14-daleko-10-14-6

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Mme Bryant M.

DK prošetřila pád koně č. 8 NEICER a neshledala cizí zavinění. Dále DK prošetřila zadržení koně č. 3 PAT`S GOLD a vysvětlení j. Složila M. (podezření na zranění koně po kolizi na skoku č.3) a vzala na vědomí.



3. dostih, start 13:46
1376 Cena společnosti BOHEMIA SEKT, s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 4400 m, handicap, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Bonus: 50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIKAN, 11 68,0 Jakub Kocman V. LEHCE 05:55,35 2 Ševčík Miroslav, Ing. 50
2. LORPEN, 5 69,5 ž. Jaroslav Myška 3 05:56,10 1 Myšková Štěpánka 16
3. AMADEON(IRE), 5 s 66,0 Sertash Ferhanov 1/2 05:56,22 6 Vocásková Helena 25
4. BENEVOLE(FR), 6 A 1/2 61,0 Josef Borč daleko 06:10,97 3 Kovář Stanislav 230
Z ROCKNROBIN(IRE), 6 63,0 ž. Lukáš Matuský     4 Holčák František 150
Nestartovali: BOUBA LOUP(FR)
Čas: 05:55,35, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-3-1/2-daleko
Bonus:
25 000 Kč(NIKAN)Vox Ševčík Vlachovice
11 500 Kč(LORPEN)Stáj Jeso
7 500 Kč(AMADEON(IRE))Stanislav Chudáček
3 500 Kč(BENEVOLE(FR))DiJana Dobšice

Majitel: Vox Ševčík Vlachovice, Trenér: Ševčík Miroslav, Ing., Chov: Vocásek F.

Kůň č. 3 BENEVOLE byl vybrán k antidopingové kontrole. DK nařídila odstartování dostihu bez ohledu na koně č. 5 BOUBA LOUP z důvodu jeho vzdorovitosti (DŘ § 350), kůň v dostihu nestartoval a bylo odstartováno modrým praporkem. DK prošetřila zadžení koně č. 4 ROCKNROBIN a vysvětlení ž. Matuského L. (zranění koně) vzala na vědomí. Sankce: tr. Žalud R. výstraha za nepřipravenost koně č. 5 BOUBA LOUP do dostihu (DŘ § 411f), tr. Vocásková H. 200 Kč za ohlášené nepoužití stínidel u koně č. 6 AMADEON (DU čl. 16/11), j. Ferhanov S. 2000 Kč a odnětí licence na 1 dostihový den, tj. 21.10.2017 za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)



4. dostih, start 14:40
1377 Memoriál Carlo Biffi
Proutky III.kat. - 3200 m, cena, 4letí
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LODGIAN WHISTLE, 4 70,0 ž. Jaroslav Myška BOJ 04:01,24 4 Myšková Štěpánka 14
2. SAINT JOSEPH(FR), 4 69,5 ž. Jan Faltejsek krk 04:01,28 5 Tůma Pavel 32
3. LAMUM(GER), 4 68,0 ž. Josef Bartoš 18 04:04,97 2 Urbánek Luboš 78
4. LANTANA LADY, 4 66,0 Petr Tůma daleko 04:09,73 3 Kašný Pavel 130
Nestartovali: HASAN(IRE), TAJ MAHAL
Čas: 04:01,24, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-18-daleko

Majitel: Štěpánka Myšková, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Jezdinský L.,Ing-Jeso


5. dostih, start 15:20
1378 Cena společnosti K - K Metal a.s.
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 5letí a starší, dostih amatérů
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LINCOLN(GER), 7 69,0 am. František Plšek ml. ZADRŽENĚ 04:08,03 5 Žalud Radek 28
2. ELEGANT DEVIL(GER), 13 75,0 am. Thomas Guineheux 13 04:10,60 2 Křídlová Tamara 22
3. APENIN, 5 b 68,0 am. Michal Mikšovský daleko 04:20,09 1 Křídlová Tamara 28
Nestartovali: VIVAT, ZAIRO
Čas: 04:08,03, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-13-daleko

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Žalud Radek, Chov: Gest.Trona

Sankce: am. Plšek ml. F. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č. 5 LINCOLN před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).



6. dostih, start 16:48
1379 Zlatá spona tříletých - Cena podporovaná závodištěm Wroclaw
Proutky I.kat. - 3200 m, cena, 3letí
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARKALON(FR), 3 68,0 ž. Jan Faltejsek LEHCE 03:54,99 9 Tůma Pavel 16
2. APAS ROCKA, 3 j 66,0 Sertash Ferhanov 3 03:55,62 5 Vocásková Helena 30
3. NICK(GER*), 3 68,0 ž. Josef Bartoš daleko 04:02,59 2 Török Dalibor 80
4. MANSUR, 3 s 68,0 ž. Marcel Novák 12 04:05,00 3 Kvapilová Lenka 140
5. ENGELE(FR), 3 s 66,0 Lukáš Sloup 8 04:06,57 8 Jirátová Petra 330
6. ROZINA(FR), 3 66,0 ž. Jan Kratochvíl 1 1/2 04:06,87 7 Váňa st. Josef 50
7. TANATA(POL), 3 66,0 ž. Lukáš Matuský 13 04:09,57 6 Tomková Kristína 160
Z NIKTIGER, 3 68,0 Petr Tůma     1 Kovačík František 330
Nestartovali: PALAZZO CORSINI(IRE), SWAN DANCER
Čas: 03:54,99, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3-daleko-12-8-1 1/2-13

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: De Kerpezdron E.& E.

Kůň č. 10 SWAN DANCER v dostihu nestartovat z důvodu zranění j. Mana R. v předcházejícím dostihu.



7. dostih, start 16:49
1380 Křišťálový pohár města Pardubic
Proutky NL - 3400 m, cena, 4letí a starší
300.000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000)
Zápisné: 3000 + 6000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZTEK, 6 b 70,0 ž. Jiří Kousek BOJ 04:11,24 1 Váňa Tomáš 45
2. ROCHES CROSS(IRE), 9 70,0 ž. Josef Váňa ml. 1/2 04:11,36 4 Váňa st. Josef 16
3. FLOWER OF LOVE(GB), 4 64,5 ž. Lukáš Matuský 8 04:12,94 6 Holčák Radek 170
4. WICKER STONE(IRE), 6 b 70,0 ž. Josef Bartoš 6 04:14,06 3 Urbánek Luboš 170
5. TERAPENA(POL), 5 68,0 ž. Jan Faltejsek 1 1/4 04:14,32 5 Wroblewski Grzegorz 38
6. DUC D`OUDAIRIES(FR), 4 A 1/2b 66,5 ž. Kevin Guignon daleko 04:19,58 2 Žalud Radek 110
Čas: 04:11,24, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-8-6-1 1/4-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Vocásek F.

Kůň č. 1 AZTEK byl vybrán k antidopingové kontrole.




Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Toman Milan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Provazníková Barbora, Ing.
Startér: Knápek Vlastimil
Pomocný startér: Hochman Petr