home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 2017 2016 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 28.05.2017 - Most
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:34
1121 Cena Jockey Clubu ČR
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PASSEPARTOUT(GB), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE 02:11,07 4 Wroblewski Grzegorz 25
2. WAVE OF GRACIE, 3 58,5 ž. Jiří Palík 3 1/2 02:11,61 8 Piruch Jozef 50
3. SILVER PRINCE(FR), 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček 1 1/2 02:11,83 3 Tůma Pavel 100
4. MARKOS, 3 59,0 ž. Petr Foret 2 1/4 02:12,16 6 Zobal František 150
5. RABBIT VAN WINKLE(FR), 3 57,5 ž. Michal Mach 3/4 02:12,27 5 Juránek Petr 100
6. FAMOUS VALLEY(IRE), 3 58,5 ž. Jan Rája 1 1/4 02:12,45 1 Vocásková Helena 35
7. SISI POP, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 02:12,70 7 Chaloupka Václav, Ing. 200
Nestartovali: ADAMANT ROCK(IRE)
Čas: 02:11,07, Mezičasy: (28,70 - 28,39 - 26,73 - 23,56 - 23,69)
Výrok: LEHCE-3 1/2-1 1/2-2 1/4-3/4-1 1/4-1 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (WAVE OF GRACIE)BORS Břeclav a.s.
6 000 Kč (MARKOS)DS Malá Morávka

Majitel: Stáj Marcelewo, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Galedo

Kůň č.7 SISI POP ztratil na startu cca 3 délky. MP: BORS Břeclav a.s. 10000 Kč (WAVE OF GRACIE) DS Malá Morávka 6000 Kč (MARKOS)

video


2. dostih, start 14:05
1122 Cena Falcon Security
Rovina II.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANTA PADRONA(FR), 4 57,0 ž. Petr Foret JISTĚ 02:07,32 3 Urbánek Luboš 70
2. FANTASTICADVENTURE(GER), 4 j 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:07,49 4 Urbánek Luboš 50
3. PEPA HAVEL(FR), 9 49,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 02:07,64 2 Chaloupka Václav, Ing. 70
4. MERELLA(SWI), 5 59,0 ž. Jan Rája kr.hlava 02:07,65 5 Vocásková Helena 78
5. BAHAMA PA PA(FR), 4 62,0 ž. Jaromír Šafář krk 02:07,71 7 Šavujev Arslangirej 110
6. PRINCE OF GRACIE(FR), 4 58,0 ž. Jiří Palík 3 02:08,13 1 Luka Václav, Ing. 35
7. MYSTIC GOLFER, 6 57,5 ž. Jan Verner 3/4 02:08,27 9 Hronová Ilona 50
8. LATIGERA, 4 60,0 ž. Michal Mach 1 3/4 02:08,52 6 Juránek Petr 210
9. WINNER STARS, 6 57,5 ž. Martin Laube 2 1/4 02:08,90 8 Haris Ludvík 120
10. BEST BOX(POL), 6 b 53,5 ž. Vendula Korečková 8 02:10,54 10 Hurt Tomáš 130
Čas: 02:07,32, Mezičasy: (27,18 - 25,72 - 26,63 - 23,42 - 24,37)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-kr.hlava-krk-3-3/4-1 3/4-2 1/4-8

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Mlle Kneip L.& Grevet S.

Kůň č.8 WINNER STARS ztratil na startu cca 2 délky, kůň č. 10 BEST BOX ztratil na startu nesčetné délky.

video


3. dostih, start 14:33
1123 Cena Paramo
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAYDA(IRE), 3 57,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:11,25 4 Váňa Tomáš 25
2. AKBULAT(GB), 4 s 61,0 ž. Radek Koplík 1 01:11,39 9 Šavujev Arslangirej 70
3. DARIEN, 3 s 54,0 ž. Jan Verner 3 01:11,86 8 Bartoš st. Josef 60
4. EPOCH(IRE), 4 b 55,0 ž. Jaromír Šafář nos 01:11,86 5 Váňa Tomáš 80
5. NAZMA(IRE), 4 60,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:12,05 10 Vocásková Helena 70
6. ECHO RULES(IRE), 8 s 62,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:12,13 2 Pišl Martin 35
7. PARKETA, 5 52,5 Pavlína Filipová hlava 01:12,16 1 Berthier Kateřina 70
8. LIKE A TRINITY(GB), 3 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/2 01:12,57 7 Koplík Zdeno 120
9. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 5 j 57,5 ž. Petr Foret 3/4 01:12,69 3 Luka Václav, Ing. 100
Nestartovali: TULUM(FR)
Čas: 01:11,25, Mezičasy: (24,53 - 23,88 - 22,84)
Výrok: JISTĚ-1-3-nos-1 1/4-1/2-hlava-2 1/2-3/4
Maj. prémie:
12 500 Kč (DARIEN)Licehamr-Bartoš

Majitel: Riviera, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Medlaur Partnership

MP: Licehamr-Bartoš 12500 Kč (DARIEN)

video


4. dostih, start 15:02
1124 Cena Technických služeb města Mostu
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEVER NOW(GER), 4 b 56,0 žk. Aneta Trnková BOJ 01:13,16 8 Brož Jiří 100
2. CHUAN CHE, 9 j 59,5 žk. Adam Florian hlava 01:13,18 10 Bieliková Marta 78
3. FANTASTIC LADY, 3 55,5 Michal Hrouda 1 01:13,31 2 Juránek Petr 100
4. ISHMIR, 4 49,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 01:13,45 3 Váňa Tomáš 78
5. NATALIE NATY(IRE), 3 b 62,0 Radek Man 3/4 01:13,57 9 Vocásková Helena 22
6. MARIANKA, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář hlava 01:13,61 6 Zobal František 50
7. VALMONT, 8 56,0 ž. Martina Havelková hlava 01:13,63 7 Duchoň Tomáš 70
8. CADBEE, 5 s 53,5 Pavlína Filipová hlava 01:13,66 1 Berthier Kateřina 70
9. BON JOUR, 3 58,5 am. Jindřich Fabris 3/4 01:13,81 4 Mimra Zdeněk 100
10. CHROM, 5 51,0 Jiřina Andrésová 1 01:13,96 5 Pecháček Jaroslav 140
11. DEMON KING(IRE), 10 s 62,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:14,20 11 Kub Ivan 130
Čas: 01:13,16, Mezičasy: (25,80 - 24,47 - 22,89)
Výrok: BOJ-hlava-1-3/4-3/4-hlava-hlava-hlava-3/4-1-1 1/4

Majitel: Stáj Cikáda, Trenér: Brož Jiří, Chov: Gest.Ammerland

Poplatky: stáj Ladislav Špaček 500 Kč za ohlášenou změnu dresu koně č.9 NATALIE NATY (DU 16/2).

video


5. dostih, start 15:33
1125 Cena amatérských dostihových jezdců
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANSHOA, 4 j 58,0 am. Lukáš Charvát JISTĚ 01:40,65 3 Haris Ludvík 30
2. IWNIANKA(POL), 5 b 57,0 am. Denisa Sikorová 2 01:40,97 8 Wroblewski Grzegorz 28
3. A DEE JOE(FR), 7 61,5 am. Soňa Bodláková 2 01:41,32 9 Urbánek Luboš 55
4. MISS REEMEYA(FR), 4 54,0 am. Michaela Kacerová 1 3/4 01:41,58 1 Hulínský Václav, MUDr. 80
5. ARMANNO, 6 58,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 1 1/2 01:41,79 2 Mimra Zdeněk 200
6. GOLDY, 10 60,0 am. Lenka Janatková krk 01:41,83 6 Křídlová Tamara 120
7. HYACINT(GER*), 8 b 58,5 am. Michaela Horáková, Bc. 1 01:42,01 10 Seménka Zdeněk 90
8. RIVERSIDE, 8 54,0 am. Petra Hrubá 1 01:42,17 5 Kantek Petr, MVDr 100
9. YONAS ART(IRE), 6 61,5 am. Lenka Rájová 2 1/2 01:42,65 7 Kantek Petr, MVDr 60
10. LADAR, 5 62,0 am. Jindřich Fabris 3/4 01:42,78 4 Kantek Petr, MVDr 80
Čas: 01:40,65, Mezičasy: (25,53 - 25,59 - 25,61 - 23,92)
Výrok: JISTĚ-2-2-1 3/4-1 1/2-krk-1-1-2 1/2-3/4

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.6 GOLDY ztratila na startu cca 8 délek.

video


6. dostih, start 16:20
1126 37. CARBOSPED Cena Jezdectví
Rovina I.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
160.000 Kč (80000 - 36800 - 24000 - 11200 - 8000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2400 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KOBI(GER), 7 55,0 ž. Martin Laube JISTĚ 01:24,10 2 Hulínský Václav, MUDr. 78
2. HELLO HOBBY(IRE), 6 56,5 ž. Petr Foret 1 01:24,24 1 Urbánek Luboš 32
3. SHEIK YERBOUTI, 5 54,5 ž. Vendula Korečková 2 01:24,50 7 Drlík Jaroslav 78
4. ORSSIO(FR), 3 53,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:24,73 8 Drlík Jaroslav 40
5. ANITSCHKA(IRE), 4 60,0 ž. Jan Rája krk 01:24,78 3 Šatra Tomáš 55
6. SIRIUS, 4 51,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:24,99 4 Seménka Zdeněk 40
7. ILCHI(IRE), 4 b 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:25,07 6 Koplík Zdeno 110
Nestartovali: LEXCEED(GER)
Čas: 01:24,10, Mezičasy: (14,22 - 23,64 - 23,26 - 22,98)
Výrok: JISTĚ-1-2-1 1/2-krk-1 1/4-1/2

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Gest.Westerberg

Kůň č.4 SIRIUS ztratil na startu cca 2 délky. DK nařídila přezkoušení ze startu z boxů koně č.2 KOBI před příštím startu z boxů (DŘ § 346b). Poplatek: Tr. Koplík Z. 200 Kč za ohlášené nepoužití lícních beránků koně č.6 ILCHI (DU čl.16/11).

video


7. dostih, start 16:47
1127 Cena CHARVÁT Group s.r.o.
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SKYLINE RUNNER(IRE), 4 57,5 ž. Radek Koplík JISTĚ 02:18,70 4 Šavujev Arslangirej 80
2. MARY YEATS(IRE), 6 58,0 ž. Jan Rája 2 02:18,99 5 Vocásková Helena 14
3. KALYPSO OF GRACIE, 5 b 56,5 ž. Jiří Palík 1 1/2 02:19,20 9 Piruch Jozef 100
4. GALIS, 4 59,0 ž. Jan Verner 1 1/2 02:19,47 7 Haris Ludvík 80
5. ADIUTANT(POL), 8 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 02:19,77 2 Hurt Tomáš 40
6. RHEEDIA, 5 60,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 02:19,95 3 Horáková Lenka 60
7. WANIKORO, 4 56,5 žk. Adam Florian 3 1/4 02:20,66 6 Horová Oliva, Ing. 60
8. APENIN, 5 56,5 ž. Petr Foret 6 02:22,05 8 Chaloupka Václav, Ing. 100
9. LITTLE RAINBOW(FR), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 9 02:24,07 1 Blecha Jan 200
Čas: 02:18,70, Mezičasy: (13,61 - 25,17 - 25,54 - 25,98 - 25,36 - 23,04)
Výrok: JISTĚ-2-1 1/2-1 1/2-1 1/2-1 1/4-3 1/4-6-9

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Jones T.
video


8. dostih, start 17:18
1128 Cena Hipodromu Most
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMID, 5 61,5 ž. Jan Rája BOJ 01:26,97 1 Bartoš st. Josef 78
2. RAKIA, 4 s 58,0 ž. Martin Laube 3/4 01:27,10 6 Váňa Tomáš 78
3. RAYLENE, 4 49,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:27,20 3 Šatra Tomáš 70
4. LAKAR, 7 bj 56,0 žk. David Liška 2 3/4 01:27,65 8 Bieliková Marta 78
5. SANGRE DE ECLIPSE, 5 s 53,0 Pavlína Filipová krk 01:27,70 9 Berthier Kateřina 110
6. CUSTER, 4 s 58,5 ž. Jaromír Šafář hlava 01:27,73 4 Vinklárek René, Bc. 40
7. CAMELAI, 6 58,0 ž. Jan Verner 2 3/4 01:28,18 5 Kub Ivan 30
8. VIKTORIE VALLY, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:28,50 2 Chaloupka Jiří 70
9. LEMESÍNA, 7 66,0 ž. Vendula Korečková 6 01:29,89 7 Kantek Petr, MVDr 100
Čas: 01:26,97, Mezičasy: (14,26 - 25,83 - 23,69 - 23,19)
Výrok: BOJ-3/4-3/4-2 3/4-krk-hlava-2 3/4-2-6

Majitel: Kašparovi-Bartoš, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Acton s.r.o.

Sankce: ž. Havelková M. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav