home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 1997 1996 1995 1994 1993 12.11.1995 CH 05.11.1995 CH 29.10.1995 CH 28.10.1995 LL 28.10.1995 CH 22.10.1995 CH 21.10.1995 BV 15.10.1995 SL 15.10.1995 CH 14.10.1995 CH 08.10.1995 PE 07.10.1995 PE 07.10.1995 CH 01.10.1995 CH 30.09.1995 TO 24.09.1995 CH 23.09.1995 LL 17.09.1995 BV 17.09.1995 CH 16.09.1995 PE 16.09.1995 CH 10.09.1995 SL 10.09.1995 CH 09.09.1995 HV 09.09.1995 KV 03.09.1995 SL 02.09.1995 TO 27.08.1995 KV 26.08.1995 PE 26.08.1995 CH 20.08.1995 CH 19.08.1995 HV 13.08.1995 LL 13.08.1995 SL 12.08.1995 TO 06.08.1995 KV 05.08.1995 BV 30.07.1995 SL 23.07.1995 HV 23.07.1995 CH 22.07.1995 KV 16.07.1995 SL 15.07.1995 CH 09.07.1995 CH 08.07.1995 TO 05.07.1995 LL 02.07.1995 KV 25.06.1995 KV 24.06.1995 PE 18.06.1995 HV 17.06.1995 TO 11.06.1995 KV 11.06.1995 SL 04.06.1995 SL 03.06.1995 LL 27.05.1995 PE 20.05.1995 LL 14.05.1995 CH 13.05.1995 TO 07.05.1995 SL 07.05.1995 CH 06.05.1995 PE 01.05.1995 LL 30.04.1995 CH 23.04.1995 CH 22.04.1995 PE 16.04.1995 SL 16.04.1995 CH 15.04.1995 LL 09.04.1995 CH 02.04.1995 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 26.08.1995 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
5. dostih, start
1319 CENA ČESKÉ POJIŠŤOVNY A.S.
Steeplechase I.kat. - 5800 m, ,
100000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČELKAR, 10 67,5 Zdeněk Lášek     3 Chabada Ondřej  
2. MIRÁNO, 9 67,0 Jaroslav Brečka     8 Palyza E.  
3. RHODÉ, 11 67,0 Zdeněk Matysík     13 Suchánek Jiří  
4. UNISONO, 8 70,0 Vladimír Vinklárek     9 Vinklárek Vladimír  
5. ERUDIT(SU), 9 67,0 Vladislav Snitkovskij     14 Holčák František  
6. VINNY, 8 67,0 Zdeno Koplík 2     1 Chaloupka Václav, Ing.  
7. HYPNOS, 7 67,5 Martina Růžičková     7 Růžičková Martina  
8. LYDKA, 10 67,0 František Jasinský     16 Olehla Čestmír, MVDr.  
ZN BRAMIN(SU), 6 67,0 Josef Váňa st.     2 Váňa st. Josef  
PN LOVĚNKA, 10 67,0 Pavel Složil st.     5 Šnajdárek Josef  
SN BAROK, 9 67,5 Jan Havlíček     10 Váňa st. Josef  
PN CHICCOLINA(AUT), 7 67,5 Pavel Průdek     11 Kroutilík Jaroslav  
PN KESTEVEN(FR), 7 67,0 Dušan Andrés     12 Andrés Josef  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Majitel: Systema Pardubice, Trenér: Chabada Ondřej, Chov: St.st.Benešov



Dostihová komise: