home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 07.08.2021 - Pardubice
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
9. dostih, start 18:03
1162 Cena podporovaná Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje
Rovina IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ILE JONES(FR), 5 j 62,5 ž. Vendula Korečková LEHCE 03:33,26 2 Hulínský Václav 90
2. ARARAT, 7 65,5 Dana Bořánková 6 03:34,28 5 Vocásková Helena 16
3. PRVNÍ DÁMA, 5 64,0 am. Sabina Mokrošová 4 1/4 03:34,97 3 Seménka Zdeněk 85
4. LANDMARK(IRE), 4 61,0 am. Marcel Novák ml. 4 03:35,67 15 Koplík Zdeno 200
5. IZYREJKA, 4 63,0 Jan Kratochvíl 1 1/2 03:35,91 14 Šimonová Jana 200
6. MY HOPE, 5 b 61,0 Lukáš Vladyka 6 03:36,84 6 Sýkorová Marcela 220
7. MATEY, 4 63,5 Ján Mach, MVDr. 9 03:38,68 13 Kříž Petr 350
8. ECOLOGI LOLEK(POL)*, 7 66,0 ž. Jakub Pavlíček 6 03:39,80 12 Ministr Antonín 250
9. TALIFA, 5 64,5 ž. Ondřej Velek 2 1/4 03:40,19 7 Jirátová Petra 450
10. TOPSY, 4 62,5 ž. Petr Foret 17 03:44,40 9 Kabelková Hana 350
11. UNIONISTA, 4 A 1/2 61,0 Jakub Kocman 1/2 03:44,54 8 Andrés Dušan 550
12. VLNOLKA, 5 59,0 Lenka Kvapilová 5 03:45,42 4 Popelka Stanislav 450
13. HARAKAN(IRE), 6 64,5 Lukáš Matuský 9 03:47,20 1 Záhorová Eva 200
Z WANIKORO, 8 62,5 ž. Jaromír Šafář     10 Horová Oliva 80
DD PROFESSOR, 4 61,5 Denisa Sikorová     11 Holčák Radek 200
Čas: 03:33,26, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-4 1/4-4-1 1/2-6-9-6-2 1/4-17-1/2-5-9

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Lacouture J.

Kůň č.10 WANIKORO ztratil na startu nesčetné délky. Poplatky: stáj TVD a.s. 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.9 TOPSY (DU 16/11), stáj ELPAM CZ 500 Kč za nahlášenou změnu barvy dresu na koni č.11 PROFESSOR (DU 16/2),

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Němec Jan
Cílová kamera: Dobrovolný Karel