home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 25.06.2021 - Pardubice
stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná / Good to Firm)
3. dostih, start 17:57
1094 Cena prof. MUDr. Jana Pirka, DrSc.
Rovina III.kat. - 2800 m, cena, 3letí a 4letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JULIAN(GB), 3 62,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 03:07,07 15 Vocásková Helena 19
2. MEERADLER(GER), 4 67,0 Pavel Složil ml. 2 3/4 03:07,47 2 Váňa st. Josef 100
3. TERRAZZINNI(GB), 3 63,0 Jan Kratochvíl 1 1/4 03:07,65 7 Vocásková Helena 85
4. BOSPOR(IRE), 4 66,0 Dana Bořánková 10 03:09,53 3 Vocásková Helena 100
5. IRONIKA(FR), 3 A 1/2bj 60,5 Daniel Vyhnálek 3/4 03:09,64 9 Török Dalibor 100
6. IZYREJKA, 4 67,0 Petr Tůma 2 3/4 03:10,05 12 Šimonová Jana 220
7. THE DAY AFTER(ITY), 3 62,0 ž. Jakub Pavlíček 12 03:12,32 4 Váňa st. Josef 220
8. TRIBUTE(POL), 3 62,0 ž. Petr Foret 3 1/2 03:12,85 13 Kabelková Hana 200
9. CRYSTAL, 3 59,0 Denisa Sikorová hlava 03:12,88 6 Holčák Radek 180
10. VINO SUPREMO(FR), 3 58,5 am. Sabina Mokrošová krk 03:12,93 11 Váňa ml. Josef 120
11. CHARMING LOVE, 4 65,5 Jakub Spáčil 5 03:13,89 8 Horáková Lenka 400
12. ORIENTALISTE(FR), 3 j 58,5 Anton Andrejevič Orčinskij 9 03:15,48 5 Váňa ml. Josef 270
13. CONCHITA QUEEN(IRE), 4 65,5 Ján Mach, MVDr. 10 03:17,62 10 Ilíková Kateřina 500
14. HEDVIQUE, 4 65,5 Alena Plimlová daleko 03:23,68 14 Derych Vladimír 550
DD EASTERN PRINCESS(GER*), 4 63,0 am. Kateřina Fialová     1 Koplík Zdeno 220
Čas: 03:07,07, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1 1/4-10-3/4-2 3/4-12-3 1/2-hlava-krk-5-9-10-daleko

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Mildmay Bloodstock Ltd

Kůň č.1 EASTERN PRINCESS ztratil na startu cca 3 délky. Poplatek: stáj Zeas Staré Hradiště 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.3 BOSPOR (DU 16/7).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Žlumov Petr, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Němec Jan
Cílová kamera: Dobrovolný Karel