home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 01.05.2021 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
5. dostih, start 12:25
1021 MEMORIÁL CHRISE RICHNERA ZA PODPORY PŘÁTEL A SPOL. CHARVÁT GROUP
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIXTE(FR), 5 50,5 Alena Plimlová JISTĚ 01:48,84 4 Haris Ludvík 130
2. SECRET PASSION(GB), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 01:49,08 1 Vocásková Helena 40
3. DARKGELTON LADY, 4 55,5 ž. Jiřina Andrésová 2 1/2 01:49,44 10 Petrlík Allan 130
4. TROPICAL BOND, 10 b 58,0 am. Jindřich Fabris 3 1/4 01:49,95 5 Kalčík Michal 110
5. SEA THE NIGHT(IRE), 5 57,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:50,36 6 Váňa Tomáš 110
6. STEP STAR, 10 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 1/4 01:50,86 8 Váňa Tomáš 200
7. EDREMI(FR), 4 s 54,5 am. Kateřina Fialová 3/4 01:51,02 2 Koplík Zdeno 200
8. OLINKA, 5 52,0 Lucie Fialová 1/2 01:51,13 14 Horáková Lenka 200
9. KENSHIBU(IRE), 4 57,0 ž. Martina Havelková 2 01:51,46 7 Havelková Martina 110
10. ZOHEYR(IRE), 4 59,5 ž. Martin Laube 4 01:52,13 11 Holčák Radek 39
11. PLANTEUR`S WHISKEY(FR), 4 55,5 Michaela Musialová nos 01:52,13 13 Musialová Michaela 130
12. TREASURE ROCK(USA), 6 57,5 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4 01:52,50 3 Havlíček Jan 130
13. FABLE, 5 58,0 ž. Jan Verner 2 3/4 01:53,07 12 Podhányi Jan 550
14. FORTE, 4 57,0 ž. Michal Demo 4 01:53,89 9 Jelen Jaroslav 270
Čas: 01:48,84, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2 1/2-3 1/4-2 1/2-3 1/4-3/4-1/2-2-4-nos-2 1/4-2 3/4-4

Majitel: Vocetka, Trenér: Haris Ludvík, Chov: de la Heronniere T.

DK vyslechla ž.Korečkovou V. k situaci v cílové rovině. Sankce: jezdec Pavlíček Jakub 1000 Kč za křižování koně č.6 SEA THE NIGHT koněm č.3 TREASURE ROCK (DŘ § 364c)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel