home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 21.11.2020 - Praha
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
4. dostih, start 13:36
1290 CENA EŽ PRAHA
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MELANIA(GER), 3 50,0 Taťána Mášová BOJ 01:58,93 13 Hlavatý Pavel 155
2. SEPIUS(FR), 3 60,0 am. Sabina Mokrošová krk 01:58,98 3 Nieslanik Miroslav 27
3. LA SARENNE(FR), 6 59,5 Lucie Fialová 4 1/4 01:59,73 11 Pišl Martin 78
4. MARJANEH(IRE), 3 58,0 ž. Michal Hrouda kr.hlava 01:59,74 1 Fedorowicz Vladislav 129
5. IL EST GENERAL(GER), 3 b 54,0 ž. Martina Havelková 3 1/4 02:00,37 7 Havelková Martina 95
6. ZAMINDARTON, 4 s 61,5 Simona Laubeová 1 1/4 02:00,62 15 Petrlík Allan 48
7. SORBET(POL), 5 j 60,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 02:01,12 8 Kalčík Michal 155
8. GOLDENTON, 4 s 67,5 Daniel Vyhnálek 3/4 02:01,29 10 Petrlík Allan 87
9. STORMICO, 9 j 59,5 ž. Jaroslav Línek 2 1/2 02:01,72 5 Kalčík Michal 129
10. FABRYAN, 7 63,5 ž. Vendula Korečková 8 02:03,23 6 Váňa Tomáš 87
11. NELISSA, 5 b 59,5 ž. Michal Demo 1/2 02:03,30 9 Blažek Svatoslav 155
12. EOWYN, 7 56,0 Zuzana Míčová 11 02:06,12 14 Menclová Aneta 155
13. LATINA LADY, 3 52,0 am. Michaela Jílková 12 02:08,37 12 Růžičková Martina 231
14. MANY REASONS(IRE), 4 s 50,0 Agáta Čermáková 7 02:09,50 2 Pišl Martin 299
Nestartovali: NURWELA
Čas: 01:58,93, Mezičasy: (14,70 - 25,16 - 25,27 - 25,34 - 28,46)
Výrok: BOJ-krk-4 1/4-kr.hlava-3 1/4-1 1/4-2 1/2-3/4-2 1/2-8-1/2-11-12-7

Majitel: Gunther Vick, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Vick Gunther

Sankce: am. Mokrošová S. 500 Kč za křižování koně č.10 GOLDENTON koněm č.3 SEPIUS v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c) a 400 Kč za nadměrné použití bičíku na koni č.3 SEPIUS (DŘ § 316).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel