home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 11.10.2020 - Pardubice
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
6. dostih, start 13:33
1282 Poplerův memoriál – Cena Radiožurnálu – Cena Nadace pro rozvoj města Pardubic
Steeplechase crosscountry NL - 3300 m, cena, 5letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAJUKA, 6 68,0 ž. Lukáš Matuský V. LEHCE 04:00,49 8 Holčák Radek 39
2. LAD IN, 8 70,0 ž. Pavel Složil ml. 8 04:02,23 1 Kabelková Hana 250
3. USOCKEM(FR), 12 A 1/2j 70,0 ž. Sertash Ferhanov 3 1/4 04:02,92 6 Vítek Pavel 140
4. CHRYSTAL CROSS(FR), 8 A 1/2 70,0 ž. Jaroslav Myška 5 04:03,97 2 Myšková Štěpánka 30
5. ALBE BACK(GB), 7 70,0 Adam Čmiel hlava 04:04,00 4 Holčák Radek 65
6. MEDIC, 7 70,0 Jakub Kocman 10 04:05,83 7 Junková Jana 45
7. TIARA MAN(FR), 9 70,0 ž. Niklas Lovén daleko 04:09,19 3 Bodlák Radim 80
8. GARFIELD, 7 70,0 Lukáš Sloup daleko 04:18,47 5 Kovačík František 850
Čas: 04:00,49, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-3 1/4-5-hlava-10-daleko-daleko
Bonus:
20 000 Kč(DAJUKA)K-K Metal a.s.
12 000 Kč(LAD IN)Rovina a.s. Hulín

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: K-K Metal, a.s.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Olehla Milan, Vaňourek Aleš
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Provazníková Barbora, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Hochman Petr
Supervizor: Toman Milan, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít