home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 28.09.2020 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:10
1251 HANDICAP AKRAZ, BEZPEČNOSTNÍ AGENTURA
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 700 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CULIHRACH(IRE), 3 j 51,5 ž. Martina Havelková LEHCE 02:45,79 8 Havelková Martina  
2. DUMON ROCLAY(FR), 3 60,5 am. Marcel Novák ml. 8 02:47,39 14 Kvapilová Lenka  
3. SHIROCCO ALIGHIERI, 3 s 56,5 Simona Laubeová 6 02:48,40 5 Petrlík Allan  
4. EOWYN, 7 60,5 Zuzana Míčová 1 3/4 02:48,67 13 Menclová Aneta  
5. NOWETA, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:48,86 3 Hulínský Václav  
6. MAINE D`ANGE(IRE), 5 53,0 Alena Plimlová krk 02:48,92 11 Fedorowicz Vladislav  
7. BEST BOX(POL), 9 b 63,0 Josef Borč nos 02:48,92 6 Křídlová Tamara  
8. WHITE GHOST, 9 58,5 ž. Jiří Chaloupka 4 1/2 02:49,52 9 Kantek Petr  
9. KOPRETINA, 8 61,0 am. Michaela Kacerová 3/4 02:49,66 12 Horáková Lenka  
10. LUCIFER, 7 s 53,0 ž. Michal Hrouda 2 1/2 02:50,09 10 Bartoš st. Josef  
11. SORBET(POL), 5 j 68,0 Martin Liška 1 3/4 02:50,37 4 Kalčík Michal  
12. SHADOW MOON, 12 65,5 Lukáš Charvát 2 1/4 02:50,77 1 Stašková Eva  
ZN CENNÝ POKLAD, 3 62,0 Daniel Vyhnálek     7 Váňa Tomáš  
DD FALCAON, 4 53,5 ž. Jiřina Andrésová     2 Andrés Dušan  
Čas: 02:45,79, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-8-6-1 3/4-1 1/4-krk-nos-4 1/2-3/4-2 1/2-1 3/4-2 1/4

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Iceton D.G.

Poplatek: stáj Hospůdka U Nováků 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.14 DUMON ROCLAY (DU 16/7). DK vyslechla ž. Andrésovou J. k výkonu koně č.2 FALCAON a její vysvětlení( podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Dobrovolný Karel