home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 06.09.2020 - Praha
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:11
1203 CENA PREZIDENTA JOCKEY CLUBU ČR
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. METLAKATLA, 4 51,0 Taťána Mášová BOJ 01:16,44 14 Nagy Ladislav 70
2. DODYBUD(IRE), 11 56,0 ž. Václav Janáček 3/4 01:16,57 11 Kalčík Michal 110
3. NURWELA, 4 50,5 ž. Martina Havelková krk 01:16,60 5 Mach Ján 75
4. SILENTBUTTDEADLY(GB), 3 s 56,5 ž. Tomáš Lukášek 1 01:16,75 7 Jelen Jaroslav 120
5. TAELL, 5 58,0 ž. Jaroslav Línek krk 01:16,79 12 Chaloupka Václav 40
6. LA VIDA(GER), 4 bj 56,5 ž. Alexander Pietsch 1 3/4 01:16,98 2 Hlavatý Pavel 100
7. BORN TO RACE(GER), 3 57,0 ž. Michal Hrouda krk 01:17,02 6 Germič Karel 110
8. FABLE, 4 s 59,0 Michal Demo 3/4 01:17,12 9 Podhányi Jan 150
9. BOUŘKA, 9 53,5 Michaela Musialová 1 01:17,28 8 Kantek Petr 50
10. PAN DARCY(IRE), 5 j 52,0 am. Matyáš Luka 1 1/2 01:17,53 10 Kalčík Michal 80
11. LUCAS WARRIOR, 3 60,0 am. Jindřich Fabris 3/4 01:17,68 13 Chaloupka Jiří 55
12. STEP STAR, 9 62,5 ž. Vendula Korečková 2 01:17,97 3 Váňa Tomáš 90
13. TAPAJO(GER), 8 58,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:18,10 1 Chaloupka Václav 170
14. SHECANRALLY(IRE), 5 bj 56,0 Daniel Vyhnálek 3/4 01:18,27 4 Hlavatý Pavel 250
Čas: 01:16,44, Mezičasy: (26,21 - 26,21 - 24,02)
Výrok: BOJ-3/4-krk-1-krk-1 3/4-krk-3/4-1-1 1/2-3/4-2-3/4-3/4

Majitel: Kelso Stables-Nagy, Trenér: Nagy Ladislav, PhDr., Chov: Nagy L.a Komanec M.

Sankce: tr.Hlavatý P. 2x500 Kč za pozdní příchod koní č.2 LA VIDA a č.4 SHECANRALLY do paddocku (DŘ § 332) j.Mášová T. 200 Kč za za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít