home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 15.08.2020 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
9. dostih, start 18:05
1163 CENA SÁZEK BETINO
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAST OPERA SONG(FR), 7 59,5 Michal Demo JISTĚ 01:54,72 4 Blažek Svatoslav 110
2. NURWELA, 4 57,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 01:54,97 9 Mach Ján 40
3. EOWYN, 7 60,5 Zuzana Míčová 3/4 01:55,10 13 Menclová Aneta 70
4. MELANIA(GER), 3 57,0 Daniel Vyhnálek hlava 01:55,13 12 Hlavatý Pavel 110
5. RIVERSIDE, 11 62,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:55,23 6 Kantek Petr 80
6. IRISH HERO, 4 53,0 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:55,35 3 Berthier Kateřina 100
7. CHARMING EMMA, 3 58,0 ž. Jan Verner krk 01:55,40 10 Sýkorová Marcela 110
8. MARILYN DANCER, 7 52,0 Michal Hrouda 2 1/2 01:55,73 5 Dobrovolný Karel 230
9. MARJANEH(IRE), 3 57,5 Alena Plimlová krk 01:55,79 2 Fedorowicz Vladislav 100
10. BORN TO RACE(GER), 3 58,5 am. Michaela Kacerová 2 3/4 01:56,18 1 Germič Karel 25
11. SIR CORAL, 3 58,0 ž. David Liška krk 01:56,24 11 Bartoš st. Josef 100
12. JUVANA(FR), 3 55,5 ž. Vendula Korečková krk 01:56,29 7 Berthier Kateřina 70
13. CANDLE IN THE WIND, 8 52,5 Eva Buriánková, Mgr. 2 01:56,63 8 Voršilková Helena 170
14. ARIGNY, 5 55,5 am. Petra Florianová, B.Sc. 7 01:57,94 14 Voršilková Helena 180
Čas: 01:54,72, Mezičasy: (14,96 - 25,55 - 24,31 - 25,98 - 23,92)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3/4-hlava-1/2-3/4-krk-2 1/2-krk-2 3/4-krk-krk-2-7

Majitel: Autodoprava Blažek s.r.o., Trenér: Blažek Svatoslav, Chov: Lesur M.,Bollart X.,De Silans M.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít