home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 09.08.2020 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
3. dostih, start 15:33
1150 Cena PRIMO JOSEF CHEJN s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAU TOU, 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ 02:08,44 2 Hanáček Jaroslav 40
2. SHEDIR(IRE), 4 58,0 ž. Jan Rája 3/4 02:08,56 8 Nieslanik Miroslav 70
3. PALOMINA(FR), 3 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 02:08,80 6 Olehla Čestmír 60
4. IL EST GENERAL(GER), 3 b 48,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:09,17 3 Havelková Martina 200
5. HOFERGIRL(GB), 4 s 59,5 ž. David Liška 2 02:09,51 5 Janáčková Koplíková Ingrid 120
6. ALHAMRA(FR), 5 s 55,5 ž. Adam Florian krk 02:09,55 11 Kub Ivan 120
7. GLAVALINO(SRB), 8 60,5 Daniel Vyhnálek 3 1/2 02:10,16 7 Mimra Zdeněk 110
8. NIRGERA, 9 50,0 Michaela Musialová 1 3/4 02:10,44 9 Brož Jiří 150
9. RIVERSIDE, 11 56,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 02:10,89 10 Kantek Petr 120
10. SAIGON ICON(IRE), 3 50,0 am. Matyáš Luka 1 1/2 02:11,18 1 Luka Václav 80
11. LANDARON, 6 62,0 Simona Laubeová 1/2 02:11,25 12 Petrlík Allan 50
12. TOS SIA(IRE), 3 56,0 ž. Petr Foret 3 02:11,88 4 Koplík Zdeno 30
Čas: 02:08,44, Mezičasy: (26,48 - 25,21 - 25,66 - 26,44 - 24,65)
Výrok: BOJ-3/4-1 1/2-2 1/4-2-krk-3 1/2-1 3/4-2 1/2-1 1/2-1/2-3

Majitel: Stajňa Egl (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Kroutilík J.

Kůň č.1 SAIGON ICON ztrtatil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj Dostihová stáj Sedrik 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.4 TOS SIA (DU 16/7).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít