home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.08.2020 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
7. dostih, start 17:25
1138 HANDICAP TIPSPORT
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIA ASHAMAL, 8 59,5 Michaela Musialová BOJ 01:21,31 7 Vašina Josef 120
2. REBELLE D`ARNOULT(IRE), 3 51,5 Alena Plimlová krk 01:21,36 1 Fedorowicz Vladislav 130
3. BOUŘKA, 9 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:21,55 6 Kantek Petr 25
4. PAN DARCY(IRE), 5 j 61,0 am. Michaela Kacerová kr.hlava 01:21,56 4 Kalčík Michal 100
5. ZLOMEK, 7 57,5 ž. Vendula Korečková 2 3/4 01:21,98 2 Michal Jiří 100
6. WEMMA, 4 s 49,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:22,09 11 Kalčík Michal 100
7. CULIHRACH(IRE), 3 j 56,5 ž. Martina Havelková krk 01:22,12 8 Havelková Martina 40
8. ARISTOTELES, 7 50,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 1 1/2 01:22,32 3 Slabý Petr 160
9. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 6 j 53,0 Lukáš Vladyka 3 1/4 01:22,80 5 Sýkorová Marcela 120
10. GISELLE, 5 61,5 Simona Laubeová 3/4 01:22,93 13 Pišl Martin 120
11. WILLY WONKA, 9 56,0 Daniel Vyhnálek 3 1/4 01:23,36 10 Bartoš st. Josef 200
12. NIKOLETTA, 4 51,5 Taťána Mášová krk 01:23,42 12 Blažek Svatoslav 140
13. KARPOS FAN(FR), 7 b 57,5 am. Sabina Mokrošová 5 01:24,27 9 Křídlová Tamara 60
14. LOUIS LITT, 5 63,0 Michal Demo 6 01:25,36 14 Kantek Petr 78
Čas: 01:21,31, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1 1/4-kr.hlava-2 3/4-1/2-krk-1 1/2-3 1/4-3/4-3 1/4-krk-5-6

Majitel: RePeTe -Vašina, Trenér: Vašina Josef, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.11 WEMMA ztratil na startu cca 2 délky.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský ml. Pavel
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel