home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 06.07.2020 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
7. dostih, start 17:07
1098 Handicap hotelu Olympionik
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MAKE(IRE), 3 62,5 Simona Laubeová JISTĚ 01:21,32 5 Petrlík Allan 60
2. BORN TO RACE(GER), 3 58,0 am. Michaela Kacerová 2 01:21,57 11 Germič Karel 70
3. BOUŘKA, 9 59,5 ž. Jiří Chaloupka krk 01:21,62 7 Kantek Petr 70
4. CULIHRACH(IRE), 3 j 56,5 ž. Martina Havelková 2 3/4 01:22,07 12 Havelková Martina 35
5. ZLOMEK, 7 60,5 ž. Vendula Korečková 3 01:22,51 3 Michal Jiří 100
6. WEMMA, 4 sj 52,0 Michal Hrouda kr.hlava 01:22,52 6 Kalčík Michal 350
7. KATRYEN, 7 58,0 žk. Irena Štěrbová 3/4 01:22,66 4 Bartoš st. Josef 160
8. LIA ASHAMAL, 8 61,5 Josef Borč 1 3/4 01:22,89 13 Vašina Josef 250
9. SERESCO, 10 56,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:23,18 2 Brož Jiří 100
10. ROBINSONKA, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:23,33 9 Bartoš st. Josef 350
11. WILLY WONKA, 9 56,5 Daniel Vyhnálek 3/4 01:23,46 1 Bartoš st. Josef 250
12. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 6 j 54,5 žk. Martina Kronďáková 2 1/2 01:23,84 10 Sýkorová Marcela 150
13. OGGI, 6 53,0 ž. Jiřina Andrésová 2 3/4 01:24,29 8 Chaloupka Václav 60
Nestartovali: PREMYSLOVNA(GB)
Čas: 01:21,32, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-krk-2 3/4-3-kr.hlava-3/4-1 3/4-1 3/4-3/4-3/4-2 1/2-2 3/4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Kennedy B.,Mrs Kennedy A.M.

Poplatky: stáj SŠ dostihového sportu 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.10 PRINCESS VIKTORIA ke startu (DU 16/5). Sankce: tr. Kalčík M.1500 Kč za ohlášené nepoužití fixace jazykau koně č.6 WEMMA (DŘ § 310)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel