home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 06.07.2020 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
5. dostih, start 16:04
1096 Cena města Milovice
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOB HEART(IRE), 5 57,5 Beysim Ferhanov LEHCE 01:44,71 12 Vocásková Helena 30
2. KING ARCHIE(GER), 4 56,5 ž. Vendula Korečková 4 1/2 01:45,40 11 Váňa Tomáš 60
3. RED PERSIAN(IRE), 5 59,0 ž. Martina Havelková 4 1/2 01:46,21 4 Urbánek Luboš 50
4. SEA THE NIGHT(IRE), 4 59,0 ž. Adam Florian 1/2 01:46,29 6 Váňa Tomáš 150
5. CALORIFIC(IRE), 4 56,5 žk. Denisa Sikorová 1 1/4 01:46,47 10 Holčák Radek 40
6. SORBET(POL), 5 j 54,0 Zuzana Míčová 2 1/4 01:46,77 7 Kalčík Michal 120
7. WASTE NO TIME, 7 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:47,10 3 Horáková Lenka 120
8. MASTER OF GOLD(FR), 9 s 61,5 ž. David Liška 1/2 01:47,21 9 Wroblewski Grzegorz 80
9. SOLITER(GB), 3 50,5 Michaela Musialová 4 3/4 01:48,08 5 Váňa Tomáš 250
10. ABONDANCE(FR), 6 55,0 Alena Plimlová 2 1/4 01:48,40 8 Šindar Libor 350
11. MALQ(FR), 13 56,5 Simona Laubeová 4 01:49,29 1 Sůrová Pavlína 250
12. ORESTO, 4 55,0 am. Veronika Olehlová daleko 01:54,30 2 Chaloupka Václav 500
Nestartovali - odváženi: FALSTAFF DE BERCE(FR), POPOCATEPETL

Čas: 01:44,71, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-4 1/2-1/2-1 1/4-2 1/4-2 1/4-1/2-4 3/4-2 1/4-4-daleko

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Radley T.

Koně č.13 POPOCATEPETL a č.14 FALSTAFF DE BERCE neodstartovali, ž.Chaloupka J. a j.Hrouda M. mají nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.14 FALSTAFF DE BERCE ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů (DŘ § 346b). Poplatky: tr.Germič K. 400 Kč za ohlášené nepoužití stínidel u koně č.13 POPOCATEPETL (DU 16/11), stáj Cikáda 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.14 FALSTAFF DE BERCE (DU 16/7).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel