home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 05.07.2020 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
3. dostih, start 15:02
1086 Cena společnosti Jan Becher KARLOVARSKÁ BECHEROVKA
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIVIANN(FR), 4 56,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 02:06,47 5 Nieslanik Miroslav 100
2. FULMINE LUNA(FR), 6 62,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 02:06,78 6 Duchoň Tomáš 30
3. RONCAL(GER), 3 58,5 Daniel Vyhnálek 3 1/4 02:07,27 2 Tůma Pavel 30
4. ZAMINDARTON, 4 s 56,0 Simona Laubeová 2 02:07,52 9 Petrlík Allan 70
5. ZAUKHAN(GB), 3 51,0 ž. Jiřina Andrésová 2 02:07,79 8 Šavujev Arslangirej 70
6. TOUCHE FINALE(FR), 4 58,0 ž. David Liška 1/2 02:07,89 4 Chaloupka Václav 100
7. TAMSIN(GER), 4 60,5 ž. Jan Verner 1/2 02:07,96 3 Hlavatý Pavel 50
8. DREAM OF LOVE, 4 52,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:08,32 1 Horáková Lenka 70
9. THAILAND(GER), 8 j 61,0 am. Michaela Kacerová 3 02:08,86 7 Kalčík Michal 100
Čas: 02:06,47, Mezičasy: (25,59 - 25,37 - 25,52 - 25,24 - 24,75)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3 1/4-2-2-1/2-1/2-2 1/4-3

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Sca de Tourgeville Mme Erculiani H.

Poplatky: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.9 ZAMINDARTON (DU 16/7) Sankce: stáj Valentin Bukhtoyarov 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.8 ZAUKHAN (DU 16/14)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít