home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 28.06.2020 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
4. dostih, start 13:44
1071 CENA MAGAZÍNU FORBES
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROYAL TOWN(FR), 5 59,0 ž. Radek Koplík JISTĚ 01:52,93 1 Koplík Zdeno 55
2. CAPE FREEDOM(IRE), 5 56,5 ž. Martin Laube 1 3/4 01:53,19 9 Šavujev Arslangirej 45
3. BETTING TIP(FR), 5 56,5 ž. David Liška 3/4 01:53,33 6 Luka Václav 40
4. RENASI, 3 56,5 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:53,53 8 Holčák Radek 85
5. VEAKALTO(IRE), 8 56,5 ž. Petr Foret krk 01:53,58 2 Luka Václav 100
6. GIVEN CHOICE(IRE), 5 56,0 ž. Jaromír Šafář 3 01:54,05 5 Wroblewska Iwona 140
7. LA SOMMERA(FR), 4 57,5 ž. Vendula Korečková 2 01:54,29 12 Hulínský Václav 230
8. BIG BEN, 4 61,5 ž. Martina Havelková 1 01:54,45 11 Havelková Martina 45
9. JENNY WALKER(IRE), 6 56,0 Michal Hrouda 3/4 01:54,59 7 Tajmr Michal 230
10. LA VELOCITA(IRE), 5 b 55,0 ž. Jan Verner 2 1/2 01:54,99 13 Bartoš st. Josef 230
11. ASTORIA(FR), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:55,17 16 Pejšková Ivana 90
12. IMAN(POL), 6 54,0 Taťána Mášová krk 01:55,22 10 Žalud Radek 400
13. BEE CHIC(FR), 6 61,5 ž. Tomáš Lukášek 8 01:56,68 4 Škrášková Alena 130
14. OLINKA, 4 60,0 ž. Milan Zatloukal 3 01:57,20 15 Horáková Lenka 85
15. WOBULL SE NOW, 10 59,0 ž. Adam Florian 1/2 01:57,30 14 Voršilková Helena 150
Nestartovali: DERNIERA(IRE)
Čas: 01:52,93, Mezičasy: (14,72 - 24,03 - 24,91 - 25,66 - 23,61)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-3/4-1 1/4-krk-3-2-1-3/4-2 1/2-1-krk-8-3-1/2

Majitel: Koplík, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Boucret R., Dufit G.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít