home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 21.06.2020 - Praha
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
4. dostih, start 15:51
1054 CENA CK MARTIN TOUR
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RED DYNAMITE(GB), 3 58,0 ž. David Liška BOJ 01:42,51 5 Luka Václav, Ing. 20
2. PRINCE OF HAVANA(GB), 3 57,0 ž. Petr Foret 1/2 01:42,62 14 Luka Václav, Ing. 100
3. PARTY STAR(IRE), 3 53,0 ž. Martina Havelková 4 01:43,41 11 Luka Václav, Ing. 100
4. SPENCER(GB), 3 j 52,0 Lucie Fialová 2 01:43,69 10 Janáčková Koplíková Ingrid 250
5. DARKGELTON LADY, 3 56,5 Michal Hrouda 3/4 01:43,80 8 Petrlík Allan 30
6. WHISTLEDOWNTHEWIND(IRE), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:44,20 6 Hanáček Jaroslav 100
7. LADY LAURETTA(GB), 3 53,0 ž. Pavlína Filipová 1 01:44,38 3 Luka Václav, Ing. 180
8. ZAUKHAN(GB), 3 54,5 ž. Martin Laube 1 01:44,57 1 Šavujev Arslangirej 350
9. MELANIA(GER), 3 53,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/4 01:44,92 16 Hlavatý Pavel 350
10. FRANCIMOR(IRE), 3 58,0 Beysim Ferhanov 5 01:45,85 4 Vocásková Helena 45
11. TOS SIA(IRE), 3 51,5 Simona Laubeová 5 01:46,81 12 Koplík Zdeno 400
12. HUDSON HORNET(FR), 3 54,5 Eva Buriánková, Mgr. hlava 01:46,83 15 Chaloupka Jiří 400
13. DECANTER(GB), 3 50,5 žk. Agáta Čermáková 4 1/2 01:47,71 7 Luka Václav, Ing. 170
14. JIR SUN(GB), 3 55,0 ž. Adam Florian 3 01:48,42 13 Urbánek Luboš 230
15. PREMYSLOVNA(GB), 3 53,0 ž. Vendula Korečková 7 01:50,00 2 Váňa Tomáš 350
16. SILENTBUTTDEADLY(GB), 3 54,5 ž. Jan Verner 2 01:50,42 9 Jelen Jaroslav 160
Čas: 01:42,51, Mezičasy: (25,81 - 25,13 - 26,31 - 25,26)
Výrok: BOJ-1/2-4-2-3/4-2 1/2-1-1-2 1/4-5-5-hlava-4 1/2-3-7-2

Majitel: Westminster Race Horses, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Lady Legard

Poplatky: stáj Liliana Carvalho 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.10 SPENCER(GB) (DU13/3, a 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.10 SPENCER ke startu (DU 16/5)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel