home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 12.06.2020 - Most
stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká / Good to Soft)
2. dostih, start 13:49
1036 Cena Sweeticon
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANOLLA, 7 56,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková JISTĚ 01:11,56 5 Koplík Zdeno 90
2. AKBULAT(GB), 7 j 58,5 ž. Tomáš Lukášek 1 01:11,70 10 Hanáček Jaroslav 60
3. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 63,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:11,78 8 Kalčík Michal 60
3. GENTLEMAN JACK(SVK), 6 63,5 ž. Jaroslav Línek současně 01:11,78 7 Línek Jaroslav 90
5. WLASTINA(GB), 5 58,0 Daniel Vyhnálek kr.hlava 01:11,78 14 Neuberg Filip 120
6. BEROUYINE(FR), 6 57,0 ž. Jiří Palík krk 01:11,83 4 Brož Jiří 150
7. STORMICO, 9 j 51,5 ž. Jiřina Andrésová 1 01:11,96 1 Kalčík Michal 80
8. WOBULL SE NOW, 10 61,0 ž. Adam Florian 1 1/2 01:12,16 12 Voršilková Helena 50
9. VAN DAMME(SVK), 10 52,5 Michaela Musialová 3/4 01:12,31 9 Mihalík Marcel 150
10. TRINIS, 6 j 51,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:12,40 2 Haris Ludvík 150
11. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 8 b 62,5 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:12,59 6 Koplík Zdeno 90
12. STRASSBURG(GB), 4 55,5 Michal Hrouda nos 01:12,59 3 Germič Karel 70
13. SPEED MACHINE(IRE), 8 51,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 01:12,76 13 Kantek Petr 150
14. GILIENNE, 4 58,0 ž. Jan Verner 1/2 01:12,85 11 Kub Ivan 200
Čas: 01:11,56, Mezičasy: (24,72 - 23,86 - 22,98)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-současně-kr.hlava-krk-1-1 1/2-3/4-1/2-1 1/4-nos-1-1/2

Majitel: Dagmar Dostálová, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Kunčar Jaroslav

Poplatky: stáj Dagmar Dostálová 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.5 MANOLLA (DU 16/7)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Nový Otakar, Mgr.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít