home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 06.06.2020 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
7. dostih, start 17:27
1031 15. MEMORIÁL JAROSLAVA MAŠKA
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHILLI CHOCOLATE(FR), 6 60,0 ž. Adam Florian BOJ 01:25,25 5 Morávková Jaroslava 100
2. MANOAMANO(FR), 4 j 58,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:25,31 2 Nieslanik Miroslav 45
3. RABBIT HAVANA(GB), 5 58,5 ž. David Liška krk 01:25,37 7 Luka Václav 160
4. POLITICUM(FR), 4 60,0 ž. Radek Koplík krk 01:25,41 1 Šavujev Arslangirej 40
5. SWEETICON(GB), 6 58,5 ž. Petr Foret 1/2 01:25,51 10 Luka Václav 70
6. BORSAKOV(IRE), 8 60,0 ž. Jan Verner 2 1/2 01:25,85 3 Luka Václav 90
7. GEORGE BOOLE(IRE), 6 58,0 ž. Jiří Palík nos 01:25,86 13 Holčák František 140
8. MOLLYS BEST(FR), 6 s 56,0 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:26,00 11 Berthier Kateřina 90
9. SAGAR(IRE), 5 s 60,0 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 01:26,01 9 Olehla Čestmír 70
10. BEAU MASSAGOT(FR), 5 60,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:26,23 6 Luka Václav 130
11. CORSTON(IRE), 4 58,0 ž. Martin Laube 3 1/2 01:26,90 8 Šavujev Arslangirej 160
12. WIRRWARR(GER), 4 b 60,0 Michaela Musialová kr.hlava 01:26,92 12 Mihalík Marcel 210
13. LEXCEED(GER), 9 j 60,0 ž. Jan Rája 2 01:27,26 14 Nieslanik Miroslav 80
14. RED PERSIAN(IRE), 5 s 60,0 ž. Jaromír Šafář 8 01:28,37 15 Urbánek Luboš 140
15. HUA HIN(IRE), 4 58,0 Michal Hrouda 1 01:28,54 4 Fedorowicz Vladislav 350
Čas: 01:25,25, Mezičasy: (14,04 - 23,44 - 24,32 - 23,45)
Výrok: BOJ-krk-krk-krk-1/2-2 1/2-nos-3/4-kr.hlava-1 1/4-3 1/2-kr.hlava-2-8-1

Majitel: Mostry Senica (SVK), Trenér: Morávková Jaroslava, MVDr., Chov: S.A.R.L. BS Racing

Sankce: tr. Luka V. 3x 500 Kč za pozdní příchod koní č.6 BEAU MASSAGOT, č.7 RABBIT HAVANA a č.10 SWEETICON do paddocku (DŘ § 332), stáj Russian Racing Syndicate 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.8 CORSTON (DU. 16/3), ž. Koplík R. 1000 Kč za nevhodné (DŘ § 316) a 1000 Kč nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít