home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 06.06.2020 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:23
1025 CENA OFFICE DEPOT
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONJOUET, 3 53,0 Simona Laubeová BOJ 01:39,39 14 Petrlík Allan 110
2. MEQUINENZA(IRE), 3 j 50,5 žk. Agáta Čermáková krk 01:39,42 13 Luka Václav 40
3. ARMITAGO(FR), 3 60,5 ž. Radek Koplík 2 1/4 01:39,74 16 Piruch Jozef 50
4. WELLUNCA, 3 57,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:39,81 9 Kabelková Hana 65
5. FORTE, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:39,92 2 Haris Ludvík 130
6. MIKROP ALIGHIERI, 3 55,5 Michal Hrouda 4 01:40,58 6 Petrlík Allan 90
7. MARIOS(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3 01:41,05 11 Kub Ivan 75
8. RENATA(GB), 3 b 55,0 Michal Demo 1 01:41,23 15 Demele Jan 75
9. ANZOA, 3 55,5 ž. Martina Havelková 2 3/4 01:41,67 5 Haris Ludvík 170
10. FATRA GLONKA, 3 56,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:41,87 4 Váňa Tomáš 110
11. ROBINSONKA, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 3 1/2 01:42,54 12 Bartoš st. Josef 230
12. DICKE BERTA(FR), 3 55,5 ž. Martin Laube 2 1/4 01:42,91 10 Šavujev Arslangirej 130
13. ARWAX, 3 57,0 ž. Jiří Palík daleko 01:46,91 8 Kalčík Michal 300
14. SHEHREZADA, 3 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 6 01:48,03 3 Růžičková Martina 300
15. BRAŇANKA, 3 55,5 ž. Jan Verner 9 01:49,82 1 Maršíčková Miroslava 300
Nestartovali - odváženi: HEROINA(SVK)

Čas: 01:39,39, Mezičasy: (25,39 - 24,09 - 24,86 - 25,05)
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-1/2-1/2-4-3-1-2 3/4-1 1/4-3 1/2-2 1/4-daleko-6-9

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.7 HEROINA v dostihu nestartoval pro neovladatelnost a nevstoupení do startovacích boxů. Ž. Florian A. má nárok na jízdné. Kůň č.3 SHEHREZADA ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: tr. Kubovičová Z. 1000 Kč za nepřipravenost koně č.7 HEROINA na vstup do startovacích boxů (DŘ §411f), Stáj Březová 400 Kč za nenahlášenou změnu čapky na koni č.15 RENATA(DŘ § 105).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít